۳ گزارش تخلف «وس» به ضابط قضایی ارسال شد
۹۲۲۶۵۹
۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
۶۴۲۴
معاون وزیر ارتباطات در واکنش به صحبت‌های معاون فضای مجازی دادستان کل کشور درباره تخلفات ارزش افزوده اعلام کرد: شخصا امسال سه گزارش با جزئیات این تخلفات و حجم گسترده آن برای ایشان و ضابط قضایی ارسال کرده‌ام.

ایرنا: معاون وزیر ارتباطات در واکنش به صحبت‌های معاون فضای مجازی دادستان کل کشور درباره تخلفات ارزش افزوده اعلام کرد: شخصا امسال سه گزارش با جزئیات این تخلفات و حجم گسترده آن برای ایشان و ضابط قضایی ارسال کرده‌ام.

روز گذشته معاون فضای مجازی کشور در واکنش به صحبت‌های رئیس سازمان تنظیم مقررات درباره تخلفات ارزش افزوده گفت: قوه قضائیه منتظر دریافت مدارک و مستندات تخلفات ادعایی گسترده در این زمینه است و در صورت دریافت به شکل ویژه و فوری به این موضوع رسیدگی می‌کند. لازم به ذکر است تاکنون یک برگ مستندات در این زمینه دریافت نشده است و تاکید می‌نماید اگر قصد برخورد با تخلف جدی است به جای کار تبلیغاتی، اسناد تخلف به دستگاه قضا برای رسیدگی فوری ارسال شود.

۳ گزارش تخلف «وس» را به ضابط قضایی ارسال کردم

جواد جاویدنیا اضافه کرد: سوال اصلی مندرج در نامه اینجاست که چطور بخش نظارتی وزارت ارتباطات یکباره متوجه شده است که این بستر ۹۰درصد سوءاستفاده است؟ طی سه سال گذشته چگونه این وسعت از تخلف نادیده گرفته شده است؟ و اگر از تخلفات اطلاع داشتند چرا اسناد آنرا به قوه قضائیه برای پیگیری ارسال نکرده‌اند؟

امیر ناظمی در پاسخ به معاون فضای مجازی دادستانی کشور در توئیتر خود نوشت: پس از انتشار مکاتبات وزیر ارتباطات با دادستان وقت تهران در مورد کلاهبرداری‌های ارزش افزوده، معاون فضای مجازی دادستان کل کشور، گفته‌اند: صرفا همان یک گزارش ارسال شده است.

معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد، شخصا امسال ۳گزارش با جزییات این تخلفات و حجم گسترده آن برای ایشان و ضابط قضایی ارسال کرده‌ام.

‏وی خاطرنشان کرد: با همدلی، کلاهبرداری‌ها پایان خواهد یافت و حتی می‌توان زمینه‌ای برای بهبود محیط کسب‌ و کار ساخت؛ محیطی که درآمد شرکت‌ها از نوآوری شکل می‌گیرد و نه از ناآگاهی مشتریان.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/08/05
انشاالله با محرز شدن تخلفات اپراتورها در موضوع ارزش افزوده ومحتوا که از عدم شفافیت نان خورده اند ومردم را فریب داده اند .مجازاتی شوند قابل عبرت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج