امری: تصمیمات داور و VAR را درک نمی‌کنم
۹۲۲۸۷۰
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
۲۰۰۷
سرمربی تیم فوتبال آرسنال پس از تساوی تیمش مقابل کریستال‌پالاس در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، از عملکرد داور مسابقه انتقاد کرد.

خبرگزاری تسنیم: اونای اِمری که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در هفته دهم لیگ برتر انگلیس برد خانگی 2 بر صفر مقابل کریستال‌پالاس را با تساوی 2-2 عوض کردند، پس از این بازی گفت: ما می‌توانیم درباره عملکرد خودمان و تصمیماتی که داور به وسیله کمک‌داور ویدئویی (VAR) گرفت، صحبت کنیم.

ما بازی را عالی شروع کردیم و سپس موقعیت‌هایی زیادی را در اختیار حریف قرار دادیم، بنابراین باید در مالکیت توپ بهتر عمل می‌کردیم چون وقتی تیمی 2 بر صفر عقب است به حریف فشار می‌آورد و کریستال‌پالاس با همین روش به گل رسید.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال سپس با اشاره به مردود شدن گل سوکراتیس توسط داور مسابقه با استفاده از VAR اظهار داشت: تصمیمات داور و VAR را درک نمی‌کنم. هفته گذشته پنالتی که باید در بازی با بورنموث بابت خطا روی په‌په به سود ما گرفته می‌شد، داور اقدام به بازبینی تصاویر نکرد، اما باز ما به تصمیمات داوری احترام می‌گذاریم. به نظرم اما داور تصمیم خوبی در این بازی نگرفت. ما شایسته پیروزی در این بازی بودیم و پس از گل تساوی کریستال‌پالاس واکنش خوبی از خود نشان دادیم و گلی زد که مردود اعلام شد.

امری همچنین در واکنش به حرکت کاپیتان تیمش که به هنگام تعویض شدنش در دقیقه 61 بازی به هنگام خروج از زمین بازی در واکنش به هو شدنش از سوی هواداران خودی، ابتدا دستش را روی گوشش گذاشت و پس از خارج کردن پیراهنش از تنش پیش از ورود به تونل منتهی به رختکن به هواداران آرسنال توهین کلامی کرد، گفت: ژاکا کار اشتباهی کرد اما ما در داخل باشگاه در این خصوص صحبت خواهیم کرد. می‌خواهم آرامشش را حفظ کنم، اما حرکت گرانیت واقعاً اشتباه بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج