وضعیت نامشخص تارتار در نفت مسجدسلیمان
۹۱۵۵۶۳
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۳
۲۵۰۵
در حالی که تمرین تیم نفت مسجد سلیمان از روز سه‌شنبه آغاز خواهد شد اما شاید به دلیل مشکلات مالی اتفاقات دیگری در این تیم رخ دهد.

خبرگزاری فارس: پس از پیروزی تیم نفت مسجد سلیمان مقابل پیکان در هفته ششم لیگ برتر و به دلیل تعطیلی مسابقات، مهدی تارتار سرمربی تیم نفت سه روز به بازیکنانش استراحت داد و قرار شد تمرینات این تیم از روز سه‌شنبه در مسجد سلیمان آغاز شود.

از طرف دیگر مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان که قرار بود در شهریور ماه 20 درصد از مطالبات بازیکنانشان را بپردازند هنوز موفق به انجام این کار نشدند و این موضوع وضعیت نفت را تحت الشعاع قرار داده است.

وضعیت نامشخص تارتار در نفت مسجدسلیمان

مسئولان این باشگاه مسجدسلیمانی امیدوار هستند که تمرینات این تیم از روز سه‌شنبه با حضور کلیه بازیکنان و مربیان برگزار شود اما در بازگشت مهدی تارتار به مسجدسلیمان ابهام وجود دارد.

تارتار به مسئولان این باشگاه اعلام کرده که باید مشکلات مالی حل شود و در صورتی که این مشکلات برطرف نگردد احتمالا او در تمرین سه‌شنبه غایب خواهد بود و مشخص نیست که تارتار چه زمانی به مسجدسلیمان خواهد رفت.

از طرف دیگر به بازیکنان نفت مسجد سلیمان چک‌هایی داده شده که تاریخ پاس شدن آن 25 مهر ماه است و به همین دلیل مسئولان این باشگاه مسجد سلیمانی در تلاش هستند تا با فراهم کردن منابع مالی بتوانند به موقع به بازیکنانشان پرداختی داشته باشند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج