تونی کروس: برای زیدان بازی نمی‌کنیم
۹۲۱۷۸۶
۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
۳۴۳۴
تونی کروس، ستاره آلمانی رئال مادرید معتقد است آنها هنوز فضا برای پیشرفت و بهتر شدن را دارند.

ورزش سه: رئال مادرید که در روزهای اخیر و بعد از شکست عجیب ابتدای هفته در لالیگا مقابل مایورکا به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود، دو شب پیش موفق شد با ارائه یک فوتبال تماشایی با یک گل در خانه گالاتاسرای به برتری دست یابد. تونی کروس تک گل کهکشانی ها در این دیدار مهم را به ثمر رساند و حالا این هافبک خلاق آلمانی در مورد شرایط تیمش صحبت کرده است.

تونی کروس گفت: "ما فصل جاری را ضعیف شروع کردیم و عملکرد رئال مادرید در لیگ قهرمانان نیز از این قاعده مستثنی نیست. سه امتیاز در خانه گالاتاسرای پیروزی مهمی بود و ما از همین حالا به فکر مرحله بعدی لیگ قهرمانان هستیم.

ما همه در کنار سرمربی تیم هستیم و پیروزی و باخت برای همه ما بوده است. ما برای زیدان بازی نمی کنیم، برای یک نفر بازی نمی کنیم و بازیکنان رئال مادرید همه در کنار یکدیگر به میدان می روند. ما باید در لالیگا نیز بهتر بازی کرده و نسبت به عملکردی که مقابل مایورکا ارائه دادیم، موفق تر عمل کنیم. در استانبول ما پیشرفت داشتیم، اما هنوز فضا برای بهتر شدن وجود دارد. ما می توانستیم در دیدار مقابل گالاتاسرای دو گل دیگر هم به ثمر برسانیم، اما بعضی اوقات ما به اندازه ای که شما می گویید بد نیستیم."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج