حرف‌های بی‌پروای صادقی درباره استقلال
۹۱۶۶۶۱
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
۵۷۷۲
کاپیتان اسبق استقلال امروز دست به افشاگری درباره پاره‌ای از مسایل و اتفاقات این باشگاه زد و به انتقاد از مدیریت آبی‌ها پرداخت. او فتحی را عامل اصلی اختلاف منتظری و حیدری با مهدی رحمتی معرفی کرد.

خبرآنلاین: کاپیتان اسبق استقلال امروز دست به افشاگری درباره پاره‌ای از مسایل و اتفاقات این باشگاه زد و به انتقاد از مدیریت آبی‌ها پرداخت. او فتحی را عامل اصلی اختلاف منتظری و حیدری با مهدی رحمتی معرفی کرد. سعید اکبری امروز در این برنامه میزبان امیرحسین صادقی کاپیتان اسبق استقلال تهران بود.

اکبری در ابتدا به مرور جنجالهای مدیریتی باشگاه استقلال از سال گذشته پرداخت و صادقی در پاسخ به شوخی اشاره کرد که دیگر استقلال این همه مشکل هم ندارد و استقلال بر اساس اشتباهی که سال 93 و 94 انجام داد، مشکلاتی گریبانگیرش شدند.

بازیکن سابق استقلال درباره دلیل به مشکل خوردن بزرگان فوتبال در این تیم گفت: من حدود 12 سال در استقلال بازی کردم و اکنون در جایگاه هوادار می خواهم حرف بزنم و دال بر اینکه با کسی مشکل دارم نیست.

وی افزود: همه این مشکلات به ضعف مدیریتی برمی گردد. سالی که از استقلال رفتم ضعف مدیریت خودش را نشان می داد و دوره ای بود که آقای قلعه نویی به تنهایی تیم را می کشید، ما مدیر داشتیم ولی مدیریت نداشتیم. نمی دانم می توانم از وزارت ورزش حرف بزنم یا نه ولی انتخاب مدیر برای باشگاه استقلال صددرصد اشتباه بوده است.

این بازیکن سابق فوتبال یادآور شد: باشگاه پرسپولیس مدیر عوض می کند اما حمایت شکل می گیرد اما در استقلال اینگونه نیست و اینکه معاونان وزیر درباره استقلال چه کسانی هستند معلوم نیست. باشگاه استقلال در چند سال اخیر خانه بعضی از آقایان شده است. آقایانی که به عنوان باند و مافیا می خواهند دور و بری های خودشان را داشته باشند و به سادگی می گویند از فلانی خوشم نمی آید، پس نباید باشد.

صادقی با بیان این پرسش که فرهاد مجیدی اکنون کجاست، تصریح کرد: مگر او مربی استقلال نبود؟ مگر آقای قلعه نویی کمک مربی استقلال نبود؟ چرا بعداز یک سال و نیم سرمربی تیم شد؟ همه چیز ناشی از مدیریت است. زمانی مدیریت باشگاه دست کاظم اولیایی بزرگ، آقای دکتر قریب، دکتر فتح الله زاده، سردار آقامحمدی بودند و مدیران قوی داشتیم که این اتفاقات نمی افتاد و ارزش بازیکنان بزرگ از بین نمی رفت.

وی ادامه داد: خود باشگاه آقای قلعه نویی را به آلمان برای کلاس فرستاد اما مجیدی حالا کجاست؟ بعد از کارنامه خوبی که به نظر من شفر داشت.

صادقی درباره حمایت هواداران از استراماچونی گفت: غیر از این نمی تواند باشد و ما ابزاری نداریم به جز اینکه خودمان متحد باشیم. وزارت ورزش یا داخل باشگاه که نمی توانیم کاری بکنیم. شاهکار آخرشان هم این است که می گفتند قرار است از آسیا حذف بشویم.

صادقی تاکید کرد: کسی می آید خیلی راحت در جمع درباره بازیکنان تیمش حرف می زند و دم سیدحسین حسینی گرم که با صراحت درباره این موضوع صحبت کرد.

این بازیکن سابق استقلال درباره بی اعتمادی هواداران به باشگاه به خاطر وعده هایی که عملی نشده است، گفت: زمان من بازیکنان خیلی بزرگی بودند. دفتر فتح الله زاده می رفتند برمی گشتند و تلفنی قراردادشان را بسته بودند. هوادار می دانست مدیری مثل فتح الله زاده چگونه است. من نمی خواهم از کسی حمایت کنم از فتحی هم حمایت کردم. آقای فتح الله زاده بعد از دو قهرمانی از استقلال رفت. خیلی ساده. منافع باشگاه وسط است نه منافع شخصی. فتحی دارد به اندازه باشگاه استقلال دارد بزرگ می شود و به همین اندازه باید تلاش کند.

صادقی با بیان اینکه هوادار هیچ چیزی ندارد و فقط یک دلخوشی به نام استقلال دارد، درباره مواجهه اش با خانواده ای که طرف تیم آبی ها بودند، توضیح داد: برای دادن پیراهن نزد خانواده 4، 5 نفری که در بدترین نقطه تهران زندگی می کردند و سقف خانه شان 1متر 1متر و نیم بود و از آن فیلم و عکس دارم، رفته بودم و آنها می گفتند فقط برنده شوید. دو اتاق کوچک داشتند که روی هم رفته 10 متر می شد و آنها می گفتند فقط اگر شما ببرید در این خانه بهشت است و پدرمان خوشحال می شود. ولی اگر ببازید ما فقط باید از خانه فرار کنیم چون اعصاب پدرمان خرد است.

وی در بخش دیگری از حرفهایش بیان کرد: نقل و انتقلات خیلی خوب جلو رفته و استقلال لیست خوبی داشته اما نتوانسته آن افراد را بگیرد. حالا هم یکی دو بازیکن بیشتر لازم ندارد بگیرد و از خط دروازه تا دفاع خیلی خوب است و جوانانی داریم که سه چهار سال فیکس تیم ملی خواهند بود.

این بازیکن سابق استقلال درباره وضعیت این تیم در فصل فعلی اذعان کرد: من قهرمانی را پیش بینی می کنم و استقلال اکنون هیچ رقیبی ندارد. سپاهان هم نمی تواند رقیب استقلال باشد بلکه رقیب خودش است و رقیبش مدیریت است ما مدیریت داشته باشیم سه امتیاز در زمین گرفتن کاری ندارد.

صادقی تصریح کرد: شنیده ام آقای فتحی سر تمرین رفته و با هیچ کس صحبت نکرده است. چرا؟ مگر حالا می شود بازیکن را عوض کرد. باید مربی یا روانشناس بیاوری و تیم را درست کنی.

وی با اشاره به اینکه استقلال 30 میلیون هوادار دارد، یادآور شد: از یک ویژگی آقای قلعه نویی خیلی خوشم می آمد؛ او طاقت باخت نداشت. ما اگر در استقلال می باختیم تا یک هفته از او فرار می کردیم. او می گفت من نمونه ای از هواداران هستم.

این بازیکن سابق استقلال درباره ادای احترامش به هادی نوروزی توضیح داد: همان روزی که خبر فوت هادی نوروزی آمد تسلیت گفتم، سر خاکسپاری هم به شهرشان رفتم و حقش بود با این افتخار به خاک سپرده شود. حالا هم سالگرد درگذشت او را به پرسپولیس، هواداران این تیم و خانم هادی تسلیت می گویم، درد سنگینی بود. فوت جعفر کاشانی عزیز را هم تسلیت می گویم که خاطرات بسیاری با او دارم و قیچی برگردان را از او یاد گرفتم و تنها دفاعی بود که توپها را با قیچی برگردان جواب می داد. متاسفانه ریشه های باشگاه دیگر بینمان نیستند.

صادقی ادامه داد: هادی فرد و بازیکن بزرگی بود و نمی شد روی او چشم ببندی. در بازی ها هم او را آنقدر می زدم اما او هیچ چیز نمی گفت و بد بدن بود و دوباره بلند می شد! روحش شاد.

وی در پایان گفت: روی صحبتم با هوادارن باشگاه استقلال است، تنها حامی خودمانیم و اگر می خواهیم اتفاقی رقم بزنیم باید صبوری کنیم، در کنار باشگاه باشیم و حمایت کنیم. در فضای مجازی به نفع باشگاه عمل کنیم و بازیکنی را تخریب نکنیم. با توکل به خدا به قول غلام پیروانی با تفنگ سامچه ای به جنگ می رویم و باید بسازیم.

صادقی در پایان هم با عذرخواهی از حسین کلهر مجری اصلی برنامه که پستی علیه او در فضای مجازی منتشر کرده بود گفت اگر او را ناراحت کرده، عذر می خواهد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/07/17
حالا شمافکرمیکنی بااین حرفها کمکی به استقلال میکنی؟نه تنها کمک نیست بلکه شروع اختلافات تازه ست.تراخدا تمامش کنید پیشکسوتان محترم.
پاسخ ها
‌‌‌‌.........م م
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
واقعا دم گرم خوشم آمد مدیریت یا همان مدیر حرفها را میزنند ولی عمل نمیکنند هوادار هم اعتماد ندا ره همون بازیکن هم دلسرد است
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1398/07/17
واقعیت را بگوییم دمت گرم امیرحسین!
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1398/07/17
آره وقتی تو رفتی مدیریت تیم ضعیف بود چون تو را نگه نداشت
امثال تو وقتی از استقلال رفتین تیم مافیا بود و فساد.حالا که تمام شده دوران بازی کردنت شدی پیشکسوت و هوادار استقلال .تو و امثال تو مثل میناوند اسم فرهاد و اسطوره های دوتیم رو نیارین هیچکس به اندازه شماها خیانت نکرد هنوز یادم نرفته با پیروز قربانی چیکار کردی و چه داستانهایی در آوردی تا پیروز رفت ولی حالا میبینی که پیروز خیلی از تو محبوبتره چون بچه خوبیه و صاف و صادقه و تو هم هیچوقت محبوبیت پیدا نخواهی کرد چون دو رو هستی.
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1398/07/17
اخه استقلال کجا ۳۰ میلیون هوادار داره چقدر میخواید خودتونو گول بزنید
پاسخ ها
Blue man
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
تو خوبی
فقط خودت خوبی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
این کبسه تنان هیچی نیستند طرفداراشونم دوسه میلیون توکل ایران بیشتر نیست فقط بلدن قمپزدرکنن وهارت وپورت کنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
اره لنگ داره درسته.لنگ یه میلیون هم نداره لنگی
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
باشگاهی که پیشکسوتش صادقی باشه دیکه بقیه شو خودتون حدس بزنین.۶۶۶۶۶۶
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
آمار تولیگ قهرمانان ثابت میکنه ک استقلال بیشترین هوادار روداره. فقط کافیه ب بازیهای دوتیم که میرن شهرستان بازی میکنن توجه کنی ک استقلال توهرشهری میره جزتبریز کل ورزشگاه ها طرفدار استقلالن و استقبال زیادی ازش میشه. لنگ چی؟ خدایی چشاتونو واکنید هر شهری میرید تو هر ورزشگاهی دوهزارتا هوادار ندارید هرشهری ک میرید فحش میخورید و باسنگ و چوب ازتون پذیرایی میشه. ایران فقط تهران نیست گاگول. خوزستان چهارملیونی ک حاضرم قسم بخورم بجز استقلال طرفدار هیچ تیمی نیستن. بوشهر و فارس و سیستان و اصفهان و شمال کشور ب جرات میگم هشتاد درصدشون استقلالی ان. بازیهای بعدی دوتیمو که توشهرستان برگزار میشع رو ببینید و دقت کنید ب ورزشگاه ها ببینید کدوم تیم بیشتر هوادار داره
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1398/07/17
خب راست میگه امیر قلعه نوعی باید بیاد ساله بعد دیدید چطوری لنگوتوازادی آواره کرد البته با فتح الله زاده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
لنگ وکیسه وجدیدا شیاف لقب پرسپولیسه خیلی نامردین لقب خودتون به تاج میگید پرطرفدارترین تیم استقلاله توابران واسیا
hma
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
چراکسی این حرف ها رو نمی شنوه؟چرا استقلال رو رها نمیکنن ؟بخدا یه هوادار12ساله استقلال ازاین مدبران نفوذی بهتر تیم میبنده وبهتر مدیریت میکنه.تا کی میخواین با این مدیران فاسد به استقلال خیانت کنین یه مدبر یباید چکارکنه که اخراجش کنن.لعنت به وزیر لونگی بی صفت لعنت به مثلا پست(پیروزی سلطانیفر تاج)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج