قلعه‌نویی: مردم را سیاه کرده‌اند
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۱۳۶۱۷
۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
۵۷۷۶
سرمربی سپاهان معتقد است که برخی مدعیان اسطوره بودن در استقلال معرفت رفتاری ندارند. او با انتقاد از برخی روش‌های این افراد می‌گوید هیچ وقت ادا در نیاورده و هرکاری کرده با وجدان راحت انجام داده است.

ایسنا: امیر قلعه‌نویی در خرم‌آباد درباره برخی شعارها علیه خودش در ورزشگاه‌ها، اظهارکرد: خوشحالم بعضی آدم‌ها این چیزها را می‌گویند، من هر جا رفتم صادقانه و مخلصانه تلاش کردم و نمی‌گویم کنار خط نمی‌آیم و خوشحالی نمی‌کنم بلکه کار اخلاقی و شرعی خودم را انجام می‌دهم.

این ادعاها که بعضی‌ها می‌خواهند مقبولیتی در فوتبال کسب کنند این مقبولیت نیست و عین بی‌معرفتی است. شما هر جایی که مسئولیت دارید باید با همه وجود تلاش کنید، یعنی چی من نزدیک خط نمی‌آیم یا برای تیم دیگر آرزوی قهرمانی می‌کنم و متعجبم چرا کمیته انضباطی و اخلاق به این قضیه ورود نکردند. مگر می‌شود من یه جا مسئولیت داشته باشم و یک بازی تعیین‌کننده باشد و برای دو سه تیم دیگر آرزوی قهرمانی کنم؟ کجای دین ما و اخلاق ایرانی را گفته است؟

وی با بیان اینکه در کشورهای خارجی چنین چیزی وجود ندارد، ادامه داد: مثلاً گواردیولا بارسلونا را برد. خوشحالی نکرد بالا و پایین نپرید. وقتی این شعارها را می‌گویند خوشحال می‌شوم. در زندگی‌ام به‌جز خدا و اهل بیت به چیزی فکر نکرده‌ام و کاری را انجام می‌دهم که وجدانم راحت باشد.

اسطوره‌ها زمانی که استقلال در دسته سه بود، کجا بودند

قلعه‌نویی گفت: چندین سال برای استقلال زحمت کشیدم، البته قبل از اینکه به استقلال بیایم لژیونر و عضو تیم ملی بودم و در خارج از ایران دوگانه جام بردم و سال ۶۴ که بازیکن شاهین بودم با مرحوم دهداری به تیم ملی آمدم، با استقلال هم در قهرمانی آسیا بودم هم دسته سه اما ادا درنمی‌آورم و جایی که باید معرفتم را نشان می‌دادم این کار را انجام داده‌ام. خیلی‌ها که ادعای اسطوره داشته و دارند موقعی که استقلال دسته سه بود در کنار باشگاه نبودند، ولی ما آن موقع ماندیم و استقلال را نایب قهرمان لیگ کردیم و هر وقت هم روبروی استقلال باشم با همه وجودم کار می‌کنم.

می‌خواهند مردم را سیاه کنند

سرمربی سپاهان اصفهان تاکید کرد: با این رفتارها می‌خواهند مردم را سیاه کنند و موفق هم شدند، آنهایی که ماندند و جوانی خودشان را گذاشتند و از خیر قراردادها گذشتند به آدم بد تبدیل شدند و کسانی که با رفتارهایشان خیانت کردند آدم خوب و مثبت شدند. من اگر استقلال نباشد به مس کرمان و سایر تیم‌ها می‌روم. نشان دادم وابسته به جایی نیستم و بعد از خدا و اهل بیت به توانایی‌هایی خودم متکی هستم، هرکدام از این مربی‌ها ادعا دارند یک بار با تیم شهرستانی نتیجه بگیرند.

استقلال سیزدهم و نهم و دسته سه مال من است

وی در ادامه یادآور شد: مربیگری را با برق تهران و کشاورز شروع کردم، بعد از آن به استقلال اهواز رفتم که پایین جدول بود و همان سال بهترین نتایج را در نیم‌فصل دوم گرفتیم و خدا را شکر سقوط نکرد. روزی که استقلال را برای بار اول تحویل گرفتم، سیزدهم جدول بود و ۱۲،۱۳ ستاره از تیم رفتند و پول هم نبود.

تراکتوری که ما گرفتیم چه شرایطی داشت یا سپاهان که پنجم جدول بود. سپاهان تیم دوم را دادم، چهاردهم تحویل گرفتم ذوب‌آهن دوم بود، چهاردهم تحویل گرفتم، استقلال سیزدهم و نهم و دسته سه مال من است و در جاهایی کار می‌کنم که شرایط سخت بوده و اتفاقاً هر وقت در استقلال کار کردم هم مشکل داشته و بی‌پول بوده و هم از نظر جدولی شرایط خوبی نداشته است.

سپاهان از نظر هزینه تیم چهارم جدول است

قلعه‌نویی با اشاره به هزینه‌های چند تیم لیگ برتری، تصریح کرد: همه تیم‌ها قراردادها را مشخص کنند، کتباً می‌نویسم از نظر هزینه سپاهان تیم چهارم جدول است و حداقل ۵۰ درصد سه تیم دیگر هزینه کرده‌ایم اما برخی‌ها علیه ما تبلیغات منفی می‌کنند. هر تیمی که من گرفتم شرایط خوبی نداشته اما وقت و انرژی گذاشته‌ایم.

خیلی از دوستان می‌گویند قلعه‌نویی جایی می‌رود که فقط ستاره باشد اما استقلالی که ما گرفتیم سیزدهم جدول بود و چند بازیکن جوان مثل طالب‌لو، صادقی، قربانی، انصافی و... آن زمان ستاره نبودند. لقمه یک‌سری از آدم‌ها که دارد، بجای اینکه توانایی ادم را ببینند این مسائل را مطرح می‌کنند، آن موقع خیلی از ستاره‌های استقلال رفتند و من هم یک مربی جوان بودم و از طرفی استقلال پول هم نداشت، پس این توانایی است که بعضی‌ها نمی‌خواهند آن را ببینند!

نخبه‌کش هستند

وی یادآور شد: سپاهان را گرفتیم که پنجم شده بود و آقای ساکت مدیرعامل وقت باشگاه گفت بودجه ما نسبت به سال قبل ۲۰ درصد کمتر شده، ما هم مدیریت هزینه کردیم و عذر ۱۳ بازیکن را خواستیم و ۷،۶ بازیکن جذب کردیم. در ایران و به ویژه ۱۵ سال گذشته دنبال نخبه‌کشی هستند در خارج که مسلمان نیست ولی مسلمانی هست اگر یکی توانایی داشته باشد بستر را برای او آماده می‌کنند اما اینجا...

برای هیچ تیمی آرزوی قهرمانی نکردم

سرمربی سابق تیم ملی با بیان اینکه اگر ما در آزادی ۵ گل از پرسپولیس بخوریم و برای این تیم آرزوی قهرمانی کنیم آدم خوبی هستیم، افزود: اما اگر با هر تیمی خوب بازی کنیم و وجدان را زیر پا نگذاریم، آدم بدی می‌شویم. بعضی بازی‌ها را هم باختیم اما با شرف باختیم و آرزوی قهرمانی نکردیم. من برای استقلال خیلی زحمت کشیدم و ۱۲ جراحی کردم ولی بارها جلوی استقلال با شرف بازی کردم، چون سر سفره‌ای بزرگ شده‌ام که شرف، وجدان، معرفت و صداقت در آن بوده است.

وی با بیان اینکه خوشحالم در هر تیمی مربیگری کرده‌ام تیم‌هایم بعد از یکی دو سال نتیجه گرفتند، اضافه کرد: باید به فکر خدمت به مردم باشیم همان کاری که برای مس کردم برای تیم ملی، استقلال، سپاهان تراکتور و... نیز انجام داده‌ام. در استقلال اهواز باشگاه ما صندوق خودروی آقای برهمند بود و کل باشگاه در آنجا مستقر بود و همان کاری که برای آن تیم کردم در بقیه جاها هم انجام دادم و برای من وجدان کاری از همه چی مهمتر است.

سیاست‌های ورزش ما اشتباه است

قلعه‌نویی در ادامه با اشاره به نابودی چند تیم ریشه‌دار، تصریح کرد: متاسفانه ورزش به سمتی رفته که جایگاه خودش را از دست داده است، تیم‌هایی مثل خیبر خرم‌آباد، راه آهن، بانک ملی، کشاورز، شاهین، استقلال اهواز و غیره الان کجا هستند؟ سیاست‌های ورزش ما اشتباه بود چون قبل از اینکه ورزش ما تبدیل به وزارت‌خانه شود یک سازمان و حیاط خلوت روسای جمهور بود، یعنی هر کسی از نزدیکان رئیس جمهور که وزیر نمی‌شد، به عنوان رئیس سازمان تربیت بدنی منصوب می‌شد و این‌کاره هم نبودند و تیم‌های ریشه‌ای و سازنده نابود شدند.

در ورزش، قانون قائم به شخص نباشد

سرمربی سپاهان خاطرنشان کرد: یک روزی مدیر عامل وقت بانک ملی گفت آقا فوتبال یعنی چی و آن تیم نابود شد، پاس الان کجاست؟ می‌خواهم بگویم اگر می‌خواهیم مملکت در همه عرصه‌ها درست شود باید آدم‌های اهل فن سر جای خودشان باشند و قانون هم قائم به شخص نباشد یعنی اگر من الان مدیر عامل سایپا هستم از فوتبال خوشم می‌آید و کلی هزینه می‌کنم اما مدیرعامل بعدی شاید این‌گونه نباشد، مثل بانک تجارت که یک زمانی مدیر عامل و هیات مدیره فوتبالی بودند و برای این تیم هزینه کردند اما با رفتن آنها تیم نابود شد، باید قانون اساسی برای ورزش هم باشد و اگر ورزش قانونمند بود و براساس آن ادامه عمل می‌کردیم خیلی از تیم‌ها ریشه‌دار الان هم فعالیت می‌کردند. در کمیسیون اصل ۹۰ هم گفتم ورزش و فوتبال تهدید نیست که متاسفانه تا چند سال گذشته آن را تهدید می‌دانستند و الان نگاه‌ها عوض شده و فوتبال شده فرصت!

به استقلال و پرسپولیس نگاه سیاسی نداشته باشید

وی در ادامه گفت: روزی که آقای شفیع‌زاده آمد استقلال اهواز را تحویل بگیرد به او گفتم یک آب باریکه برای استقلال اهواز زدی و اگر یک روزی هزینه را ببری بالا و بعداً قطع کنی این تیم نابود می‌شود و همان هم شد. صحبتم با مسئولان این است که اگر هزینه ۱۰۰ میلیاردی برای استقلال و پرسپولیس می‌کنید مطمئن باشید آینده خوبی در انتظار این تیم‌ها نیست، بازیکنی که ۵ میلیارد گرفته و قیمتش یک میلیارد هم نیست دیگر نمی‌آید با یک میلیارد بازی کند، می‌خواهم بگویم به استقلال و پرسپولیس نگاه سیاسی نداشته باشید اگر خیلی هزینه کنید و بعد قطع شود این تیم‌ها نابود می‌شوند و باید نگاه ورزشی داشته باشیم چون ورزش و فوتبال صنعت است و با آن می‌توان جلوی خیلی از آسیب‌ها را گرفت.

قلعه‌نویی با اشاره به بازی سپاهان و خیبر خرم‌آباد در جام حذفی خاطرنشان کرد: لرستان همواره فوتبالیست‌های خوبی داشته و حیف است این استان در سطح اول کشور تیم نداشته باشد. من شنیده‌ام برای بازی ما با خیبر ۱۰۰ میلیون تومان در ورزشگاه تختی خرم‌آباد هزینه شده و این دیدار شور و شوقی خوبی در بین مردم ایجاد کرده و اگر این تیم لیگ برتر باشد چقدر خوب می‌شود و از استاندار لرستان خواهش می‌کنم نگاه ویژه‌ای به ورزش داشته باشد، چون خیلی از آسیب‌ها و مشکلات جامعه را کاهش می‌دهد.

شرایط اقتصادی خوب باشد، فحش‌ها کمتر می‌شود

سرمربی سپاهان در پایان گفت: برای ایران و ایرانی بهترین‌ها رو آرزو می‌کنم، لیاقت مردم ایران خیلی بیشتر از این‌هاست و از مسئولان خواهش می‌کنم که از نظر اقتصادی شرایط را بهتر کنند، چون ما کشور ثروتمندی هستیم و اگر اقتصاد مملکت خوب باشد فحش‌هایی که در ورزشگاه‌ها شنیده می‌شود قطعاً کمتر خواهد شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 41
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1398/07/09
هرجا بری مثل خرم آباد اینو میدونن که رئیس مافیایی
پاسخ ها
مریم گلی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
تا ڪور شود هر آنڪس ڪه نتواند دید
h
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
تویی که میگی مافیا ...میخوام بدونم‌مافیا یعنی چیه واز کجا میدونی امیر خان‌مافیاس واینو برام با سند ثابت کن که این اقا مافیا داره......پس ادم بی وجدان مثل طوطی فقط تقلید نکن چون‌میدونم‌ شنیدی که امیر خان مافیا داره ومطمن هستم نمیدونی حتی معنای مافیا چیه...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
سیاه سیاهای خومون
مافیا نیاد داخلمون
m.i.s
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
اولا اس اهواز تو لیگ برتر بود وشما اولین تجربه مربیگریتو تو لیگ برتر انجام دادی..بعدشم امیرخان اس اهواز پشتش به کوه بود و علی شفیع زاده پول پای اون تیم ریخت..درثانی یادته تو بنگاه املاک کیانپارس ب خ ش ی قرارهاتو با داوران میزاشتی وبازی را برات درمیوردن..آره دادا تند نرو
m.i.s
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
اولا اس اهواز تو لیگ برتر بود وشما اولین تجربه مربیگریتو تو لیگ برتر انجام دادی..بعدشم امیرخان اس اهواز پشتش به کوه بود و علی شفیع زاده پول پای اون تیم ریخت..درثانی یادته تو بنگاه املاک کیانپارس ب خ ش ی قرارهاتو با داوران میزاشتی وبازی را برات درمیوردن..آره دادا تند نرو
ممد دانیالی
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۲
اتفاقا رییس مافیا کل عوامل تین منفور لنگه و الکی به این بیچاره انگ مافیا زدید.. بخدا یکی از پاک ترین مربیان لیگ ایران حتی تو این سالهای اخری همین اقای قلعه نوییه و صرفا بخار نتایج و جام هاش و اینکه به یه سری ادم ها باج نداده با دسیسه چینی اونها و خبر نهار های قلم فروخته و خود فروخته بهش تهمت مافیا زدن وگرنه یه نگاهی به قهرمانی های اخیر تیم منفور حکومتی لنگ میشه فهمیدچه تیم هایی با زد و بند و رشوه و جعل سند و مافیا بازی و مهندسی لیگ و... صد تا مثال دیگه میشه فهمید دقیقا کیا مافیا هستن
ممد دانیالی
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۲
مصاحبه چند سال پیش امیر عابدینی رو بیاد بیارید تو خبر ورزشی که تیتر اولش بود و گفته بود لابی نمیکردم پسپولیس قهرمان نمیشد...حیف که تو این برنامه قسمت نظرات نمیشه عکس و فیلم هایی از به گند کشیدن فوتبال ایران توسط لنگی ها و خبر نهارانشون و مدیران فعلی و اسبقشون و پیشکسوتاشون براتون میفرستادم تا متوجه بشید دقیقا مافیا کیه و چه کارهایی کرده
ممد دانیالی
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۲
بدون نام 18:18 دیقه از طرض حرفات دقیقا میشه فهمید شخصیت خونوادگیت در چه سطحیه.. لنگیا همه لحن حرفاشون همینجوره و تعجبی هم نیست
ممد دانیالی
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۲
تویی که با لحن کاملا بی ادبانه و بدن ادب و شعور زنوزی رو یه حرف زشت نوشتی و با فامیلی یه انسان حالا خوب یا بد یارو رو شکوندی هیچ فرقی با انسان های نژاد پرست و نفهم نداری کاربر بدون نام 18:18 واقعا برات متاسفم هر چی لنگی من دیدم ادبیات و لحنشون همینجوری بوده
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1398/07/09
مسلمانی معنیش چیه بنظرت؟
پاسخ ها
latifmor
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
واقعا چقدر روداره هرتیمی رفته بازی کن تیم قبلی روغارت کرده کدوم تیم بی پول بودی خودتی مردم رو عوضي گرفتی
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
یعنی مثل یڪ انسان باشرف زندڱی ڪردن ،نون حلال خوردن تهمت وغیبت ودزدی نڪردن میشه مسلمانی، میتونی باشی؟
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1398/07/09
امیرخان . مملکت ما همینه . کلا چشم دیدن موفقیت دیگران رو نداریم . تعجبی نیست . زائیده فرهنگ پایین ماست . شما هر چی و هر کی که باشی مورد قبول طرفدارای فهیمت هستی . به سبک مغزها توجه نکن . فقط قهرمانی برازنده توست .
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1398/07/09
آقای مافیا:بهتره اینقدر توحرفاتون که پراز ریاکاریه از عقاید و دین واعتقادات مایه نزارین،،حرفاتو با وظیفه شرعی،و این دست کلمات قاطی نکنین چون هویت واقعیتونو همه شناختن ،،حتی اسدقلالیا
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
خار چشم لنگی زخم خورده
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
دمت گرم اینو خوب اومدی
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
دمت گرم اینو خوب اومدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
پس تو خیلی کثیفی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
مجیدپرسپولیسی راست میگه مثل علی پروین باش هیئت مذهبی احداث کن وبیست وپنج میلیاردی بزن تورگ
-
15:32 - 1398/07/09
پست ترین ادمی بودی که دیدم فقط تظاهر به ریاکاری و خودته بزنی موش مرده بازی
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1398/07/09
دقیقا رسانه های لنگی تخریبت کردن و میکنن باندمافیای لنگ . تمام رسانه رو دادن دست لنگ ک کثافتکاریاشونو بازتاب ندن. چون باج ب هیشکی نمیدی و تیمهات همیشه قوی ان ‌ افتادن دنبالت میکوبنت. درعجبم لنگیا ب این میگن مافیا. درحالی ک تیم خودشون منشا مافیا و یکی از کثیفترین تیمهای جهانه مردم خوب یادشونه چطو تواین چهارسال با انواع تبانی و جعل و داوری و حمایت کمیته عنضباطی و پولهای دزدی هدایتی و وزیر جام میگرفتن. نمونه داوریش هم همین بازی دیروز توجام حذفیه ک اون پنالتی مسخرع رو گرفتن واس لنگ. لنگیا خیلی وقیح و هوچیگرید پاکی رو خوردین و مردانگی رو ر......
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
کافر همه رو به کیش خود پندارن چرا هرتیمی رفتی بازیکنای تیم قبلیتو بردی مافیا چوت اون بزن نتیجه بگیرن تو بشی توانمد جون له جونت کنن امیر وله نرغی ریس مافیای چرا تیم اصفهانی چون ریاست فدرلسیونش اصفهانیه چرا تبریز چون نافیای پول زگوزی واون قاضی فاسد دستش تو کاسه بود برو بوقلمون صفت برو
Turkey
16:02 - 1398/07/09
رفیق تو خودت سیاهکار عالمی.مرام کثیف تو خونته.تخم و ترکه ات هم که معلومه کی هستن پس راجع به دیگران نظر نده بد میشه
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
وای ترسیدم .
نڱاه ڪن یهـــــو نترڪی
برو تو آیینه اول خودتو ببین ،بعد بچه رو بترسون ،چون در حد بزرڱترها نیستی
افتاد؟
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1398/07/09
تو عمری هست اهالی فوتبال را سیاه کردی خجالت بکش
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1398/07/09
قلعه نویی اگه مافیایی داشت که در بازی نیمه نهایی حذفی با پرسپولیس تیمش را الکی 9 نفره نمیکردند و در همین بازی اخیر مدافع ثابت تیمش را محروم نمیکردند ... تیم مافیایی ایران را همه می شناسند ، تیم سوگلی فدراسیون و وزارت که پنالتی های خنده دار برایش می گیرند ، بازیکنانش مصونیت انضباطی دارند ، ( رفتارهای شجاع و بیرانوند را بیاد بیاورید ) و با انواع ناداوری و بی عدالتی 3 بار پشت سر هم قهرمانشان کردند
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1398/07/09
مافیا قلعه نوعی نیست مافیا قرمز و آبی است تلمهای دیگه باید فدا شن نا این دو تیم همیشه بالا باشن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
نکنه تیمهای دیگر سپاهان و تراکتور را میگویی
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1398/07/09
همه مردم ایران میدونن امیر قلعه نوعی رییس مافیاست این که دیگه گفتن نداره
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1398/07/09
سیاه کار اونایی هستن که چشم دیدن موفقیت های امیرخان رو ندارن.
Denmark
19:27 - 1398/07/09
اگر مافیا بود پس چرا چند سال تیم آویزونا قهرمان میشه پس مافیا اون کسانی هستند برای رد گم کردن به کسی دیگر توهین میکنندمافیا کسای هستند که میگند باید تودربی ببازی یا بازی برده مساوی کنید.واز فدراسیون ووزیر حمایت بشن.
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1398/07/09
آقای ( h ) مافیا یعنی باندی که نوچشونو میارن تو کنفرانس خبری خبرنگاران ورزشی و اسمش هم ( علی ) است ، حالا متوجه شدی !!؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1398/07/10
واسه اونی که میگه مافیایعنی چی میگم مافیا یعنی وقتی نظری دروازه خالی کیسه گل نمیکنه سال بعد توکیست مافیا یعنی وقتی تقی پوردرواز خالی کیسه گل نمیکنه سال بعدتوکیسس مافیا یعنی وقتی ذوب بایه مساوی قهرمان ایران میشد ولی عیسی اندو تواون بازی گل بیخودی میخوره توکیسه کش قهرمان میشی مافیایعنی وقتی واعظ آشتیانی میگه سومی مرفابی باکیسه پاکتراز قهرمانی سال پیش باقلعه نوعی یه .مافیا یعنی کیس توآسیا هم داور میخره .فهمیدی مافیا یعنی چی و؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1398/07/10
امیرسردارژنرال وفرمانده بالیاقت فوتبال ایرانی امیرخان
پاسخ ها
علی کوچولو
United Arab Emirates
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
درود بر ژنرال قلعه نوعی مرد با شرف فوتبال .فقط میدونم لنگیای بی وجود از بودنت میسوزن حالا به خاطر صداقتته که اونا ندارن یا برداییه که ازشون داریی فقط معلومه خودشون آدم باشرفی .مثل ژنرال نداشته وندارن
Iran, Islamic Republic of
06:38 - 1398/07/12
خوبه قلعه نویی تنها کسیه که بهش میگید مافیا و تو این سالها هیچ کسی کوچکترین مدرکی علیه اون نداره پس لطفا خفه شید که سوزشتون در حد اتیش شده از نتایج سالها مربیگریش که تو هر تیمی رفت یا قهرمان شد یا جزو بالانشینان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
کالابرد_فوتر
چوب و هنر _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
استیل رگال_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر