نورمحمدی: به دنبال صعود به فینال حذفی هستیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۲۱۵۷۷
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
۳۶۵۵
مدافع تیم نفت مسجد سلیمان گفت: بعد از اولین بازی مقابل تراکتور متوجه شدیم که می‌توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم و امیدوارم که روند خوبی که داریم را ادامه دهیم.

خبرگزاری فارس: حامد نورمحمدی در خصوص آخرین وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان گفت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اول فصل که قرار بود تیم نفت مسجدسلیمان بسته شود، صحبت از این بود که این تیم در لیگ برتر بماند و دغدغه همه ما ماندن در لیگ بود و از طرفی هم آقای تارتار تیم خوبی بست که به اصطلاح جنس ما جور شد. بعد از اولین بازی که با تراکتور انجام دادیم،

متوجه شدیم که می‌توانیم کارهای بزرگی کنیم اما از طرف دیگر ما در 5 بازی اولی لیگ قرعه خیلی سختی داشتیم. به دلیل همین قرعه سخت با تمرکز بالا کار کردیم و خوشبختانه نتایج خوبی هم گرفتیم به طوری که به خودباوری رسیدیم. رفته رفته شرایط ما بهتر شد به خصوص در دو بردی که در جام حذفی به دست آوردیم و این مسئله به ما کمک زیادی کرد. الان خوشبختانه تیم ما ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شخصیت خیلی خوبی به دست آورده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و همه روی تیم ما حساب می‌کنند. این مسئله کار ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سخت‌تر کرده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این روند خوبی که به دست آمده را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌توانیم ادامه دهیم، افزود: دغدغه همه ما این است که بتوانیم همین روند خوب را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادامه دهیم؛ چراکه تیم ما الان شخصیت خیلی خوبی به دست آورده و باید همت کرده تا این راه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادامه دهیم. باید به همه نشان دهیم موفقیت ما اتفاقی نیست و جرقه هم نبوده، بلکه با تلاش زیاد به دست آمده است. ما الان‌ خیلی خوب جمع و جور شدیم و می‌خواهیم همین روندی که داریم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادامه دهیم. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

بازیکن تیم نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال که فکر می‌کردی به گونه‌ای امتیاز بگیرید که از تیم‌های مدعی هم در جدول بالاتر قرار بگیرید، ادامه داد: واقعا خود من فکر نمی‌کردم که این قدر خوب باشیم و در جدول بالاتر از تیم‌های مدعی قرار بگیریم، اما بعد از بازی با تراکتور که از تیم‌های مدعی قهرمان است، فهمیدیم که می‌توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم. به همه نشان خواهیم داد که نتایج ما اتفاقی نیست و مطمئنا شرایط تیم نفت مسجدسلیمان بعد از این بهتر هم خواهد شد. می‌دانیم که کار سختی در انتظار ماست، اما ما برای روزهای سخت تلاش می‌کنیم.

نورمحمدی درباره اینکه ‌‌‌‌‌‌‌تیم نفت مسجدسلیمان ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌در جام حذفی نتایج خیلی خوبی گرفته و دو تیم لیگ برتری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در خانه‌هایشان حذف کرده و به همین خاطر به قهرمان شدن در این مسابقات فکر می‌کنی، اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در بازی اول در جام حذفی آقای تارتار به بازیکنانی که کمتر بازی کرده بودند فرصت بازی داد، اما در بازی با شهر خودرو با تمرکز کامل بازی کردیم و دیدید که این تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در خانه شکست دادیم.

ما مقابل شهر خودرو با صد درصد تمرکز بازی کردیم و وقتی توانستیم این تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مشهد ببریم، پس می‌توانیم کارهای بزرگ‌تر انجام دهیم. در سال‌های اخیر شاهد بودیم بعضی از تیم‌ها از لیگ‌های پایین‌تر به فینال جام حذفی رسیدند و این مسئله باعث می‌شود تا نشان دهد که ما هم می‌توانیم در این مسابقات به فینال برسیم. ما همه تلاشمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خواهیم کرد تا بتوانیم به فینال جام حذفی برسیم و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.

مدافع تیم نفت مسجد سلیمان درباره بازی این هفته این تیم در لیگ برتر مقابل ماشین‌سازی در تبریز، تصریح کرد: فکر کنم بازی بسیار سختی خواهیم داشت؛ چراکه ماشین‌سازی در خانه خودش تیم خیلی چغری است. از طرف دیگر ما 4 روز برای این بازی فرصت داشتیم و آنها یک روز بیشتر از ما استراحت کردند. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ما باید با تمرکز زیاد به مصاف این تیم برویم و به نظر من این بازی برای ما خیلی سرنوشت‌ساز خواهد بود؛ چراکه در صورت کسب 3 امتیاز در این بازی می‌توانیم جایگاه خوبی در جدول به دست بیاوریم.

وی در پایان گفت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جا دارد که از هواداران نفت مسجد سلیمان تشکر کنم که در این مدت حمایت خیلی خوبی از ما انجام دادند و امیدوارم که این حمایت‌ها در بازی‌های بعدی هم ادامه داشته باشد تا بتوانیم همچنان نتایج خوبی بگیریم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1398/08/01
حالا شانسی. چندتا امتیاز گرفتین جو گیر شدی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فرش تارنگ_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر