گتوسو پیشنهاد مربیگری سامپدوریا را هم رد کرد
۹۱۷۰۴۳
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
۱۸۶۸
سرمربی سابق میلان حاضر به قبول مسئولیت هدایت سامپدوریا نشد و حالا یکی از سرمربیان سابق این تیم گزینه اصلی جانشینی اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو است.

خبرگزاری تسنیم: در حالی که برخی رسانه‌های ایتالیایی از جنارو گتوسو به عنوان گزینه اصلی هدایت سامپدوریا یاد می‌کردند، سرمربی سابق میلان از قبول این مسئولیت خودداری کرد.

باشگاه سامپدوریا که به تازگی اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو را از کار برکنار کرده است، امیدوار بود سرمربی سابق میلان را استخدام کند اما او که اخیراً پیشنهاد مربیگری جنوا را رد کرده بود، اکنون پیشنهاد رقیب همشهری این تیم را هم رد کرده است. آبی‌پوشان شهر جنوا فصل جاری را ناامید کننده آغاز کرده‌اند و در هفت هفته سپری شده از سری A متحمل 6 شکست شده و در قعر جدول قرار دارد.

با رد شدن پیشنهاد مربیگری سامپدوریا از سوی گتوسو، این باشگاه اکنون تنها دو گزینه دیگری برای جانشینی دی‌فرانچسکو دارد که یکی از آنها جیانی دبیازی سرمربی سابق تیم ملی آلبانی است و دیگری جوزپه یاچینی که سابقه هدایت آبی‌پوشان شهر جنوا را هم دارد.

در میان این دو نفر، یاچینی تمایل خود را برای بازگشت به استادیوم لوئیجی فراریس اعلام کرده است. او به شبکه «تله‌نورد» ایتالیا گفت: تمام چیزی که اکنون با قاطعیت می‌توانم بگویم این است که خوشحال می‌شوم که برگردم چون من همیشه با اعضا و هواداران سامپدوریا رابطه خوبی داشته‌ام. من با این شهر و تمام مردم آن رابطه‌ای فوق‌العاده‌ دارم. سامپدوریا همیشه در قلب من بوده است و من برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.

یاچینی 55 ساله در فاصله ماه نوامبر سال 2011 تا ماه ژوئن سال 2012 هدایت سامپدوریا را در 31 بازی برعهده داشت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج