واکنش بازیکن سابق تیم‌ملی به کار زشت بحرینی‌ها
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۱۹۱۵۶
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
۶۱۴۱
بازیکن سابق استقلال، پرسپولیس و تیم‌ملی اعتقاد دارد رفتار زشت بحرینی‌ها نباید بدون محرومیت و جریمه باقی بماند و باید کنفدراسیون فوتبال آسیا آنها را محروم کند.

خبرآنلاین: سعید اکبری امروز در برنامه سلام صبح بخیر میزبان محمدرضا مهدوی بازیکن سابق تیم ملی بود تا درباره بازی های ایران و بحرین و حواشی آنها گفتگو کنند.

مهدوی درباره اینکه کسی پیش بینی نمی کرد بعد از بازی خوب کامبوج به بحرین ببازیم، گفت: برای باخت کشورمان که هیچقوت نباید پیش بینی کنیم ولی من فکر می کنم ما قدری طبق برنامه بحرین جلو رفتیم. ما با تفاضل گل زیاد آن بازی را بردیم اما دیروز بچه ها در باد برد کامبوج خوابیده بودند و شادابی نداشتند.

وی افزود: بازی با بحرین به خاطر حواشی که دارد استرس زا است و تماشاگران هم که ابتدای بازی به سرود ملی ما بی احترامی کردند. من فکر می کنم محرومیت جدی تری باید برای آنها در نظر گرفت.

مهدوی یادآور شد: ما نمی توانستیم سیستم بازی با کامبوج را در مقابل بحرین که تدافعی بازی می کند و می خواهد خودش را مقابل بهترین تیم آسیا نشان دهد، پیاده کنیم. آنها بازی بسته ای کردند ولی ما بی محابا بازی می کردیم. آنها ضعیف بودند ولی فوتبال بازی کردند از دروازه بان آنها دفاع شروع می شد و به دفاع و هافبک می رسید. ما هم دچار حیله بحرین شدیم. آنها بازی مستقیم از ما می خواستند و همین اتفاق هم افتاد. هافبک های ما نیمه اول که در بازی نبودند و نیمه دوم هم با پاس های بلند تهاجمی شدیم.

وی درباره فضای دوقطبی درباره کیروش و ویلموتس گفت: به نظرات احترام می گذارم اما باید قدری حرفه ای فکر کنیم. آقای کیروش فوتبال ما را دگرگون کردند و دستشان درد نکند، اما دیگر تمام شده و رفته. اولین باخت با ویلموتس دلیل بر چیزی نیست. باید سعه صدرمان را بالا ببریم و به ایشان فرصت بدهیم.

مهدوی تاکید کرد: شناخت ویلموتس نسبت به آسیا و حریفان و فوتبالمان خیلی کم است. تازه سه چهار ماه شده که آمده اند و قدری تجربه و مشاوره می خواهند. امیدوارم کادرشان کمکشان کند. وحید هاشمیان چندین سال در تیم ملی بوده و یکی از خوب ها است و امیدوارم بیشتر راهنمایی اش کنند.

این بازیکن سابق تیم ملی درباره اینکه تیم ملی با حضور ویلموتس هجومی بازی می کند و از دفاع غافل شده، گفت: تیم ایران همیشه هجومی بازی می کرده است. با آمدن کیروش برنامه ریزی دفاعی مان بیشتر شد و تدافعی تر بازی می کردیم و آن هم یک روش و حربه بود. ما از اول با داشتن آقای گل جهان که تعریفش را کردید نشان دادیم همیشه تهاجمی بودیم و باید قدری زمان بدهیم.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1398/07/24
مسعود شجاعی کجاست!!!!؟؟؟؟ اونیکه نخود هر آشی میشد،چرا در مورد ضلم و ستم ترکیه علیه کردهای بی گناه نظری نمیده!!!!! مسعود خان ورزشکار مردمی و محبوب کسی هستش که دردمند مردم باشه و هر جا به مردم ستم وارد میشه فریاد بزنه ،نه هر جا که منافعش ایجاد میکنه!!!!
پاسخ ها
هیتلر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
ترکیه علیه کردها مربوط به کشور ما و مردم ما نیست... قرار هم نیست هیچکس حرف از ورزش نزنه و بچشبه به روابط کشورهای دیگه .... همون دخالت توی امور فلسطین و لبنان برای ما کافیه
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1398/07/24
آقای مهدوی کی گفت ما بهترین تیم آسیاییم؟قهرمان آسیا شدیم؟درجام جهانی ازمرحله مقدماتی صعود کردیم.؟چندساله بهترین بازیکن آسیا ازماست؟و.....همین تزهاست که فوتبال را اینطورکرده.
پاسخ ها
هیتلر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
رنکینگ فیفا اینو میگه
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/07/24
آقای حاج صفی شما چه کاپتان تیم ملی هستید که با یه کارت گرفتن تمرکزت رو از دست میدی،گلی که خوردیم صد در صد مقصر شما بودید.کنعانی زادگانم که بکوب جا میموند.داوری کثیف بود درست ولی بازیکنامون جوگیر شدن
Netherlands
13:37 - 1398/07/24
اقایان بیایید صداقت داشته باشی دست از تعریف وتمجید بردارید تا کنون بیشترین صربه ها را از چیزی که نیستم خورده ایم تا کی دروع وچا خان
پاسخ ها
اریایی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
دمتون گرم مارابه مسایل دیگرکشورها چه چهل ساله شدیم دایه مهربانترازمادر واسه کشورک های عربی بسه دیگه همه رومیخواهیم درگیر کینم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر