حکم متفاوت قاضی برای شکارچی غیرمجاز
۹۲۲۴۲۸
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
۴۱۴۱ 
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه گفت: بر اساس حکم یک قاضی، شکارچی غیرمجاز باید علوفه حیات وحش را در فصل سرد سال تامین کند.

خبرگزاری ایسنا: سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه گفت: بر اساس حکم یک قاضی، شکارچی غیرمجاز باید علوفه حیات وحش را در فصل سرد سال تامین کند.

 فرشاد فیروزنیا با اشاره به اینکه با پیگیری اداره محیط زیست فیروزکوه در مرجع قضایی شهرستان خوشبختانه حکم محکومیت یک شکارچی غیرمجاز جانوران وحشی حفاظت شده صادر شد،اظهارکرد: قاضی شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ شهرستان فیروزکوه برای متخلف رای محکومیتی مبنی بر تامین علوفه حیوانات وحشی درفصل سرد به میزان ۵۰۰ کیلوگرم ماهانه و به مدت دو سال همچنین پاکسازی منطقه حفاظت شده از زباله با نظارت اداره محیط زیست شهرستان فیروزکوه را صادر کرد.

وی افزود: این شکارچی اواخر سال گذشته اقدام به شکار یک راس میش وحشی در مناطق آزاد شهرستان فیروزکوه کرده بود که توسط محیط بانان منطقه دستگیر شد.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران ، فیروزنیا ضمن قدردانی از دستگاه قضایی و قاضی این پرونده، اظهارکرد: صدور رای های این چنینی خود یک عامل بازدارنده جهت جلوگیری از شکار غیر مجاز و ارتقای سطح فرهنگ محیط زیستی متخلفان خواهد بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1398/08/04
آفرین بر این قاضی دانا
خداوند پشت و پناه او و خانواده ی محترمشان باشد
باید بر دست و قلمش بوسه زد
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1398/08/04
حکم بسیار خوبی است اگر درست اجرا شود .
این شکارچی را باید کنترل کرد تا در پوشش غذا دادن مجوز ورود را برای شکار نداشته باشد
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1398/08/05
عاشق این حکم های متفاوتم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج