دبوئر:می‌توانستم بازیکن آرسنال شوم
۹۲۱۸۳۵
۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
۲۱۲۱
ستاره اسبق تیم ملی فوتبال هلند و آژاکس آمستردام می‌توانست بازی در آرسنال را نیز تجربه کند.

خبرگزاری فارس: رونالد دبوئر در مدت 20 سالی که به عنوان بازیکن حرفه‌ای فعالیت کرد، بازی در تیم‌های آژاکس آمستردام، توانت‌انشده، بارسلونا، رنجرز، الریان و الشمال قطر را تجربه کرد.

او می‌توانست در کنار این تیم‌ها نام آرسنال را به عنوان تیمی که برایش بازی کرده، در فهرست سابقه‌ ورزشی خود ثبت کند.

دبوئر:می‌توانستم بازیکن آرسنال شوم

این پیشکسوت هلندی درمصاحبه‌ای که با مجله فورفورتو انجام داده، به این نکته اشاره کرده است.

او گفت: پیش از مسابقات جام جهانی 1998 ، آرسن ونگر از طرف آرسنال با من صحبت کرد.او ابتدا تماس تلفنی گرفت و از برنامه‌هایش برای آینده گفت.بعد هم در هتل اوکرا شهر آمستردام باهم دیدار کردیم.به من اطمینان خاطر داد که می توانم بازیکنی مهم و تاثیرگذار برای آرسنال باشم.حتی برایم تعریف کرد چه نقشی را برای من در نظرگرفته است.

وی افزود:خیلی تمایل داشت که با من قرارداد ببندد و البته من هم از این همکاری خوشحال می‌شدم.این حس را داشتم که نباید چنین فرصتی را از دست دهم.بعد هم قرار شد بعد از جام جهانی فرانسه همه چیز نهایی شود.یادم هست که در این مورد حتی با دیوید داین‌ از طریق تلفن صحبت کردم.

در مورد دستمزدم بحث کردیم .همچنین در مورد زمان قراردادم حرف زدیم.همه چیز به نظر خوب پیش میرفت.اما در نهایت باید آژاکس و آرسنال برای انتقالم به توافق می‌رسیدند. چیزی که در نهایت اتفاق نیفتاد.چون باشگاه آژاکس نمی‌خواست من و برادرم را از دست دهد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج