افشاگری پسر مایکل داگلاس در مورد پدرش
۹۲۲۲۵۱
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹
۱۱۶۳۸
بزرگ‌ترین فرزند مایکل داگلاس؛ کامرون که ۴۰ ساله است اخیرا در مصاحبه‌ای به افشاگری علیه پدر خود پرداخته و گفته که مقصر اعتیاد طولانی مدت و ناکامی هایش در زندگی پدرش است. مایکل داگلاس بازیگر سرشناس هالیوودی است که سالهاست با کاترین زتا جونز که او نیز بازیگر شناخته شده‌ای است ازدواج کرده است.

ایران آرت: بزرگ ترین فرزند مایکل داگلاس؛ کامرون که 40 ساله است اخیرا در مصاحبه ای به افشاگری علیه پدر خود پرداخته و گفته که مقصر اعتیاد طولانی مدت و ناکامی هایش در زندگی پدرش است. مایکل داگلاس بازیگر سرشناس هالیوودی است که سالهاست با کاترین زتا جونز که او نیز بازیگر شناخته شده ای است ازدواج کرده است.

افشاگری پسر مایکل داگلاس در مورد پدرش

کامرون داگلاس به تازگی با دایانا ساوایر از ABC News گفتگو و اعلام کرده که اعتیاد و مشکلات مختلف شخصیتی خود را حاصل رفتارهای نادرست پدرش می داند. او آشکارا در مورد اعتیاد خود به ماری جوانا در دوران نوجوانی صحبت کرد.

کامرون در بخشی از این مصاحبه گفت: "درست هشت سال از ازدواج والدینم می گذشت که رفتارهای پدرم تغییر کرد. من در آن زمان هفت سال داشتم و یادم می آید یک روز مادرم من را صدا زد و با من درباره اوضاع صحبت کرد و من به عنوان یک کودک به معنای واقعی کلمه از پدرم دلسرد شدم."

او ادامه می دهد: " مادرم به من گفت پدرت با شخص دیگری در ارتباط است به نظرت باید چه کار کنیم. این صحبت ها مسئولیت روانی بزرگی برای من در سن هفت سالگی ایجاد کرد."

در سن 13 سالگی ، کامرون به مدرسه شبانه روزی رفت، جایی که برای اولین بار ماری جوانا را کشف کرد. به زودی ، او به سمت کوکائین حرکت کرد ، سپس کریستال ، کوکائین مایع و در اواسط بیست و یک سالگی، خانواده وی تلاش کردند تا رفتارهای او را مهار کنند و کامرون یازده سال را در توانبخشی گذراند اما هیچ کدام منجر به ترک عادت مصرف مواد مخدر نشد.

او درباره آن دوره از زندگی خود اعتراف می کند: "من آماده تغییر نبودم." وی در پاسخ به این سؤال که آیا او پدر و مادر خود را مقصر می داند ، سریع پاسخ داد: "بله و نه. میلیون ها کودک کوچک هستند که از من شرایط بدتری دارند. اما من هم به نوبه خود دوران بسیار سخت و عجیبی را پشت سر گذاشتم."

به زودی ، کامرون در بالای جنگ با اعتیاد با مسائل قانونی و جرائم مواد مخدر روبرو شد.

در سال 2009 ، کامرون به دلیل داشتن نیم پوند متامفتامین و دستگیری به زندان محکوم شد. او اکنون مواد مخدر را ترک کرده است.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1398/08/04
پول زیاد ، رفاه ، محبت زیادی ، و از طرفی ندادن مسئولیت به فرزندان از طرف خانواده ، و فاجعه ای به نام آموزش پروش ، آموزش عالی ، مانع از شکل گیری شخصیت اکثر جوانان کشور شده است .( کار نکردن و سکون خیلی بهتر از عقب گرد و انجام کار اشتباه است )
France
10:33 - 1398/08/04
خیلی آسونه که آدم مشکلاتشو گردن پدر و مادر بندازه! ولی در یک نقطه از زندگی، باید مسئولیت وضعشو قبول کنه و به جلو حرکت کنه. من خودم در بیست و هشت سالگی به این نتیجه رسیدم که هر کاری بکنم مادرم دوستم نخواهد داشت. چهل و هشت ساعت گریه کردم، بعد رفتم دنبال زندگیم. خیلی هم بهم خوش گذشت بعدش!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج