هوشمندسازی ۳ سرویس در حوزه‌ی شهرسازی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۱۶۷۰۴
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
۱۴۰۷
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران خبر داد
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با اعلام سه سامانه سرویس هوشمند شهرسازی گفت: از این به بعد استعلام آخرین وضعیت پرونده، استعلام طرح تفصیلی و نمایش اطلاعات شهرسازی هر پرونده به صورت هوشمند برای همه مردم قابل دسترسی است.

خبرگزاری ایسنا: معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با اعلام سه سامانه سرویس هوشمند شهرسازی گفت: از این به بعد استعلام آخرین وضعیت پرونده، استعلام طرح تفصیلی و نمایش اطلاعات شهرسازی هر پرونده به صورت هوشمند برای همه مردم قابل دسترسی است.

عبدالرضا گلپایگانی صبح امروز در آیین رونمایی از سرویس‌های هوشمند شهرسازی با بیان این که امروز سامانه شهرسازی هوشمند می‌شود، گفت:‌ از امروز به بعد ایجاد امکان تشکیل پرونده به صورت غیر حضوری ، تایید نقشه هوشمند و هوشمند سازی اعلام رقوم ارتفاعی، کف پیاده رو و معابر از طریق سامانه «تهران من» قابل دسترسی است.

وی با بیان اینکه از این به بعد استعلام طرح تفصیلی، استعلام آخرین وضعیت پرونده شهرسازی و نمایش اطلاعات شهرسازی با هدف هوشمند سازی تسریع امور و شفافیت راه اندازی شده است، گفت: مردم می‌توانند با مراجعه به سامانه تهران من همه اطلاعات مرتبط با پرونده‌ی خود و آخرین وضعیت استعلامات خود را مشاهده کنند.

گلپایگانی بابیان این که روزگاری مردم برای اطلاع از طرح تفصیلی به شهرداری و یا دفاتر خدمات شهری مراجعه می‌کردند گفت: اطلاعات شهرسازی به رانتی برای عده‌ای خاص تبدیل شده بود اما حالا این اطلاعات به صورت شفاف و فرایندی در اختیار همگان است.

وی با بیان این که آگاهی از همه تصمیماتی که در شهرداری بر روی پرونده گرفته شده باعث می‌شود که شاهد سلامت اداری بیشتری باشیم گفت: مردم به جای آن که به شهرداری و یا دفاتر مراجعه کنند می‌توانند در منزل نشسته و در خواست تشکیل پرونده‌ داده و یا آخرین وضعیت پرونده را مشاهده کنند.

معاون شهرداری تهران با بیان اینکه در کنترل نقشه موضوعاتی همچون دستورات، کنترل نقشه، گواهی عدم خلاف و گواهی پایان کار ، از این به بعد فقط با کنترل سیستمی و بدون مداخله کارشناس ارائه می‌شود گفت: با هوشمند سازی اطلاعات شهرسازی دیگر مباحثی همچون طبقه اضافه، تراکم و طول پیش روی اضافه در شهرداری معنا نخواهد داشت و عین همان چیزی که در طرح تفصیلی است اجرایی می‌شود.

وی با بیان این که یکی دیگر از دستاوردهای امروز هوشمند سازی اعلام رقوم ارتفاعی کف پیاده رو و معابر است گفت: از این به بعد باید در هنگام دستور نقشه در مورد کد کف گذر نیز دستورات مشخص شود. چرا که ما شاهد اغتشاشات بصری در پیاده روها هستیم و اگر این مساله کنترل نشود نابسامانی‌ها تشدید می‌شود.

وی با بیان این که در حال حاضر افراد سالم هم به دلیل پله و شیب و غیره نمی‌توانند به راحتی در پیاده روها حرکت کنند چه برسد به افراد کم توان؛ گفت: به مهندسان طراح اعلام کرده‌ایم که برای دستور نقشه باید کد گذر اعلام شود تا در پایان کار این کد گذر تایید شود.

گلپایگانی با بیان این که معتقدیم اگر سه مساله سطح اشغال ، تعداد طبقات و تراکم ساختمانهای مجاز رعایت شود دیگر شاهد بروز مشکلاتی نخواهیم بود، گفت: این سه مساله یعنی سطح اشغال، تعداد طبقات و تراکم از این به بعد به صورت سیستمی و درهنگام دستور نقشه مورد تاکید قرار خواهد گرفت.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1398/07/17
خدا عوض تان بدهد اگر همه کارها تحت نظر سیستم کامپیوتری شود جلوی دزدی ها هم کم کم گرفته می شود .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آف دکور _فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آف دکور _فوتر