واکنش جالب مالدینی به احتمالا بازگشت زلاتان
۹۲۲۴۷۴
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹
۸۰۴۵
پائولو مالدینی بازگشت زلاتان به فوتبال ایتالیا را یک اتفاق ریسکی برای ستاره سوئدی می داند.

ورزش سه: پائولو مالدینی بازگشت زلاتان به فوتبال ایتالیا را یک اتفاق ریسکی برای ستاره سوئدی می داند.

مدتی است که گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به سری آ ایتالیا شنیده می‌شود و خود این مهاجم سوئدی 38 ساله هم این موضوع را رد نکرده است. با این حال پائولو مالدینی می‌گوید که ممکن است که ابراهیموویچ از بازگشت به فوتبال ایتالیا واهمه داشته باشد.

واکنش جالب مالدینی به احتمالا بازگشت زلاتان

مالدینی در گفت‌و‌گو با شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، درباره احتمال بازگشت زلاتان گفت:« بازگشت ابراهیموویچ به سری آ به دلایل زیادی یک بازگشت رؤیایی خواهد بود اما من فکر می‌کنم ممکن است او برای انجام این کار کمی ترس داشته باشد. ترس از اینکه آن ایبرای قدرتمند و مسلط قدیم نباشد.

یادم است کارلو آنچلوتی برای یک دربی من را نیمکت‌نشین کرد و آن موقع بود که فهمیدم نمی‌توانم چنین فصلی را تحمل کنم. نمی‌دانم که آیا ابراهیموویچ می‌تواند چنین چیزی را قبول کند یا نه. کرشتوف پیونتک برای میلان مهاجم نوک خوبی بوده است. او باید بیشتر به کار گروهی و تعامل با سایر بازیکنان فکر کند اما نقطه قوت او گلزنی است.»

مالدینی در دوره مدیریت مالکان قبلی و چینی میلان با وجود پیشنهاد‌هایی که برای کار در این باشگاه داشت، حاضر به قبول این پیشنهادها نشد. با تغییر مالکیت باشگاه و انتقال آن به مؤسسه مالی الیوت اما رویکرد مالدینی عوض و او حاضر به کار در این باشگاه شد.

مدافع میانی و کاپیتان سابق روسونری درباره این موضوع هم گفت:« این تصمیمی بود که من با قلبم گرفتم. قطعاً دوران کاری من در میلان تمام می‌شود چون من هیچ برنامه‌ای برای انجام فعالیت مشابهی در باشگاه‌های دیگر ندارم. من عاشق میلان هستم و هیچکسی نمی‌تواند نسبت به آن تردید داشته باشد. سابقه‌ام هم می‌تواند این را ثابت کند.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج