واکنش بازیکن سابق تیم‌ملی به کار زشت بحرینی‌ها
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۱۹۱۵۶
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
۶۱۲۸
بازیکن سابق استقلال، پرسپولیس و تیم‌ملی اعتقاد دارد رفتار زشت بحرینی‌ها نباید بدون محرومیت و جریمه باقی بماند و باید کنفدراسیون فوتبال آسیا آنها را محروم کند.

خبرآنلاین: سعید اکبری امروز در برنامه سلام صبح بخیر میزبان محمدرضا مهدوی بازیکن سابق تیم ملی بود تا درباره بازی های ایران و بحرین و حواشی آنها گفتگو کنند.

مهدوی درباره اینکه کسی پیش بینی نمی کرد بعد از بازی خوب کامبوج به بحرین ببازیم، گفت: برای باخت کشورمان که هیچقوت نباید پیش بینی کنیم ولی من فکر می کنم ما قدری طبق برنامه بحرین جلو رفتیم. ما با تفاضل گل زیاد آن بازی را بردیم اما دیروز بچه ها در باد برد کامبوج خوابیده بودند و شادابی نداشتند.

وی افزود: بازی با بحرین به خاطر حواشی که دارد استرس زا است و تماشاگران هم که ابتدای بازی به سرود ملی ما بی احترامی کردند. من فکر می کنم محرومیت جدی تری باید برای آنها در نظر گرفت.

مهدوی یادآور شد: ما نمی توانستیم سیستم بازی با کامبوج را در مقابل بحرین که تدافعی بازی می کند و می خواهد خودش را مقابل بهترین تیم آسیا نشان دهد، پیاده کنیم. آنها بازی بسته ای کردند ولی ما بی محابا بازی می کردیم. آنها ضعیف بودند ولی فوتبال بازی کردند از دروازه بان آنها دفاع شروع می شد و به دفاع و هافبک می رسید. ما هم دچار حیله بحرین شدیم. آنها بازی مستقیم از ما می خواستند و همین اتفاق هم افتاد. هافبک های ما نیمه اول که در بازی نبودند و نیمه دوم هم با پاس های بلند تهاجمی شدیم.

وی درباره فضای دوقطبی درباره کیروش و ویلموتس گفت: به نظرات احترام می گذارم اما باید قدری حرفه ای فکر کنیم. آقای کیروش فوتبال ما را دگرگون کردند و دستشان درد نکند، اما دیگر تمام شده و رفته. اولین باخت با ویلموتس دلیل بر چیزی نیست. باید سعه صدرمان را بالا ببریم و به ایشان فرصت بدهیم.

مهدوی تاکید کرد: شناخت ویلموتس نسبت به آسیا و حریفان و فوتبالمان خیلی کم است. تازه سه چهار ماه شده که آمده اند و قدری تجربه و مشاوره می خواهند. امیدوارم کادرشان کمکشان کند. وحید هاشمیان چندین سال در تیم ملی بوده و یکی از خوب ها است و امیدوارم بیشتر راهنمایی اش کنند.

این بازیکن سابق تیم ملی درباره اینکه تیم ملی با حضور ویلموتس هجومی بازی می کند و از دفاع غافل شده، گفت: تیم ایران همیشه هجومی بازی می کرده است. با آمدن کیروش برنامه ریزی دفاعی مان بیشتر شد و تدافعی تر بازی می کردیم و آن هم یک روش و حربه بود. ما از اول با داشتن آقای گل جهان که تعریفش را کردید نشان دادیم همیشه تهاجمی بودیم و باید قدری زمان بدهیم.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1398/07/24
مسعود شجاعی کجاست!!!!؟؟؟؟ اونیکه نخود هر آشی میشد،چرا در مورد ضلم و ستم ترکیه علیه کردهای بی گناه نظری نمیده!!!!! مسعود خان ورزشکار مردمی و محبوب کسی هستش که دردمند مردم باشه و هر جا به مردم ستم وارد میشه فریاد بزنه ،نه هر جا که منافعش ایجاد میکنه!!!!
پاسخ ها
هیتلر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
ترکیه علیه کردها مربوط به کشور ما و مردم ما نیست... قرار هم نیست هیچکس حرف از ورزش نزنه و بچشبه به روابط کشورهای دیگه .... همون دخالت توی امور فلسطین و لبنان برای ما کافیه
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1398/07/24
آقای مهدوی کی گفت ما بهترین تیم آسیاییم؟قهرمان آسیا شدیم؟درجام جهانی ازمرحله مقدماتی صعود کردیم.؟چندساله بهترین بازیکن آسیا ازماست؟و.....همین تزهاست که فوتبال را اینطورکرده.
پاسخ ها
هیتلر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
رنکینگ فیفا اینو میگه
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/07/24
آقای حاج صفی شما چه کاپتان تیم ملی هستید که با یه کارت گرفتن تمرکزت رو از دست میدی،گلی که خوردیم صد در صد مقصر شما بودید.کنعانی زادگانم که بکوب جا میموند.داوری کثیف بود درست ولی بازیکنامون جوگیر شدن
Netherlands
13:37 - 1398/07/24
اقایان بیایید صداقت داشته باشی دست از تعریف وتمجید بردارید تا کنون بیشترین صربه ها را از چیزی که نیستم خورده ایم تا کی دروع وچا خان
پاسخ ها
اریایی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
دمتون گرم مارابه مسایل دیگرکشورها چه چهل ساله شدیم دایه مهربانترازمادر واسه کشورک های عربی بسه دیگه همه رومیخواهیم درگیر کینم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی بانو_فوتر2
کالابرد_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر