به صنعت نفتی‌ها زمین تمرین ندادند
۹۲۳۶۶۵
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵
۴۹۲۱ 
بازیکنان صنعت نفت پس از حضور 45 دقیقه ای در جلوی زمین چمن شهر سیمرغ، دست خالی به هتل محل اقامت خود بازگشتند.

ورزش سه: تیم فوتبال صنعت نفت قرار بود در ورزشگاه 5000نفری شهدای شهرستان سیمرغ تمرین نهایی خود برای دیدار با نساجی را برگزار کند که با درب بسته ورزشگاه مواجه شدند و پس از حدود 45 دقیقه منتظر ماندن، به هتل محل اقامت خود بازگشتند.

رحمانی سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در گفت و گو با خبرنگار ما در این باره گفت: ما این زمین را هماهنگ کرده بودیم و حتی من چندین بار با یکی از مسئولین شهرستان هماهنگ کرده بودیم و گفتند که زمین تمرینی آماده است، وقتی که به زمین آمدیم اما با درب بسته مواجه شدیم و نگهبان ورزشگاه مانع از حضور ما شد و گفت که با او هماهنگ نشده است.

وی در ادامه گفت: واقعا نمی دانم این موضوع از کجا آب می خورد، اما هر تیمی که به شهر ما می آید، ما حتی خودمان در زمین دیگری تمرین می کنیم و ورزشگاه اصلی را به تیم میهمان می دهیم، تیم های که به خرمشهر آمدند و با تیم کارون بازی داشتند، هرگاه از ما زمین خواستند ما قبول کردیم و این موضوع یک احترام دو طرفه است.همانگونه که ما به شهر دیگر می رویم و به ما زمین می دهند، ما هم وظیفه داریم به تیم های دیگر زمین بدهیم.

رحمانی در انتها افزود: ما دوروز قبل در زمین فولاد تمرین کردیم و آنها به ما زمین تمرین دادند و این یک رسم بین همه تیم هاست، نه فقط تیم های که با هم بازی دارند.

تیم صنعت نفت آبادان با 15 امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد و برای ماندن در این جایگاه و نزدیک شدن به صدر نیاز به پیروزی در این دیدار دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1398/08/08
حالا کجاش را دیدی . صبح روز بازی زمین را پر از آب می کنند و دهها کار دیگه انشاا... نفت بازی را می بره.
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1398/08/08
عامو اگه قراره همه مثل شما آبادانیا با مرام باشه. که آوازه مهمانداریتون توی جهان نمیپیچید..با معرفتا
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1398/08/08
بانامردی میخوان از برزیلمون امتیاز بگیرن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج