رینا: تجربه کلید پیروزی میلان مقابل جنوا بود
۹۱۵۴۲۵
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
۱۷۴۸
کلودیو رینا، دروازه بان اسپانیایی میلان، معتقد است که فاکتور تجربه عامل پیروزی تیمش مقابل جنوا بوده است.

ورزش سه: میلان دیشب موفق شد پس از چند بازی ناکامی در یک دیدار دشوار مقابل جنوا به پیروزی دست یابد تا کمی از بحران خارج شود. در این بازی کلودیو رینا، دروازه بان اسپانیایی میلان، درون دروازه این تیم قرار گرفت. پیش از این دیدار قرار بود همچون بازی های قبل جان لوئیجی دوناروما درون دروازه روسونری قرار گیرد اما مصدومیت او هنگام گرم کردن پیش از بازی، باعث شد رینا سنگربان میلان مقابل جنوا باشد.

رینا این دیدار را خوب آغاز نکرد و در همان ابتدای بازی یک گل بد روی ضربه ایستگاهی حریف دریافت کرد. او در ادامه اما موفق شد در دقیقه 93 پنالتی حریف را مهار کند تا روسونری با کسب 3 امتیاز جنوا را ترک کند.

رینا پس از دیدار مقابل جنوا گفت:" پس از اشتباهی که در نیمه اول داشتم، تجربه زیاد به من کمک کرد تا روحیه ام را از دست ندهم و از جریان بازی خارج نشوم. من به واکنش هم تیمی های خود پس از شکست مقابل فیورنتینا و نیمه اول بد در این دیدار، افتخار می کنم. ما هرگز تسلیم نشدیم و در پایان توانستیم سه امتیاز را با خود به خانه بیاوریم. ما در زمان استراحت بین دو نیمه یک هدف را دنبال کردیم و آن هم بازگشت به بازی بود و موفق به انجام این کار نیز شدیم.

اشتباهات همیشه وجود دارند اما همین اشتباهات چیزهای زیادی به ما یاد داده اند. ما از تجربه خود استفاده کردیم و مقابل جنوا پیروز شدیم."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج