سولسشر: جذب هری کین؟ او بازیکن تاتنهام است
۹۲۱۷۹۲
۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
۳۵۹۲
اوله گنار سولسشر نسبت به اظهار نظر روی کین که گفته بود منچستر یونایتد باید هری کین را جذب کند، واکنش نشان داد.

ورزش سه: منچستریونایتد این روزها شرایط خوبی را تجربه نمی کند و تنها با ۱۰ امتیاز در رتبه سیزدهم جدول قرار دارد. شاگردان اوله گونار سولسشر در فاز هجومی و گلزنی مشکلات عدیده ای دارند. در همین رابطه چند روز پیش روی کین، کاپیتان سابق شیاطین سرخ، در مصاحبه ای عنوان کرده بود که منچستر یونایتد باید برای جذب هری کین، ستاره تاتنهام، اقدام کند؛ موضوعی که حالا با واکنش سرمربی منچستریونایتد همراه بوده است.

سولسشر درباره اظهار نظر روی کین گفت: " روی کین انسان رو راست و رکی است. مگر نه؟ ما فقط باید روی عملکرد خود توجه کنیم و به تلاشمان ادامه دهیم. آنتونی مارسیال به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته و حضورش می‌تواند کمک زیادی به ما بکند. ما مهاجمان با کیفیت و پر سرعت زیادی داریم و میخواهیم تنها به آینده فکر کنیم.

قطعاً در حال حاضر کمتر بازیکنی شبیه به هری کین یا روبرت لواندوفسکی وجود دارد. آنها سبکی شبیه به آلن شیرر و روبین فن پرسی دارند و بازیکنان بسیار فوق العاده ای به حساب می آیند. هری کین بازیکنی است که می تواند از فرصتهای با خطر کم موقعیت های بزرگ و گل بسازد اما با این وجود او حالا بازیکن تاتنهام است و من نمی توانم اظهار نظری در این باره بکنم."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج