تمجید ویژه اسطوره بارسا از راموس
۹۱۹۳۹۱
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۶
۲۷۳۱ 
ریوالدو، یکی از بازیکنان بزرگ تاریخ بارسلونا از کاپیتان ۳۲ ساله رئال مادرید تمجید کرد.

ورزش سه: سرخیو راموس اخیرا عنوان باسابقه ترین بازیکن تاریخ فوتبال اسپانیا را بالاتر از ایکر کاسیاس از آن خود کرده و یک عنوان دیگر را به تالار افتخارات خود در سال های اخیر اضافه کرده است. ریوالدو مدعی شد باید سرخیو راموس را بهترین مدافع تاریخ اسپانیا توصیف کرد و وی تا چند سال دیگر نیز می تواند با همین روند به درخشش خود ادامه دهد.

تمجید ویژه اسطوره بارسا از راموس

ریوالدو گفت: "سرخیو راموس به تازگی رکورد حضور در تیم ملی اسپانیا را شکست و من فکر می کنم او حالا دیگر لقب بهترین مدافع تاریخ اسپانیا را از آن خود کرده است. قطعا در گذشته بازیکنان بزرگ دیگری نیز در خط دفاعی تیم ملی اسپانیا بازی کرده و نمایش درخشانی داشته اند، اما سرخیو راموس در تیم ملی اسپانیا و با لباس رئال مادرید در جام ها پیروز شده است.

من فکر می کنم راموس سزاوار تمجید فراوانی است، زیرا او در طول این سال ها به عنوان یک مدافع بزرگ همیشه باثبات عمل کرده است.

البته به جز اینکه راموس مدافع کاملی به شمار می آید، او در امر گلزنی نیز بسیار مفید عمل می کند. به همین دلیل سرخیو راموس را باید بخشی از تاریخ تیم ملی اسپانیا دانست و من هیچ دلیلی پیدا نمی کنم که وی نتواند با همین روند تا چند سال دیگر نیز به بازی کردن ادامه دهد."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج