تارتار: احترام بگذارید حتی شما دوست عزیز!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۲۱۴۹۹
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
۳۶۳۵
سرمربی نفت مسجدسلیمان می گوید ثابت کرده موفقیت های تیمش شانسی نیست و از مسئولان نیز می خواهد به حمایت هایشان ادامه دهند. او البته می خواهد توقعات از نفت به اندازه باشد.

ورزش‌سه: تیم نفت مسجدسلیمان با وجود قرعه سختی که در هفته های ابتدایی لیگ برتر نوزدهم نصیبش شده بود، توانسته روزهای خوبی را در این فصل سپری کند. آنها در 7 بازی گذشته خود در لیگ برتر و دو بازی در جام حذفی که با تیم های لیگ برتری انجام شده هیچ شکستی را تجربه نکردند تا شگفتی ساز مسابقات امسال لقب بگیرند.

مهدی تارتار سرمربی نفتی ها درباره عملکرد خوب تیمش در هفته های گذشته، احتمال ادامه این شرایط و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که مشروح آن را در ادامه می خوانید:

**زحمت زیادی کشیدیم تا به اینجا برسیم

فکر می کنم ما در ماه های گذشته خیلی زحمت کشیدیم تا به این شرایط خوب برسیم. با اینکه دیر هم تکلیف تیم مان روشن شد، اما با زحمت زیادی که کادرفنی و بازیکنان کشیدند پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتیم و توانستیم روزهای خوبی را تجربه کنیم.

**همه فکر می کردند نفت گزینه سقوط است

با توجه به اینکه سال قبل جزو تیم هایی بودیم که تا روزهای آخر خطر سقوط را احساس می کردیم، کار سختی برای رقم زدن شرایط خوب داشتیم. از همه مهم تر قرعه بدی به ما خورده بود و فکر می کنم همه کارشناسان تصور می کردند نفت مسجدسلیمان یکی از گزینه های سقوط باشد. با این حال خوشبختانه بچه های ما کار بزرگی انجام دادند. همه تیم ما می خواستند که این اتفاقات رخ بدهد و بازیکنان باتجربه و جوان ما در کنار یکدیگر می خواستند در شهری که به جرات می گویم از نظر امکانات جزو ضعیف ترین ها است سال خوبی داشته باشند.

**9 بازی است شکست ناپذیر مانده ایم

مسابقات شروع شد و در بازی اول با تراکتور عملکرد خوبی داشتیم. بازی آبرومندانه و پایاپایی انجام دادیم و ثابت کردیم تیم خوبی هستیم. از این رو بازیکنان به خودباوری رسیدند که می توانند تیم های دیگر را هم متوقف کنند و این کار را درباره مدعیان یکی پس از دیگری انجام دادیم. خوشبختانه از دیدارهای سخت با مدعیان عبور کردیم و دو بازی بعدی در لیگ و دو بازی در جام حذفی را که آنها نیز با تیم های لیگ برتری بود، با برد پشت سر گذاشتیم و حالا بعد از 9 مسابقه شکست ناپذیر مانده ایم.

**کادرفنی و بازیکنان تلاش شان را کم نکنند

مساله مهم درباره تیم ما این است که 4 بازی گذشته مان را یکی پس از دیگری با برد پشت سر گذاشتیم. ما حتی در حذفی نیز دو لیگ برتری سرسخت را کنار زدیم و این ها اتفاقات خوبی است. از کادرفنی و بازیکنان می خواهم تلاش شان را کم نکنند و راضی به این نتایج نباشند. چراکه باید تا جایی که می توانیم این شرایط خوب را ادامه بدهیم.

**توقعات از نفت به جا باشد

در عین حال از مسئولان می خواهم حمایت کنند و البته توقع هواداران و مدیران هم به جا باشد. فوتبال روزهای سخت هم دارد و اینطور نیست که همه مسابقات را پیروز شوید. اول فصل مدیران از ما خواستند تیم را در لیگ برتر نگه داریم و دغدغه سقوط نداشته باشیم اما خودمان می دانیم چقدر تیم خوبی هستیم و از خودمان انتظار داریم که این روند را ادامه بدهیم.

**همه باید به تیم ما احترام بگذارند

من ابتدای فصل در انتخاب کادر و بازیکنانم شک نداشتم. از نظر کیفیت می دانستم که این تیم می تواند یقه خیلی از تیمها را بگیرد. شاید همه فکر می کردند امسال کاندیدای سقوط باشیم اما الان همه باید به تیم ما احترام بگذارند. این همه نتیجه خوب قطعا شانسی نیست. انشاالله به تلاشمان ادامه می دهیم و با لطف و عنایت خداوند روزهای خوب مان بیشتر هم خواهد شد.

**پتانسیل سهمیه آسیایی نداریم

واقعیت این است که تیم ما پتانسیل کسب سهمیه آسیایی ندارد اما تا زمانی که می توانیم این شرایط را ادامه می دهیم. آینده دست خودمان است و امیدوارم مشکلی در مسیرمان پیش نیاید.

**قصد بی احترامی به هیچ پیشکسوتی را نداشته و ندارم

من دوست ندارم درباره حواشی گذشته حرف بزنم. فکر می کنم بهترین قاضی مردم و کارشناسان هستند. همه افرادی که فوتبال ما را می بینند به نیکی از ما یاد می کنند و به تعریف و تمجید می پردازند. این نشان می دهد که ما راهمان را درست رفتیم. اگر هم در مقاطعی حرفی زدیم، دلیلش این بوده که مجبور به پاسخگویی و دفاع از حق تیم مان شده ایم. بازیکنان و کادرفنی از ما انتظار داشتند که جواب بدهیم. با این حال قصد بی احترامی به هیچ کس را نداشتیم. چراکه پیشکسوتان و مربیان فوتبال برای من قابل احترام هستند.

**ماشین سازی تیم خطرناکی است

ماشین سازی تیم خطرناکی است که نتایج این تیم قابل پیش بینی نیست. آنها استقلال را برده اند اما باخت های بدی هم داشته اند. این تیم کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد. با این حال در هر بازی با هدف برد به میدان می رویم و انشاالله بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم. نتیجه این بازی هم دست خدا است.

**تشکر از مسئولان استانی

در مقطعی مشکلات مالی نزدیک بود تیم ما را متلاشی کند که خودم هم تصمیم به جدایی گرفتم. از مسئولینی که تاثیرگذار بودند تا انسجام حفظ شود، تشکر می کنم. افرادی مثل دکتر شریعتی استاندار خوزستان، حیدری رییس اداره ورزش و جوانان استان، ظاهری نماینده محترم مردم مسجدسلیمان در مجلس، اعضای هیات مدیره باشگاه و در راس آنها آقای نصیریان دوست و ناصری مدیرعامل شرکت نفت مسجدسلیمان، دادستان محترم، شورای تامین و... که باعث شدند در شرایط بحرانی درصدی از مطالبات تیم پرداخت شود و بتوانیم این روند را حفظ کنیم. منتهی این حمایت ها باید ادامه داشته باشد و کماکان تیم را رها نکنند تا بتوانیم به مسیرمان ادامه دهیم.

**هواداران به معنای واقعی یار دوازدهم ما هستند

از هواداران تیم که در این مدت سنگ تمام گذاشتند تشکر می کنم. با همه مشکلاتی که در مسجدسلیمان وجود دارد، این مردم مثل کوه پشت تیم شان ایستادند و صادقانه بگویم که به عنوان یار دوازدهم در نتایجی که گرفتیم تاثیرگذاری مستقیم داشتند. امیدوارم در آینده هم این عزیزان را خوشحال کنیم.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1398/08/01
ببند دهنتو اسطوره تبانی هر تیمی رفتی گند تبانیت دراومد از راه اهن که بازیکنش بودی اون نتیجه 8..0که تیم اول جدول و بردید چون اونها که صعود کرده بودند به لیگ برتر بعد شما هم تبانی کردید که صنعت نفت نیاد بالا چون تو بازی اخر فقط اختلاف گل بینتون مهم بود صنعت نفت هرچقدر هم تو بازی همزمانش با تیم اخر جدول گل میزد شما دوتا بالاتر میزدید .اون هم بازی اخرت با پرسپولیس وقتی پارس جنوبی بودی دیگه ببند دهنتو مستر تبانی خداوندگار زد و بند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
ای بی شرف شیشتقلالی به قول احمدی نژاد آب بریز آنجائیکه داره میسوزه
Germany
15:07 - 1398/08/01
کثیف تبانی کار تمام ایران تو کثیف تبانی کار میدوند
پاسخ ها
طوفان زرد آسیا سپاهان قهرمان
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
بی نام کیسه کش راست میگه خخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1398/08/01
نه الان قبلا هم گفتم جناب عالی یکی ازخوبهای فوتبال کشور هستید .....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
استیل رگال_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر