واکنش واعظی به اتهامات قدوسی علیه دولت
۹۲۱۷۵۰
۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
۶۶۵۵ 
رئیس دفتر رئیس جمهوری دلایل افزایش حملات و اقدامات تخریبی علیه دولت در آستانه انتخابات را تشریح کرد و گفت:متاسفانه در آستانه انتخابات مجلس به صورت خیلی زودرس اتاق فکرهایی برای حمله به دولت ایجاد شده با این ذهنیت که هر چه به دولت حمله کنند توفیق شان در انتخابات بیشتر است و می توانند رای مردم را جذب کنند در حالیکه اشتباه می کنند.

خبرآنلاین: رئیس دفتر رئیس جمهوری دلایل افزایش حملات و اقدامات تخریبی علیه دولت در آستانه انتخابات را تشریح کرد و گفت:متاسفانه در آستانه انتخابات مجلس به صورت خیلی زودرس اتاق فکرهایی برای حمله به دولت ایجاد شده با این ذهنیت که هر چه به دولت حمله کنند توفیق شان در انتخابات بیشتر است و می توانند رای مردم را جذب کنند در حالیکه اشتباه می کنند.

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری، با بیان اینکه امروز کشور با یک دشمن جدی خارجی مواجه است به خبرآنلاین گفت: ر شرایطی که این دشمن خارجی همه قدرت و توان خود را برای تحریم های حداکثری و افزایش فشار بر مردم به کار گرفته، اختلافات داخلی سم است.

وی با تاکید بر اینکه اختلافات داخلی بازی کردن در زمین دشمن است، ادامه داد: با این حال متاسفانه در آستانه انتخابات مجلس به صورت خیلی زودرس اتاق فکرهایی برای حمله به دولت ایجاد شده با این ذهنیت که هر چه به دولت حمله کنند توفیق شان در انتخابات بیشتر است و می توانند رای مردم را جذب کنند در حالیکه اشتباه می کنند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه بسیاری از مردم در سراسر کشور تفاوتی بین دولت، قوه قضائیه و مجلس قائل نیستند و همه ما را یکی می دانند، افزود: در چنین شرایطی شایعه پراکنی علیه دولت ثمری جز مایوس کردن مردم نخواهد داشت به عبارتی نتیجه منفی خوانی علیه مسئولانی که در حال خدمت هستند در عمل این خواهد شد که مردم پای صندوق رای حاضر نخواهند شد.

واعظی با یادآوری دستگیری روح الله زم، گفت: اینکه فردی که شبکه جنگ روانی علیه ایران درست کرده و به سرویس اطلاعاتی مختلف پول می داده و با وجود محافظ شخصی با هوشمندی عزیزان سپاه دستگیر می شود باید عامل افتخار همگی ما به اقتدار امنیتی کشورمان باشد با ین حال شاهدیم که عده ای این دستگیری را به موضوعی جناحی تبدیل کرده به طوریکه شاهدیم هر روز افرادی اتهاماتی علیه دیگری مطرح می کنند یا خبر از دستگیری افرادی می دهند که صحت ندارد.

وی این اقدامات را جنگ روانی داخلی علیه دولت خواند و گفت: البته دولت بنا ندارد که وارد این اختلاقات شود چون این را برای اداره کشور سم می داند.

واعظی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است موضع دولت در پاسخ به اتهامات و فضاسازی ها سکوت باشد؟ گفت: خیر اما باید هم ما و هم رسانه ها درباره نفرت و شایعه پراکنی ها علیه دولت توضیحات لازم را بدهیم تا مسائل شفاف شود؛ به طور مثال در پرونده روح الله زم مطرح کردند که عده ای در نهاد ریاست جمهوری دستگیر شدند که سخنگوی محترم قوه قضائیه این ادها را تکذیب کرد، این بهترین فرصت است که رسانه ها از آقایی که این حرف را زده سوال کند که شما بر اساس چه مستنداتی این اظهارات را مطرح می کنید؟

واعظی با بیان اینکه به صورت جدی از قوه قضائیه می خواهم با این موضوعات و شایعه پراکنی ها برخورد کند ادامه داد: اگر این حرف‌ها را به جای این آقایان که مارک فکری مشخصی داشته و در امنیت و مصونیت کامل به سر می برند شخص دیگری زده بود چه بلایی سرش می‌آوردند؟

وی تاکید کرد: قوه قضائیه باید به عنوان مدعی العموم افرادی را که افکار عمومی را به هم ریخته و به ارگان رسمی کشور حمله می کنند احضار کرده و با آنها برخورد کند. اگر با چهار نفر از این افراد برخورد شود نفر پنجم دیگر این کار را نمی کند.

رئیس دفتر رئیس جمهور درباره اینکه آیا دولت قصد شکایت در این زمینه را خواهد داشت یا خیر گفت: ما در گذشته هم شکایت کردیم اما شکایت هایی که می شود بستگی به فردی دارد که از او شکایت می شود، در برخی از شکایت هایی که می کنیم خیلی اتفاق خاصی نمی افتد البته در یک مورد نمی دانیم چه شده که اتفاقاتی افتاده اما در بقیه موارد شکایت ما همچنان بی نتیجه مانده است، البته برای موارد اخیر هم شکایت می کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1398/08/02
خودتی عذربدترازگناه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
برات متاسفم به شدت حقیری که ایجوری نظر میدی
بدون نام
United Arab Emirates
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
واعظی مفنت خور و وزرا بی خاصیت باید محاکمه بشن.
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1398/08/02
مگر مسوولان دولت های یازدهم و دوازدهم دولت قبلی را تخریب نمی کردند؟ این رویه بسیار بسیار بدی از بد اخلاقی ها هست که متاسفانه در بین سیاسیون و دولتمردات رواج پیدا کرده است. تنهایی به قاضی رفتن این مشکلات را هم دارد. اگر دولتی مرتکب خطا شده باید با ارایه سند و مدرک به دستگاه قضا معرفی شود. و ...
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1398/08/02
والاه زم خودش نمیدونه .شما چرا ترسیدین پته هم رو میریزین رو
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1398/08/02
لابد اعترافات ایناهم مثل اعترافات مجرمین هسته ای بوده.
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1398/08/02
هیچ یک از مسیولین نباید همدیگر را تخریب کنند و همه برای تعالی کشور زحمت می کشند، همه یک هدف را دنبال می کنند و آن مسیر خدمت برای تعالی کشور است و نادیده گرفتن تلاش ها از هر مسیول و رده ای ظلم و جوابگوی در آن دنیا را بهمراه دارد و امید در هر رده ای سبب پیشرفت و تعالی کشور و حرکت و پویایی مردم و عقب گرد بیگانه است و ایران در برابر تهاجم بیگانه یدواحد است و تخریب در هیچ سطحی درست نیست و نادیده گرفتن تلاش ها پاسخگویی مقابل خداوند یکتا را بهمراه دارد
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
چیه انشا نوشتی خلاصه بگو
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1398/08/02
سر نفاق
پاسخ ها
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
جدی عجب دولت مردایی پیش دستی میکنند که نخورند زمین دیگه چه خری به شما چپاولگرا رای میده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج