گواردیولا: سیتی به بازیکنان باتجربه‌اش نیاز دارد
۹۱۵۳۹۸
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
۲۳۹۰ 
پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی از سیاست خود در کم بازی دادن به بازیکنان جوان این تیم دفاع کرده و می‌گوید اگر سیتی بیش از حد به جوانان اتکا کند نمی‌تواند مدعی فتح جامها باشد.

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در آستانه دیدار امروز تیمش مقابل ولوز از سیاست خود برای کمتر میدان دادن به بازیکنان جوان این تیم دفاع کرده و می‌گوید نیاز منچسترسیتی به کسب عناوین قهرمانی و فتح جامها است که برای بازیکنان جوانتر این تیم تحمیل کردن خود به تیم اول باشگاه را دشوار کرده است.

گواردیولا اخیرا به بهانه میدان ندادن به جوانان و به خصوص ستاره‌هایی مثل فیل فودن و پیش از او پدیده‌ای مثل جیدون سانچو مورد انتقاد قرار گرفته است و حالا در مقابل این انتقادها به دفاع از خود برخاسته.

گواردیولا در این باره گفت:" این تیم باید جام ببرد، قهرمان شود و افتخار بدست بیاورد و بازیکنان جوان برای رسیدن به سطح اول این تیم به زمان نیاز دارند و بهتر این است که مرحله به مرحله و قدم به قدم جلو بروند. تقاضایی که از این باشگاه وجود دارد قهرمانی در چمپیونزلیگ نیست، انتظار این است که سیتی همیشه در همه رقابتها شانس اصلی قهرمانی باشد و ما برای رسیدن به این هدف به بازیکنان باتجربه‌ای که در اختیارمان است نیاز داریم".

سرمربی سیتی در ادامه گفت:" بازیکنان جوانی که استعداد دارند بازی می‌کنند. ولی آنها در عین حال هر روز باید با بهترین‌های انگلیس و اروپا مبارزه کرده و در رقابت با آنها پیروز شوند. ما برای رسیدن به هدف و انتظاری که از منچسترسیتی وجود دارد به داوید سیلواها، کوین دی‌بروین‌ها، سرخیو آگوئروها و فرناندینیوها نیاز داریم و اگر هسته اصلی تیم جوان باشد رسیدن به چنین جایگاهی غیرممکن خواهد بود".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج