انصاری‌فرد: ضایعه درگذشت کاشانی قابل جبران نیست
۹۱۴۰۴۶
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
۴۴۹۵ 
مدیر عامل پرسپولیس گفت: جعفر کاشانی از مفاخر فوتبال ایران، پرسپولیس و از بنیانگذاران باشگاه بودند، به عنوان بازیکن و چه به عنوان مدیر، خدمت بسیاری کردند.

خبرگزاری مهر: محمد حسن انصاری فرد در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما امروز یک انسان و یک مرد بزرگ را از دست دادیم. نه فقط ما که فوتبال ایران او را از دست داد. شک ندارم که همه ما در آینده جای خالی ایشان را احساس خواهیم کرد.

وی ادامه داد: آقای جعفر کاشانی از بزرگان تاریخ فوتبال ایران و تاریخ باشگاه پرسپولیس بودند و نیازی به گفتن نیست که از بنیانگذاران پرسپولیس به حساب می‌آمدند. این ضایعه قابل جبران نیست چرا که آقای کاشانی به عنوان یک مدیر چه در فدراسیون فوتبال و چه در باشگاه پرسپولیس، منشاء خدمات بسیار و سهیم در رقم خوردن افتخارات فراوان بودند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: ایشان از تحصیلکرده‌های فوتبال و از مفاخر باشگاه‌های شاهین و پرسپولیس بودند که شخصیت بزرگی داشتند. همچنین بسیار صادق بودند. چنانکه همین اواخر به من گفته بودند کسالت دارند و ممکن است نتوانند برای انجام کارها، به قدر کافی وقت بگذارند و به همین دلیل تمایل دارند، فردی بیاید که بتواند با انرژی بیشتری به پرسپولیس کمک کند.

انصاری فرد درباره این موضوع تصریح کرد: این اواخر بود که یک بار به من گفتند به دلیل کسالتی که با آن مواجه هستند، کشش لازم را ندارند و ممکن است دیگر نیایند. می‌گفتند؛ واقعا حالم خوب نیست و توان جسمی لازم را ندارم، به همین دلیل نمی‌توانم قوی کار کنم. لازم است کسی در پرسپولیس باشد که وقت بیشتری بگذارد و به حل مشکلات کمک کند. من، ایشان را تا در خروجی ساختمان همراهی کردم ولی دوباره در آخرین لحظه، همان صحبت‌ها را مطرح کردند. من هم از ایشان خواستم یک مدت استراحت کرده و کارهای درمانی را دنبال کنند. بهتر که شدند، در این باره صحبت شود.

مدیر عامل پرسپولیس در پایان گفت: نمی‌دانم، شاید خودشان احساس کرده بودند که قرار است اتفاقی بیفتد. خیلی تاکید می‌کردند که انرژی لازم برای باشگاه گذاشته شود و مثل همیشه روی مسائل اخلاقی هم تاکید داشتند. از آن دست آدم‌هایی بودند که واقعا صرف حضورشان نعمت و قوت قلب است و شاید آن طور که لازم است بعضی متوجه نباشند که چه سرمایه معنوی بزرگی از دست رفته است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:29 - 1398/07/10
قابل توجه مینا خانم به که مرحوم چند بار توهین و تهمت زد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج