هوشمندسازی ۳ سرویس در حوزه‌ی شهرسازی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۱۶۷۰۴
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
۱۴۰۹
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران خبر داد
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با اعلام سه سامانه سرویس هوشمند شهرسازی گفت: از این به بعد استعلام آخرین وضعیت پرونده، استعلام طرح تفصیلی و نمایش اطلاعات شهرسازی هر پرونده به صورت هوشمند برای همه مردم قابل دسترسی است.

خبرگزاری ایسنا: معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با اعلام سه سامانه سرویس هوشمند شهرسازی گفت: از این به بعد استعلام آخرین وضعیت پرونده، استعلام طرح تفصیلی و نمایش اطلاعات شهرسازی هر پرونده به صورت هوشمند برای همه مردم قابل دسترسی است.

عبدالرضا گلپایگانی صبح امروز در آیین رونمایی از سرویس‌های هوشمند شهرسازی با بیان این که امروز سامانه شهرسازی هوشمند می‌شود، گفت:‌ از امروز به بعد ایجاد امکان تشکیل پرونده به صورت غیر حضوری ، تایید نقشه هوشمند و هوشمند سازی اعلام رقوم ارتفاعی، کف پیاده رو و معابر از طریق سامانه «تهران من» قابل دسترسی است.

وی با بیان اینکه از این به بعد استعلام طرح تفصیلی، استعلام آخرین وضعیت پرونده شهرسازی و نمایش اطلاعات شهرسازی با هدف هوشمند سازی تسریع امور و شفافیت راه اندازی شده است، گفت: مردم می‌توانند با مراجعه به سامانه تهران من همه اطلاعات مرتبط با پرونده‌ی خود و آخرین وضعیت استعلامات خود را مشاهده کنند.

گلپایگانی بابیان این که روزگاری مردم برای اطلاع از طرح تفصیلی به شهرداری و یا دفاتر خدمات شهری مراجعه می‌کردند گفت: اطلاعات شهرسازی به رانتی برای عده‌ای خاص تبدیل شده بود اما حالا این اطلاعات به صورت شفاف و فرایندی در اختیار همگان است.

وی با بیان این که آگاهی از همه تصمیماتی که در شهرداری بر روی پرونده گرفته شده باعث می‌شود که شاهد سلامت اداری بیشتری باشیم گفت: مردم به جای آن که به شهرداری و یا دفاتر مراجعه کنند می‌توانند در منزل نشسته و در خواست تشکیل پرونده‌ داده و یا آخرین وضعیت پرونده را مشاهده کنند.

معاون شهرداری تهران با بیان اینکه در کنترل نقشه موضوعاتی همچون دستورات، کنترل نقشه، گواهی عدم خلاف و گواهی پایان کار ، از این به بعد فقط با کنترل سیستمی و بدون مداخله کارشناس ارائه می‌شود گفت: با هوشمند سازی اطلاعات شهرسازی دیگر مباحثی همچون طبقه اضافه، تراکم و طول پیش روی اضافه در شهرداری معنا نخواهد داشت و عین همان چیزی که در طرح تفصیلی است اجرایی می‌شود.

وی با بیان این که یکی دیگر از دستاوردهای امروز هوشمند سازی اعلام رقوم ارتفاعی کف پیاده رو و معابر است گفت: از این به بعد باید در هنگام دستور نقشه در مورد کد کف گذر نیز دستورات مشخص شود. چرا که ما شاهد اغتشاشات بصری در پیاده روها هستیم و اگر این مساله کنترل نشود نابسامانی‌ها تشدید می‌شود.

وی با بیان این که در حال حاضر افراد سالم هم به دلیل پله و شیب و غیره نمی‌توانند به راحتی در پیاده روها حرکت کنند چه برسد به افراد کم توان؛ گفت: به مهندسان طراح اعلام کرده‌ایم که برای دستور نقشه باید کد گذر اعلام شود تا در پایان کار این کد گذر تایید شود.

گلپایگانی با بیان این که معتقدیم اگر سه مساله سطح اشغال ، تعداد طبقات و تراکم ساختمانهای مجاز رعایت شود دیگر شاهد بروز مشکلاتی نخواهیم بود، گفت: این سه مساله یعنی سطح اشغال، تعداد طبقات و تراکم از این به بعد به صورت سیستمی و درهنگام دستور نقشه مورد تاکید قرار خواهد گرفت.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1398/07/17
خدا عوض تان بدهد اگر همه کارها تحت نظر سیستم کامپیوتری شود جلوی دزدی ها هم کم کم گرفته می شود .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر