پاکسازی فرحزاد از معتادان تا پایان امسال
۹۱۷۰۵۵
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
۵۱۹۲ 
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از فراهم شدن امکان حضور نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد در کمیته‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از فراهم شدن امکان حضور نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد در کمیته‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

سردار اسکندر مومنی در حاشیه نشست تخصصی سازمانهای مردم نهاد منتخب استانهای تهران و البرز با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ امروز در این جلسه درخواستی از ما مطرح شد که نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد در جلسات کمیته‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر حضور داشته باشند. همینجا اعلام می‌کنم که این درخواست به عنوان یکی از مصوبات این جلسه بوده و در همه کمیته‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر و یک نماینده از سمن‌های مرتبط با داشتن حق رای می تواند در این جلسات حاضر شود.

مومنی با بیان این که باید ساز و کاری ایجاد شود تا سمن‌های منتخب به نمایندگی از دیگر سمن‌ها انتخاب شده و در این جلسات حضور داشته باشند گفت: امیدواریم که طی یک ماه تا ۱.۵ ماه آینده این اقدام نهایی شده و نمایندگان سمن‌ها در کمیته‌های تخصصی مبارزه با مواد مخدر حاضر شوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که تولید و توزیع مواد مخدر در منطقه ما بسیار رو به افزایش است افزود: طرح یاریگران زندگی نیز با هدف پیشگیری از اعتیاد اجرایی شده و این طرح به تصویب ریاست جمهوری رسیده است که امیدواریم زودتر اجرایی شود.

مومنی در پاسخ به پرسشی درباره‌ وضعیت محله‌های هرندی، شوش و مولوی نیز گفت: آخرین بازدید ما از این منطقه مربوط به شنبه همین هفته بود. به جرات می‌توانم بگویم که در این منطقه شرایط حدود ۷۰ درصد بهتر از قبل شده و مردم نیز از اقدامات انجام شده رضایت دارند. در گذشته بچه‌های مردم باید از میان معتادان عبور می‌کردند در حالی که امروزه این مسئله رفع شده است.

وی ادامه داد: البته مردم نگرانی‌هایی بابت بازگشت به این منطقه به شرایط قبلی داشتند که باید اقدامات تثبیتی صورت گیرد اما همانطور که گفتم ۷۰ درصد اقدامات قضایی و انتظامی در این محل انجام شده و شرایط بسیار بهتر از گذشته است اما لازم است یکسری اصلاحات کالبدی در این محلات انجام شود.

وی در مورد خانه‌های پلمب شده گفت: برخی از این خانه‌ها همچنان پلمب هستند و پیگیری ‌های ما در این زمینه ادامه دارد.

مومنی در مورد وضعیت محله‌هایی نظیر فرحزاد نیز گفت:‌ در این محله‌ها نیز تا پایان امسال اقداماتی را انجام خواهیم داد و این محلات به طور کامل پاکسازی خواهند شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1398/07/18
سرداز تازمانیکه اقتصاد درست نشه وضع همینطور ادامه داره؟
پاسخ ها
@ امام حسین @
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
سردار گرامی آیا زندان جهت نگهداری این معتادان آماده هست
اگر خاطرتان باشد رئیسی میگفت چون زندانی کردن جا میخواهد و هزینه دارد تا آنجا که ممکن باشد متهم را دیگر زندانی نمی کنیم حال این همه معتاد را به چه کسی میخواهید تحویل دهید؟
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1398/07/18
سرداز تازمانیکه اقتصاد درست نشه وضع همینطور ادامه داره؟
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1398/07/18
نمیشه معتادهایه شهرستانهاروهم جمع کنید
پاسخ ها
shanjani.............
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
'''' لطفا معتادان را به ''' شهرک معتاد آباد ''' تبعید کنید!
United States
16:47 - 1398/07/18
چراتاپایان سال حتما منتظر انتخابات تمام بشود چون به رای اینا احتیاجه چون اینا با یک بشت رای میدند
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1398/07/18
تمام ایران باید اجرا شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج