کونته: از همه نظر از پارما بهتر بودیم
۹۲۲۵۴۸
۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۵
۵۹۸۱
سرمربی اینترمیلان گفت: دشوار است که هر ۳ روز یک بار به میدان برود و باید تمام بازیکنان در فرم ایده‌آل باشند.

خبرگزاری فارس: اینتر میلان در دیداری که به لحاظ توقف یوونتوس مقابل لچه، با غلبه بر پارما در میلان فرصت بازگشت به صدر را داشت با تساوی 2 بر 2 دست یافت و نتوانست صدر را از بیانکونری باز پس بگیرد.

آنتونیو کونته سر مربی اینترمیلان در نشست خبری بعد از بازی گفت: در نیمه اول خوب کار نکردیم، می توانستیم بهتر از موقعیت‌های استفاده کنیم. پارما مسابقه را به خوبی آغاز کرد و ما با بازی بد خود کار آنها را آسان‌تر کردیم. در نیمه دوم بازی را در دست گرفتیم و از نظر مالکیت و از همه نظر بهتر از پارما بودیم، بنابراین ما سزاوار پیروزی در این بازی بودیم .

وی ادامه داد: شش روز در هفته تمرین می‌کنیم و موضوعات را به بازیکنان هر روز تذکر می‌دهم اما بازهم همان اشتباه را در زمین تکرار می‌کنند.نمی‌خواهم کسی را به عنوان مقصر معرفی کنم.باید از نظر جسمی، و روانی در شرایط بهتری باشیم و تمرکز خود را حفظ کنیم 4 مسابقه با فاصله زمانی کم در پیش‌رو داریم و کار سختی در پیش رو است.

سر مربی اینتر اظهار داشت: به عنوان مثال آساموآ و دی‌ویرجی اشکالاتی دارند و نمی‌توانم در مورد آنها ریسک کنم.دشوار است که هر 3 روز یک بار به میدان برود و باید تمام بازیکنان در فرم ایده‌آل باشند اما اکنون باید دوباره شروع کنیم. ما در یک مسیر دشوار روبرو هستیم و باید تمام جوانب کار را در نظر بگیریم و رو به جلو حرکت کنیم.مجبورم مقداری تغییرات ایجاد کنم و تا حدی از این بایت نگران هستم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج