بعد از «زم» دستگیری جدیدی انجام نشده است
۹۲۱۱۱۱
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
۴۸۳۳ 
سخنگوی قوه قضاییه گفت: تا امروز غیر از خود روح الله زم فرد دیگری از بخش‌های مختلف چه در دولت و چه در قوه و چه در نیروهای مسلح، بازداشت نشده است.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی قوه قضاییه گفت: تا امروز غیر از خود روح الله زم فرد دیگری از بخش‌های مختلف چه در دولت و چه در قوه و چه در نیروهای مسلح، بازداشت نشده است.

 اسماعیلی در ادامه نشست خبری در پاسخ به سئوالی درباره اینکه در فضای مجازی ادعاهایی مطرح شده که افرادی از ریاست جمهوری و قوه قضاییه با روح الله زم و آمدنیوز در ارتباط بودند و دستگیر شدند،‌ آیا این موضوع صحت دارد؟ گفت: لازم است بار دیگر از این اقدام هوشمندانه، دقیق، اطلاعاتی و عملیات فریبی که سربازان گمنان امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه انجام دادند تشکر کنم.

وی خاطرنشان کرد: تا امروز غیر از خود روح الله زم فرد دیگری از بخش های مختلف چه در دولت و چه در قوه و چه در نیروهای مسلح بازداشت نشده است و بی جهت گمانه زنی نشود. توصیه‌ام این است که انگشت اتهام به سمت یکدیگر روانه نکنید.

سخنگوی قوه قضاییه ادامه داد: اجازه بدهید دستگاه های امنیتی و قضایی بررسی دقیق خود را انجام دهند، البته ما اطلاعات ذی قیمتی در این حوزه بدست آوردیم، اما بعد از دستگیری زم هیچ دستگیری جدیدی انجام نشده است.

وی یادآور شد: قبلا در بخش هایی که اطلاع رسانی شد و مستند ایستگاه پایانی دروغ پخش شد، افرادی در آن فرایند دستگیر شده بودند و قبل از این قصه رسیدگی و محکوم شدند، اما در برهه اخیر دستگیری جدید نداشتیم.

اسماعیلی گفت: به همه فریب خوردگان در داخل و خارج کشور که با اعتماد به سرویس های بیگانه و اعتماد به دشمن اقداماتی را علیه مردم و کشور و نظام انجام می دهند و به دول خارجی دلگرم هستند، توصیه می کنم که آنها از این قصه درس عبرت بگیرند و بدانند سرویس های بیگانه قابل اعتماد نیستند و ما ثابت کردیم که در هوا پهپاد دشمن را شناسایی و پهپاد رادار گریز را تحت تعقیب قرار می دهیم و خود سرویس ها را مدیریت می کنیم،‌ بنابراین با ریسمان پوسیده دول خارجی و سرویس های اطلاعاتی آنها خود را به چاه نیندازند و به فکر بازگشت به آغوش ملت و کشور باشند و الا در آینده‌ای نه چندان دور سرنوشتی مشابه روح الله زم در انتظار آنهاست، این بزرگ آنها بود که به دام افتاد.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1398/07/30
اگر بشه شما اسامی شون نمیگید که
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1398/07/30
خائن به کشور و مردم و همنوعان خود باید په اشد مجازات برسد که دیگر افراد ببینند نتیجه خیانت به کشور و مردم عاقبتش چی هست حتی اگر شبانه روز محافظ داشته باشند
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1398/07/30
به آقای رسایی بگویید!!!
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1398/07/30
جالب این که کسانی که بیشتر ادعای انقلابی گری دارن ،احتمال خیانتش بیشتره مثل رستمی مدیر نشریه عماریون از این اسمهای که کمتر کسی شک می کنه . بیشتر اوقات کسانی که می خواهند خلافی را مرتکب شوند از طریق دین و جائی که ارزشی است شروع می کنن که کسی بهشون شک نکنه .این رستمی از همین طیف آدمهای بود که ادعای انقلابی گری دارن و به راحتی تهمت میزنن.
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1398/07/30
آیا راهی هست که بشه ثابت کرد واقعا روح الله زم دستگیر شده و در ایران حضور داره؟! این اعترافاتی که ازش نشون میدن نه اصلا ثابت میکنه که طرف دستگیر شده و نه اثبات میکنه داره از داخل ایران صحبت میکنه! قضیه مشکوک هست... شاید ایشون هنوز تو فرانسه یا یک کشور دیگه هست و داره نقش بازی میکنه تا یک عده از ترس عکس العملی نشان دهند و برخی مسائل برای نیروهای امنیتی و اطلاعاتی ایران روشن گردد!
پاسخ ها
هیچکس
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
واقعا عقل کل هستی .اینو تنهائی فکر وحلش کردی.خوشا به حال اون شکم ترو زائید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج