اطلاعیه پرسپولیس درباره اتفاقات بازی با ماشین‌سازی
۹۲۴۲۰۰
۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۳
۴۷۵۵
باشگاه پرسپولیس در پی برخی اتفاقات بازی روز گذشته با ماشین‌سازی و برخی مسائل مطرح شده اطلاعیه‌ای صادر کرد.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس: باشگاه پرسپولیس در پی برخی اتفاقات بازی روز گذشته با ماشین‌سازی و برخی مسائل مطرح شده اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

- باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس شعارهایی که نسبت به آقای رسول خطیبی و هر یک از عوامل تیم ها سر داده شود را هرگز تایید نمی‌کند. ما همواره تاکید داریم نباید شعاری علیه تیم داوری یا اعضای تیم‌های حریف داده شود و حفظ حرمت ها و اخلاق در ورزشگاه‌ها می‌بایست در سرلوحه امور قرار گیرد.

- همواره در بیانیه‌های قبل از بازی در همین فصل جاری بر همین موضوعات تاکید داشته‌ایم و شاهد آن هستیم که هواداران پرسپولیس در این زمینه‌ها همیشه عملکرد بهتری نسبت به خیلی تیم‌ها داشته و در حفظ ارزش‌ها نیز کوشا بوده و با اقدامات متعدد فرهنگی، خیرخواهانه و شعارهای ارزشی و اخلاق‌مدارانه عملکرد موثری داشته‌اند تا جایی که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا نامزد کسب رویای AFC هم شدند که متاسفانه به حق خود در کسب جایزه نرسیدند.
- اکنون نیز ایمان داریم تماشاگرانی که علیه آقای خطیبی شعارهایی سر دادند هرگز نمی‌دانستند که والده ایشان مادر دو شهید والامقام هستند. حفظ حرمت‌ها و ارزش‌های والای نظام و شهدای گرانقدر نه تنها مورد تاکید باشگاه پرسپولیس است که در جامعه نیز نهادینه شده و فداکاری‌ها و از خودگذشتگی‌های شهدای گرانقدر همواره مورد احترام مردم شهیدپرور ایران بوده و متعلق به رنگ‌ها در فوتبال نیز نیست.

- باشگاه، تیم، هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس هم همواره در این زمینه‌ها پیش قدم بوده و اقدامات زیادی در راستای تکریم شهدا و قدردانی از خانواده‌های گرانقدرشان انجام داده و همچنین بسیاری از بازیکنان تیم پرسپولیس نیز خودجوش و با عشق به شهدای گرانقدر نسبت به گرامی داشتن یاد و خاطره آنها و راه و هدف مقدس‌شان با پوشیدن لباس منقش به تصویر این شهدای والامقام اقدام کرده‌اند و شایسته تقدیر ویژه هستند.

- بطور کلی اما برای سالم سازی فضای ورزشگاه‌ها باید بسیار تلاش کرد و اینگونه نباشد که بعضا به شعارهای غیر ورزشی و اتفاقات تلخ دیگر هیچ واکنش قاطعی نشان داده نشود و قانون در بسیاری موارد طبق مستندات موجود بسیار سخت گیرانه در قبال پرسپولیس و با چشم پوشی یا ملاطفت در قبال برخی تیم‌ها اعمال شود و رقابت عادلانه را از بین ببرد.

_نمونه های زیادی در این باره وجود دارد. متاسفانه نسبت فحاشی های مکرر به گلر ملی پوش پرسپولیس و برخی دیگر از بازیکنان تیم پرسپولیس یا ضرب و جرح و غرق در خون کردن صد و شصت هوادار پرسپولیس یا سنگ پراکنی های گسترده علیه ماموران عزیز و پرت کردن آنها برخورد لازم صورت نگرفت اما تیم پرسپولیس یک جلسه محروم شد. شجاع خلیل زاده که نه ناظر و نه داور علیه ایشان گزارشی رد نکرده بودند دو بازی را از دست داد و بعدا طبق گزارش داور به کمیته استیناف مشخص شد این بازیکن هیچ توهینی به داور نکرده و به واسطه برداشت اشتباه از یک عکس دو جلسه محروم شده است. فرشاد احمدزاده سه جلسه محروم شد اما با رفتارهای مشابه یا تند دیگر هیچ برخوردی صورت نگرفت.

- در ارتباط با همین موضوع هم شاهد فحاشی‌ها به مادر آقای امید عالیشاه که خواهر شهید گرانقدر هستند بوده‌ایم اما در پی این اتفاق تلخ نه باشگاه پرسپولیس و نه بازیکن و نه مدیران ورزشی و نه هواداران پرسپولیس روی خواهر شهید بودن والده محترم آقای عالیشاه مانور نکردند چرا که بر این باوریم آنها که در تبریز به والده آقای عالیشاه اهانت کرده‌اند نمی‌دانستند که مادرشان خانواده شهید هستند و اکنون نیز از دامن زدن هدفمند عده‌ای به این اتفاق بسیار بسیار متاسف هستیم.

- باشگاه پرطرفدار و مردمی پرسپولیس همیشه بر پرهیز از هر گونه شعار علیه عوامل تیم‌های مقابل تاکید داشته و حال با آگاهی از این موضوع که والده آقای خطیبی مادر دو شهید عزیز و گرانقدر بوده‌اند از ایشان دلجویی خواهند کرد اما بر این موضوع هم تاکید داریم که قطعا تماشاگران حاضر در استادیوم نمی‌دانستند مادر فقید ایشان مادر دو شهید گرانقدر بوده‌اند هر چند تاکید داریم بطور کلی نباید علیه هیچ یک از اعضای تیم های حریف چنین شعارهایی در استادیوم‌های ورزشی سر داده شود. از سوی دیگر هم ضرورت دارد بررسی شود که آیا افرادی در پس پرده آگاهانه و هدفمند تماشاگران را در شعار دادن نسبت به مادر فقید آقای خطیبی تحریک کرده‌اند یا خیر. همچنین امیدواریم آقای خطیبی اجازه ندهند برخی این تصور را ایجاد کنند که تماشاگران از والده شهید بودن مادر گرانقدر و فقید ایشان مطلع بوده‌اند.

قطعا حالا که همه اهالی فوتبال و تماشاگران از برادر دو شهید بودن آقای خطیبی مطلع شده‌اند ایشان مسئولیت سنگینی خواهند داشت و ضرورت دارد رفتارهایی داشته باشند که الگویی برای جامعه مربیان شود و اتفاقاتی که در دو بازی اخیر ماشین‌سازی با پرسپولیس رقم خورد را شاهد نباشیم.
در این باره برخی اتفاقات و مسایل مرتبط که هدفمند مطرح شده تا به پرسپولیس لطمه وارد شود اما خیلی مسایل مهم‌تر در آن لحاظ نشده را نیز به شکل محرمانه با مسئولان ذیربط در میان خواهیم گذاشت و امیدواریم خود آقای خطیبی هم ضمن رعایت برخی مسایل صادقانه بگویند تماشاگرانی که شعار داده اند از خانواده شهید بودن ایشان مطلع نبوده‌اند و اجازه ندهند در این مسیر سوءاستفاده‌ای صورت گیرد.

- همچنین امیدواریم آنها که به درستی دغدغه حفظ حرمت شهدا و ارزش ها را دارند وقتی سر دادن شعارهای غیر ورزشی و برخی اقدامات ضد ارزش ها و آرمان ها از سوی برخی رخ می دهد هم این دغدغه های خود را بروز دهند و سکوت نکنند چرا که سکوت در چنین مواقعی می تواند با برداشت های دیگری همراه باشد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 28
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1398/08/10
عذر بدتر از گناه !! یعنی فقط تاکید کرده تماشاگران نمیداستند مادره دو شهید. .. یعنی فحاشی به مادر فوت شده کسی زیاد جرم نیست...
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
دوست عزیز
مگه مادر عالیشاه خواهر شهید نیست؟
مگه تبریزیها فصل قبل به مادر عالیشاه توهین نکردند؟
آقای خطیبی که در کنفرانس خبری بعد بازی با پرسپولیس میگه یاشاسین تراکتور یعنی چی؟
متاسفانه در ایران شاهد کثیف ترین فوتبال هستیم که سرمربی یک تیم جلو دوربین از عشق ورزیدن به تیم دیگری سخن میگوید

من یک پرسپولیسی تمام عیارم و فحاشی علیه هیچ کسی رو تایید نمیکنم ولی تراکتور و ماشین سازی هم تاوان کارهای زشتی که در لیگ انجام میدن رو تا کنون دادند و با صرف هزینه های کلان تا کنون هیچ افتخاری نتونستن بیارن
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1398/08/10
یعنی مادر ایشان والده دو شهید نبودن مشکلی نبود؟؟ یعنی اونجا که گفته مطمئنن نمیدونستن مادر رسول خطیبی والده دو شهیدن خیلی حرف داره
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1398/08/10
وقتی مدیر یک تیم مال مردم میخوره و محروم میشه دوباره میارن تو تیم نتیجه اش میشه همین چون وقتی به اخلاق پایبند نباشن طرفتاراشون هم میشن وحشی و فحاش
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1398/08/10
درست که احترام به خانواده محترم شهدا بالانرین ارزشها ست برهمگان واجب هست به خانواده شهدا احترام بگذارند ودر کناران هم انسان باد به احاد مردم ایران احترام وارزش قائل باشند یادمان باشد که ما ایرانی که هزاران سال تاریخ وتمدن بشردوستان پشت سر داریم
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1398/08/10
یعنی مادری که مادر شهید نیست باید بهش توهین کنید؟!!!
United Arab Emirates
19:09 - 1398/08/10
افرین عالی گفتید.امابه نظرفحاشهای تبریزی شهداتفاوت دارن اونابخودشون حق میدن که به مادرامیدعالیشاه که خواهرشهیدهستن فحاشی کنن باخانواده بیگناه بیرانوندبدترین اهانتهاروبکنن وفدراسیون وکمیته های عادل!؟انضباطی واخلاق اصلابروی خودشون نیارن امااقای خطیبی که اون قشقرقوتوتبریزراه انداخت ودیروزم درتهران عامل تحریک تماشاگران شدبخودش حق میده که کل مملکتوعلیه چندتماشاگربشورانه.مگرخانواده شهیدعالیشاه.پایین تر خانواده شهیدخظیبیه؟ یاناموس بیرانوندخدای ناکرده بی ارزشه که فدراسیون و......هیچ عکس العملی نسبت به عاملان فحاشی به اونهانشون نداد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اسماعیل خبر مرگت پاشو برو در کمیته انضباطی رو باز کن دوزار کاسبی کن. مث اینکه پرسپولیس فحش داده. عالیشاه هم ظاهرا باید جریمه کنی. چون طبق معیارهای تو حرف نزده. رئیسی باید تو رو منفصل از خدمت کنه چون قاضی خوبی نیستی و قضاوتات یک بوم و دو هواست. خبر مرگت پا شو برو تاج پول و پله نداره.
Germany
19:11 - 1398/08/10
به گفته روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تماشاگران این تیم نمیدانستند که خطیبی برادر دو شهید است وگرنه تماشاگران پرسپولیس مجازند به همه تیمها توهین و فحاشی کنن
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1398/08/10
هواداران بیشعور و بی ادب پرسپولیس تو هر بازی رکیکترین فحاشی هارو نثار بازیکنان و مربیان حریف می زنند و اینا میخوان با ی بیانیه ماله بکشند 15هزار هوادرا بدترین فحاشی رو به مادر رسول خطیبی که دو فرزند شو تقدیم انقلاب و دفاع از ایران کرده نمودن اخه بی معرفتها حداقل حرمت مادر شهید نگه دارید مگه ی برد چقدر ارزش داره!!!!!!!
پاسخ ها
علا الدین ۵۵
United Kingdom
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ما به کسانی فحاشی میکنیم ارزش خودشنو نمدانند مثل خطیبی او یک دلقک است نه مربی
علا الدین ۵۵
United Kingdom
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ما به کسانی فحاشی میکنیم ارزش خودشنو نمدانند مثل خطیبی او یک دلقک است نه مربی
علا الدین ۵۵
United Kingdom
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
تو فقط از طرف خودت معذرت خواهی بکن
علا الدین ۵۵
United Kingdom
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
تو فقط از طرف خودت معذرت خواهی بکن
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1398/08/10
آقایه خطیبی قبل وبعد پنالتی چکارکردی اگه حافظه نداری دوربین هست ولت میکردن کالدرون روهم تیکه پاره میکردی کارشما هم هیچ سنخیتی ازیک فردی که مدعی خانواده شهدا هست نداشت بازهم طرفدارهایه پرسپولیس بارها دیدم تاکسی پارودم شیرنذاره کاری باهاش ندارن اگه میدونستن والده شمادرقید حیات نیست توهین نمیکردن چه برسه مقام والایه شهیددرمیان باشه که شماهم کوچکترین آثاری ازآن خانواده هایی که مامیشناسیم وحداقل تورفتاروکردارت هرگزنشون ندادی بازهم من ازطرف طرفدارهایه فهیم پرسپولیس کبیر ازشما عذرخواهی میکنم این تیم هم خیلی سرباز توتیم ملی داره یکی درورزش دیگری درمیدان تیر وجدان چیزه خوبیه که حداقل کسانیکه دم ازمقام وپشت شهیدوامیسن یه کوچولو داشته باشن بنده عموم خودش شهیدشده وپدرم جانبازه چقدرازهمین خانواده شهدا دیروز ازکارهایه شمادلخورشدن؟؟وجدان تنها محکمه ای هست که قاضی نمیخاد ونداره بازم من ازشماوخانواده محترمتان وتمامی خانواده شهدایه عزیز معذرت خواهی میکنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
این چرندیاتت فقط لیاقت تیم عبدو حمومی و طرفداراشه،لنگیا فقط این بازی نبوده که فحاشی کردن،فوتبال کثیف ایران که شخص وزیر ورزش باعث کثافت این فوتباله وقتی لنگیا انجوری بازیکن و کادر وسایپا رو کتک زدن و کسی هم از گل نازکتر بهشون نگفت بعد بازی با سپاهان اون بلا رو سر هواداران سپاهان اوردن و باز کمیته عنظباطی و رئیس فدراسبون و وزیر دستور جریمه سپاهان رو دادن و بعد این وحشی بازیای فینال حذفی باز هم تیم متفور حکومتی نباید جریمه میشد نتیجش میشه همین که الان هست
اون همه فحاشی به قلعه نویی که تمامسون منتسب به تیم حکومتی ست اما وزیر بیشرف باز هم دستور میده نباید جریمه بشن
United States
20:10 - 1398/08/10
درود بر شهدا .ولی آقای خطبیم خیلی شورشو در اورد
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1398/08/10
باسلام ای کسانی که درباشگاه پرسپولیس داریدنامه میزنیدیعنی مادربنده خدا رسول خطیبی اگرمادرشهیدنبودتماشاگران بایدفحاشی میکردندچراشمااین حرف هارامیزنیدفحش چیه بنده خداچه گناهی کرده خودتان را اصلاح کنید
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1398/08/10
مکتب لنگ همینه فقط زیر پیرهن شعار میدن
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1398/08/10
یعنی اگه مادر شهید نبود فحش دادن اشکال نداشت
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1398/08/10
عذر بدتر از گناه در بیانیه پریپولیس موج میزند فرموده اند چون تماشاگران نمیدانسته اند ایشان مادر دو شهید هستن فحاشی ایرادی ندارد تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل را
Iran, Islamic Republic of
21:16 - 1398/08/10
دولت+وزیر ملعون+فتاحی بشکه+تاج+کمیته ان ضباطی+کمیته داوران+صداوسیمای میلی
مجریان خودفروخته+خبرنهاران
جیره بگیران هدایتی وفعلی هستند آب از آب تکان نمی خوره
تیم حکومتی شیخ بنفش است.
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1398/08/10
خواهر شهید دفاع مقدس مادر عالیشاه هست و ماشین سازی نود دقیقه فحاشی ناموسی کردن ! باید فرهنگ را برا همه گفت ...هوادارن حرف زشت نزنن ولی مصداقی یکی رو تا بوق و کرنا کردن نتیجه نمیده .خطیبی مادرش به رحمت خدا رفته ومن از طرف پرسپولیس عذرخواهی میکنم
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1398/08/10
یعنی ببرانوند که خانواده شهید نیست باید نود دقیقه فحاشی ناموسی تحمل کند فعلا خدابرکت بده به پولهای دزدی زن وزی
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1398/08/10
هر بدبختی وبی احترامی وچیزهای بد همیشه سر لوحش پرسپولیس بوده بعد تمام بدکاریهاشون میخان همه چیزو با خایمالی ماست مالی کنند پیروانی تو صدا وسیما میگه از اقای ویلمتوس خواهش میکنم که فلان بازیکن پرسپولیسو دعوت کن
United Arab Emirates
22:25 - 1398/08/10
ننگ با رنگ پاک.نخواهد شد.
مادر آقای خطیبی دوفرزندش را فدای امنیت این مملکت کرد.
این حقش نبود.
آقایان پاسخگو باشند
پاسخ ها
ج
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
مگه آنهائیکه ازخانواده شهید نیستن ناموسشان راازسراه آوردن که تماشاگرهای تراکتوروماشین سازی نود دقیقه بهشان فحاشی میکنن خجالت همب خوب چیزیه واسه بعضیا که این صحبتهارامیکنن یعنی بقیه چون خانواده شهیدنیستن حرمتشان حفظ نشه واقعآخنده داره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج