مراسمی برای جاماندگان از راهپیمایی اربعین
۹۱۹۲۲۴
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
۳۵۵۷
مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز از برگزاری راهپیمایی برای عاشقانی که موفق به حضور در مراسم پیاده روی اربعین نمی‌شوند، خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز از برگزاری راهپیمایی برای عاشقانی که موفق به حضور در مراسم پیاده روی اربعین نمی‌شوند، خبر داد.

حجت الاسلام علی دشتکی اظهار کرد: با توجه به اینکه عده‌ای از عاشقان امام حسین(ع) توفیق حضور در پیاده‌روی از نجف اشرف تا کربلای معلی را پیدا نکرده‌اند بنا شده در قالب مراسم راهپیمایی گرد هم بیایند و عشق خود را به امام سوم شیعان نشان دهند.

وی ادامه داد: این عاشقان حسینی(ع) با شرکت در این راهپیمایی باآرمان‌های عاشورا بیش از پیش آشنا شده و با امام حسین(ع) و یاران باوفایشان تجدید بیعت می‌کنند.

این مسئول توضیح داد: برای کاهش غم عاشقانی که موفق به پیاده روی اربعین نمی‌شوند، راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی همزمان با اربعین حسینی(ع) در تمامی مساجد، حسینیه‌ها و امامزاده‌های استان البرز برگزار می‌شود.

حجت الاسلام دشتکی اضافه کرد: تجمع مرکزی این راهپیمایی در آستان مقدس امامزاده محمد(ع) حصارک کرج (۲۷ مهر) در طول دو مسیر برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف البرز گفت: این مراسم در مسیر شماره اول از خیابان شهید بهشتی، حصارک، سه راه پست خانه خیابان انقلاب و مسیر شماره دو از میدان دانشگاه حصارک، سه راه پست خانه، خیابان انقلاب از ساعت ۸ و نیم صبح برپا می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج