تکذیب سهمیه‌بندی کارت‌های سوخت شخصی
۹۱۹۱۹۳
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
۳۴۹۴ 
در حالی که برخی از افراد که با کارت شخصی سوخت برای دریافت بنزین اقدام می‍کنند از قطع نازل بعد از دریافت ۳۰ لیتر بنزین شکایت دارند، اما به گفته شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‍های نفتی، سقفی برای دریافت بنزین با کارت‍های سوخت وجود ندارد و سهمیه‌بندی این کارت‌ها تکذیب می‌شود.

خبرگزاری ایرنا: در حالی که برخی از افراد که با کارت شخصی سوخت برای دریافت بنزین اقدام می‍کنند از قطع نازل بعد از دریافت ۳۰ لیتر بنزین شکایت دارند، اما به گفته شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‍های نفتی، سقفی برای دریافت بنزین با کارت‍های سوخت وجود ندارد و سهمیه‌بندی این کارت‌ها تکذیب می‌شود.

الزامی شدن استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد آغاز شده اما همچنان ۱۵ درصد از مردم از کارت شخصی خود استفاده می‌کنند و این در حالی است که کارت سوخت جایگاه‌داران با محدودیت‌هایی روبرو شده و در هر بار سوخت‌گیری می‌توان ۲۰ لیتر بنزین دریافت کرد.

علاوه براین همواره اعلام شده که کارت‌های سوخت شخصی هیچ محدودیتی ندارند و تا هر میزان که نیاز باشد می‌توان با این کارت ها بنزین دریافت کرد و این موضوع نیز مورد تاکید است که بنزین سهمیه‌بندی نشده است.

پاره ای از مواقع اخباری از سطح شهر به گوش می رسد که حکایت از توقف روند سوخت‌گیری بعد از دریافت ۳۰ لیتر بنزین توسط کارت سوخت شخصی دارد.

مسئولان حاضر در جایگاه توزیع سوخت در برخورد با این موارد اعلام می‌کنند که سهمیه شما تمام شده و برای ادامه دریافت سوخت می‌توانید از کارت سوخت جایگاه استفاده کنید.

این اخبار در حالی از سوی این افراد مطرح می‌شود که شرکت ملی پالایش و پخش تاکید کرده که هیچ محدودیتی در کارت‌های سوخت شخصی وجود ندارد . هر کارت در طول ماه می تواند تا ۲۰۰ لیتر بنزین دریافت کند و چنانچه بخواهد بیش از این مقدار بنزین مصرف کند، لازم است تا از کارت جایگاهداران استفاده نماید.

همچنین شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرده که ممکن است کارت‌های سوخت شخصی این افراد با مشکل روبرو شده باشد، بنابراین لازم است تا ضمن تماس با شماره ۰۹۶۲۷، از سلامت کارت خود مطمئن شوند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1398/07/24
من هم دیروز با کارت خودم بنزین زدم فقط تونستم۳۲لیتر بزنم
Kuwait
14:02 - 1398/07/24
دست بردارید از این چرت وپرت ها
United Arab Emirates
14:15 - 1398/07/24
200لیتر بنزین تو کارت میریزند بعد باید از کارت جایگاه داران استفاده کنیم ،این اگر سهمیه بندی نیست پس اسمش چیه ،فردا هم میگن کارت جایگاه داران جمع شده ،خیلی راحت و بی سر وصدا سهمیه رو کم میکنند و میشه سهمیه بندی عادی ،به همین راحتی ،خدا رو شکر
-
14:53 - 1398/07/24
خبر درست است بنده خودم این هفته با کارت شخصی سوخت گیری کردم و نازل روی چهل لیتر قطع کرد
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1398/07/24
سلام
من ۲ هفته ی قبل بنزین زدم که روی ۳۱قفل کرد و مجبور شدم باکارت جایکاه باک رو پر کنم
بالاخره قسم حضرت عباس یا دم خروس آقای دولت بیم و امید
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1398/07/24
... پدر مردم دراوردند
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1398/07/24
کارت سوخت بنده هم بیشتراز30لیتر نمیدهد
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1398/07/24
من ا
مروز با کارت خودم بنزین زدم که روی 17 لیتر قطع کرد در مهر ماه هم 200 لیتر بنزین نزده ام که بگم سهمیه مهر تموم شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج