روایت سپاه‌منصور از بازیگر شدن با پول و پارتی
۹۱۵۷۴۵
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
۳۳۰۷
فریده سپاه‌منصور گفت: همه از من می‌پرسند ما چگونه وارد بازیگری شویم، هر کاری اصول خودش را دارد، به نظر من هر کاری نیازمند تمرین و مرارت است، هر کاری پایه‌های خود، تحصیل و آگاهی می‌طلبد، بازیگر شدن به خوشگلی و زیبایی نیست بلکه به سختی کشیدن است.

خبرآنلاین: فریده‌ سپاه‌منصور گفت: همه از من می پرسند ما چگونه وارد بازیگری شویم، هر کاری اصول خودش را دارد، به نظر من هر کاری نیازمند تمرین و مرارت است، هر کاری پایه های خود، تحصیل و آگاهی می طلبد، بازیگر شدن به خوشگلی و زیبایی نیست بلکه به سختی کشیدن است.

روایت فریده سپاه‌منصور از بازیگر شدن با پول و پارتی

فریده سپاه منصور درباره فعالیت های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: نزدیک به یکسال از حضورم در سریال «هشتاد و هفت متر» به کارگردانی کیانوش عیاری می گذرد، البته چند سکانس از بازی من در این سریال باقی مانده که هنوز برای بازی به من خبری نداده اند چندی پیش سریال «نون.خ» را روی آنتن تلویزیون داشتم که خوشبختانه با استقبال خوب مردمی روبرو شد.

وی در همین راستا ادامه داد: تا آنجایی که می دانم قرار است «نون.خ ۲» هم ساخته شود اما هنوز هیچ تماسی برای حضور من در سری دوم این سریال گرفته نشده است، البته شاید مردم شخصیت من در سریال را دوست نداشتند و همین باعث شده تاکنون با من تماسی گرفته نشود.

بازیگر فیلم «میهمان مامان» در مورد حضور برخی نابازیگر در سینما تاکید کرد: متاسفانه سالهاست که برخی با پول و پارتی در این سینما حضور دارند، برخی خیال می کنند که بازیگری کار بسیار راحتی است و همه می گویند که گفتن چند دیالوگ کار خاصی نیست، در صورتی که این چنان نیست، بازیگری از یک اتاق به اتاق دیگر رفتن و گفتن چند کلمه نیست.

وی ادامه داد: بسیاری از بازیگران تئاتر سالها در این عرصه بازی می کنند و چهره نمی شوند، بعد وقتی به سینما یا تلویزیون راه می یابند همه فکر می کنند که با رابطه وارد این عرصه شده اند، اما همه را نمی توان به یک چشم دید، بسیاری از بازیگران سالها و سالها تلاش می کنند تا بتوانند یک لحظه جلوی دوربین ظاهر شوند.

این بازیگر پیشکسوت سینما درباره راه اصولی برای حضور در تئاتر اضافه کرد: همه از من می پرسند ما چگونه وارد بازیگری شویم، هر کاری اصول خودش را دارد، به نظر من هر کاری نیازمند تمرین و مرارت است، هر کاری پایه های خود، تحصیل و آگاهی می طلبد، بازیگر شدن به خوشگلی و زیبایی نیست بلکه به سختی کشیدن است.

وی در ادامه اذعان کرد: البته این را بگویم که در ابتدا برای بازیگر شدن نیاز به استعداد است، یعنی اگر کسی استعداد نداشته باشد با هزاران ساعت تمرین هم آن بازیگر خوبی که باید باشد نمی شود، متاسفانه در سینما جوی وجود دارد که این شائبه را به وجود آورده که همه با رابطه حضور دارند، من نمی توانم لابی بازی را کتمان کنم اما همه اینگونه نیستند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1398/07/15
اتفاقا بازیگری یعنی خوشگلی و تقلید کردن حرکات و احساسات
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1398/07/15
هنوزهیچ تماسی بامن برای کارنگرفتندزیرا::فسیل شدم وبوی الرحمانم میآیدوچهره ام برای مخاطب تکراری وغیرقابل تحمل گشته
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1398/09/06
منظورت ازلابی گری یعنی چه کسانی؟؟
مدیونیم اگه فکرکنیم منظورت شریفی نیا وفخیم زاده هستن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج