حکم زندان هنرپیشه روسی لغو شد
۹۱۳۲۷۵
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲
۵۱۷۷
حکم سه سال و نیم حبس پاول اوستینوف که به جرم حمله به یک افسر پلیس محکوم شده بود، به یک سال تعلیق تخفیف یافت.

خبرگزاری فارس: حکم سه سال و نیم حبس پاول اوستینوف که به جرم حمله به یک افسر پلیس محکوم شده بود، به یک سال تعلیق تخفیف یافت.

به گزارش هالیوود ریپورتر، اوستینوف ۲۳ ساله که به دلیل حمله به افسر پلیس پس از دستگیری در تظاهرات طرفداران دموکراسی در ۳ آگوست در مسکو به حبس تعزیری محکوم شده بود، توسط دادگاه تجدید نظر حکم تعلیقی برای وی صادر شد.

حکم زندان هنرپیشه روسی لغو شد

تجدیدنظر در پرونده او درست پس از یک هفته از آزادی وی با قرار وثیقه و در پی اعتراضات گسترده به رهبری چهره‌های پیشرو صنعت فیلم و تلویزیون همچون آندری زویاگینتسف نامزد اسکار و کارگردان برنده طلایی گلدن‌گلوب، نامزد سابق ریاست جمهوری و از چهره‌های معروف تلویزیون صورت گرفت. دانیلا کوزلوفسکی، سرگئی بزروکوف، ماکسیم ویتورگان و یلیزاوِتا بویارسکایا از دیگر شرکت‌کنندگان در این کمپین برای بخشش هنرپیشه روس بودند.

اوستینف یکی از صدها بازداشتی اعتراضات تابستانی بود. اکثر آنها بدون اتهام آزاد شدند، اما اوستینوف به اتهام حمله به پلیس محکوم شده بود.

در پی خشم عمومی، دادستان‌های دولت، که در ابتدا خواستار مجازات ۶ سال زندان برای اوستینوف بودن و ادعا کردند که علیه یک مأمور اجرای قانون دست به عمل خشونت‌آمیز زده، لحن خود را تغییر داده و درخواستی را به دادگاه ارسال کردند و خواستار تخفیف مجازات شدند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج