شمخانی: هیچ مورد امنیتی زائران را تهدید نکرد
۹۱۹۸۹۵
۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶
۸۳۲۰ 
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: در اربعین امسال هیچ مورد امنیتی زائران را تهدید نکرد و این راهپیمایی با شکوه‌تر از گذشته برگزار و حاکمیت ثبات و امنیت در ایران نشان داد.

ایرنا: دریابان علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی روز جمعه در حاشیه بازدید از موکب های مستقر در پایانه مرزی چذابه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در اربعین امسال میلیون‌ها زائر از ایران و سایر کشورها در این همایش بزرگ حضور پیدا کردند و هیچ مشکل امنیتی برای زائران در ایران و عراق ایجاد نشد.

وی افزود: همچنین نقش مردم در برگزاری هرچه بهتر این همایش بزرگ و خدمت رسانی به زائران اربعین، برجسته و شایسته تقدیر بوده است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: هیچ کشوری نمی تواند گزند امنیتی به ایران وارد کند، چرا که توانمندی های کشور ما برای همه جهانیان ثابت شده است.

وی تصریح کرد: در گذشته رژیم صدام در عراق حاکم بود و روابط همسایگی ما مبتنی بر میل و خواسته استکبار جهانی بود اما اکنون برادری بین دو ملت موج می زند.

امیر دریابان شمخانی اظهار داشت: خط خون، امروز به خط مهر و محبت تبدیل شده است و امسال شاهد تعامل و همکاری خوبی در زمینه برگزاری باشکوه پیاده روی اربعین بودیم.

شمخانی: هیچ مورد امنیتی زائران را تهدید نکرد

وی بیان کرد: همچنان ظرفیت‌های مناسبی برای برگزاری بهتره پیاده روی اربعین وجود دارد که باید در سالهای آینده به خوبی از آنها استفاده شود تا بتوانیم سال به سال بر تعداد زائرین اربعین حسینی بیفزاییم.

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: پیاده روی اربعین به برکت خون اباعبدالله الحسین(ع) باید به محوری برای آزادی خواهی و دفاع از خون مردم مظلوم فلسطین و تجمع ضد صهیونیستی تبدیل شود.

وی ادامه داد: بازگشت زائران اربعین حسینی به دلیل فرهنگ بالای مردم ایران به خوبی انجام می شود و تمهیدات خوبی نیز برای کنترل زائران اندیشیده شده و امیدواریم همه زائران به سلامت به مقصد خود بازگردند.

امیر دریابان شمخانی گفت: در حال حاضر تعداد زیادی از زائران اربعین حسینی به کشور بازگشتند که ظرف دو روز آینده سایر زائران نیز در کمال آرامش به کشور باز می گردند.

امیر دریابان شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی روز جمعه در سفر خود به خوزستان از پایانه مرزی چذابه و نحوه خدمت رسانی موکب های مستقر در این گذرگاه مرزی بازدید کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج