بهترین عصاره‌های گیاهی برای شاد بودن و رفع اضطراب
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۱۵۶۷۷
۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۳
۷۶۲۳
در این مطلب با ما باشید تا بهترین عصاره‌های گیاهی برای پاکسازی روح و محیط تان را به شما معرفی کنیم و به شما بگوییم کدام عصاره‌ها می‌توانند کمک‌تان کنند به هدف‌های‌تان برسید و تندرستی‌تان را تضمین کنید.

برترین‌ها: همه می‌دانند که عصاره‌های گیاهی در ماساژ کاربرد دارند و در آرام کردن اعصاب موثرند. اما عصاره‌های گیاهی خیلی بیش از آنچه فکر می‌کنید کاربرد دارند.

در واقع وقتی صحبت از تاثیر بر اعصاب می‌شود، عصاره‌های گیاهی ابزار‌های مهمی به شمار می‌روند. آروماتراپی فقط ریلکس‌تان نمی‌کند؛ بلکه می‌تواند شما را شادتر و باانرژی‌تر نیز کرده و اعتماد بنفس‌تان را افزایش بدهد. ضمنا عصاره‌های گیاهی که برای تسکین اضطراب و پاکسازی روح به کار می‌روند می‌توانند انرژی منفی را از جسم و ذهن و محیط تان دور کنند.

در این مطلب با ما باشید تا بهترین عصاره‌های گیاهی برای پاکسازی روح و محیط تان را به شما معرفی کنیم و به شما بگوییم کدام عصاره‌ها می‌توانند کمک‌تان کنند به هدف‌های‌تان برسید و تندرستی‌تان را تضمین کنید.

آروماتراپی و کاهش اضطراب

همه‌ی ما گهگاه دچار اضطراب می‌شویم و طی این زمان‌ها تا حدود زیادی تعادل روحی‌مان را از دست می‌دهیم. هر چند عصاره‌های گیاهی جایگزینی برای درمان‌های رایج نیستند، اما می‌توانند مکملی برای رویکرد‌های درمانی باشند و کمک کنند سطوحی از اضطراب که خیلی زیاد نیستند درمان شوند.

راه‌های متنوعی برای استفاده از این عصاره‌های گیاهی وجود دارد؛ بنابراین همیشه قبل از اینکه عصاره‌ی خاصی را انتخاب کنید، ببینید کدام شیوه را ترجیح می‌دهید. شما می‌توانید شمع‌هایی بخرید که حاوی عصاره‌های بخصوصی هستند، می‌توانید خودتان در خانه چند عصاره را ترکیب کنید و یا اینکه می‌توانید عطر‌هایی که از عصاره‌های خاصی تهیه شده‌اند را به نقاط نبض‌تان بزنید (مثلا به مچ دست‌ها و پایین گردن).

برخی از افراد دستمال‌های آغشته به عصاره‌های گیاهی را با خود دارند تا هر وقت در شرایط استرس برانگیز قرار گرفتند آن را بو بکشند و عده‌ای نیز در اتاق خواب خود از عصاره‌های گیاهی استفاده می‌کنند تا خوابی راحت‌تر داشته باشند. هر چند بیشتر این عصاره‌ها بی‌ضررند، اما همیشه برچسب روی محصول را بخوانید تا به روشی سالم‌تر از آن استفاده کنید (مخصوصا اگر قرار است آن را روی پوست‌تان بزنید).

عصاره‌های گیاهی برای اضطراب و افزایش شادی

همه‌ی عصاره‌هایی که به شما توصیه می‌کنیم این ویژگی مشترک را دارند که اضطراب‌تان را تسکین می‌دهند، شادتان می‌کنند و به طریقی انرژی منفی را از شما دور می‌نمایند؛ بنابراین اگر احساس افسردگی، اضطراب، دلشوره و یا ناراحتی در خانه خودتان دارید می‌توانید از این عصاره‌ها استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم ابتدا مقدار کمی از هر عصاره بخرید، چون معمولا تا زمانی که عصاره‌ها را امتحان نکنیم نمی‌دانیم کدام عصاره بهترین تاثیر را روی ما دارد.

اگر بیماری خاصی دارید و دارو مصرف می‌کنید حتما پیش از اینکه عصاره‌ی خاصی را به کار ببرید اول با پزشک‌تان مشورت کنید و دستورات لازم را از او بگیرید.

اسطوخودوس

بهترین عصاره‌های گیاهی برای شاد بودن و رفع اضطراب و انرژی منفی

اسطوخودوس به عنوان یکی از بهترین عصاره‌های گیاهی برای اضطراب شهرت دارد. عصاره اسطوخودوس زرد کم رنگ بوده و رایحه‌ای با شیرینی ملایم دارد که تقریبا مورد پسند همه است. می‌توانید از عصاره اسطوخودوس برای تقویت احساس آرامش و ریلکسیشن بدن وقتی که استرس دارید استفاده کنید. گفته می‌شود که اسطوخودوس برای رفع بیخوابی نیز مفید است. بوی خوش اسطوخودوس وقتی که تحت تنش هستید کمک‌تان می‌کند آرام شوید و افکارتان را سروسامان بدهید. سوزاندن شمع اسطوخودوس می‌تواند طی تمرینات مدیتیشن به بهبود تمرکزتان کمک کند.

گُل سرخ

عصاره گل سرخ رایحه‌ای سبُک و شیرین دارد و گفته می‌شود وقتی که حال و حوصله ندارید، اعتماد بنفس‌تان را افزایش می‌دهد. وقتی حادثه‌ی منفی و شوکه کننده‌ای در زندگی روی می‌دهد، عصاره گل سرخ می‌تواند به تسکین تنش‌تان کمک زیادی بکند. ضمنا عصاره گل سرخ، حس شادی و تندرستی را تقویت می‌کند. همه‌ی کارشناسان آروماتراپی عقیده دارند که عصاره گل سرخ شهوت آور است و می‌تواند در روتین مراقبت از پوست نیز قرار بگیرد.

علف ویتور (خس خس)

علف ویتور رایحه‌ای خوشایند و خاک مانند دارد و می‌تواند انرژی منفی را از شما و محیط تان دور کند. در مورد درمان خلق و خوی بد، علف ویتور در کاهش احساس خشم و عصبانیت بسیار موثر است. این گیاه می‌تواند افکارتان را جمع و جور کرده و حس خوبی به شما بدهد. خیلی از افراد ادعا می‌کنند علف ویتور به کاهش انرژی اضطرابی کمک می‌کند. یعنی مانند اسطوخودوس کمک‌تان می‌کند خواب راحت‌تری داشته باشید.

گیاه زیره

بهترین عصاره‌های گیاهی برای شاد بودن و رفع اضطراب و انرژی منفی

عصاره گیاه زیره یکی از عصاره‌هایی است که شهرت کمی دارد، اما تاثیرات آن قابل توجه است. عصاره زیره تا حدودی تند است و عده‌ای می‌گویند بسیار آرامشبخش است. گیاه زیره طی زمان‌هایی که احساس می‌کنید ذهن‌تان خسته و آشفته است توصیه می‌شود. عصاره زیره انرژی و اشتیاق‌تان را افزایش می‌دهد، در نتیجه احساس شادابی خواهید کرد. عصاره گیاه زیره می‌تواند راهکاری برای کاهش تنش و ناهماهنگی باشد، چه در محیط خانه و چه بین دو نفر. مثلا استفاده از عصاره زیره نزدیک تختخواب‌تان ممکن است به شما کمک کند اختلاف‌تان با همسرتان را رفع و رجوع کنید!

عصاره پرتقال

عصاره پرتقال باید در صدر لیست عصاره‌های شادی بخش قرار بگیرد. هرچند مکانیسم عملکرد عصاره پرتقال هنوز مشخص نیست، اما خیلی از کارشناسان عقیده دارند عصاره پرتقال، سروتونین را افزایش می‌دهد که یک پیام رسان حال خوب کُن است. عصاره پرتقال برای درمان کمبود انرژی عالی است و می‌تواند به شما انگیزه و روحیه بدهد. ضمنا وقتی روی چیزی کار می‌کنید که نیاز به خلاقیت دارد می‌توانید از عصاره پرتقال در اطراف خود استفاده کنید یا وقتی که مجبورید کار سخت و خسته کننده‌ای را انجام بدهید.

رُزماری

عصاره رزماری برای درمان خستگی مفید بوده و به طور کلی روحیه را در زمان‌های اندوه و افسردگی تقویت می‌کند. عصاره رزماری برای دفع انرژی منفی بسیار خوب است و می‌تواند دقت و تمرکز را بالا ببرد. مطالعاتی که در مورد تاثیرات رزماری بر مغز در حال انجام است نشان می‌دهد عصاره رزماری به شما کمک می‌کند اطلاعات بیشتری را به ذهن بسپارید و میزان کلی کورتیزول را کاهش بدهید (هورمون استرس). استفاده از برگ‌های رزماری در آشپزی نیز شیوه‌ی خوبی برای بهره بردن از خواص آن است.

وانیل

بهترین عصاره‌های گیاهی برای شاد بودن و رفع اضطراب و انرژی منفی

وانیل لذیذ و شیرین است و تعجبی ندارد که بوی آن نیز می‌تواند حس منفی را از وجودتان دور کند. اگر به دنبال عصاره‌ای برای تسکین نوسانات خلقی و بهتر شدن حال‌تان هستید، وانیل می‌تواند فورا این کار را برای‌تان انجام بدهد. عصاره وانیل برای غلبه بر استرس و اضطراب مفید است.

بابونه

بابونه یکی از معروف‌ترین راهکار‌های گیاهی برای درمان بیخوابی است. بابونه می‌تواند باعث خوابی عمیق و راحت شود و به همین دلیل خیلی از افراد قبل از خواب چای بابونه می‌نوشند. اما عصاره بابونه شهرت کمتری دارد، ولی در واقع برای تسکین اندوه مفید است. اگر بی‌حس و حال بودن‌تان مربوط به احساس تنهایی‌تان است، عصاره بابونه برای‌تان خوب است. خیلی از افراد ادعا می‌کنند بعد از استنشاق بوی بابونه احساس می‌کنند دوباره شارژ شده‌اند. عصاره بابونه نیز مانند عصاره گل سرخ در مراقبت از پوست نیز موثر است و به داشتن پوستی سالم و نرم و شفاف کمک می‌کند. ضمنا بابونه می‌تواند به محو شدن جای زخم کمک کند.

منبع: thelawofattraction

هدی بانکی
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
10:23 - 1398/07/19
من خیلی اضطراب دارم اینا واقعا جواب میدن آیا؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر