طلایی: قالیباف لیاقت سرلیستی اصولگرایان را دارد
۹۲۴۵۵۴
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
۴۰۵۰
مرتضی طلایی گفت: ویژگی‌های مدیریتی آقای قالیباف برای کسانی چون بنده که از نزدیک با ایشان کار کرده‌اند و مدیریت ایشان را دیدند، بیش از دیگران نسبت به توانایی‌های وی شناخت دارند. بنده هم در زمان سپاه و هم در زمان نیروی انتظامی و شهرداری با ایشان کار کردم و دیده‌ام که محمدباقر قالیباف در هرجایی که کار کرده است، آنجا متحول شده است و انتظار می‌رود که مجلس آینده نیز با حضور وی متحول شود.

نامه نیوز نوشت: مرتضی طلایی گفت: ویژگی‌های مدیریتی آقای قالیباف برای کسانی چون بنده که از نزدیک با ایشان کار کرده‌اند و مدیریت ایشان را دیدند، بیش از دیگران نسبت به توانایی‌های وی شناخت دارند. بنده هم در زمان سپاه و هم در زمان نیروی انتظامی و شهرداری با ایشان کار کردم و دیده‌ام که محمدباقر قالیباف در هرجایی که کار کرده است، آنجا متحول شده است و انتظار می‌رود که مجلس آینده نیز با حضور وی متحول شود.

مرتضی طلایی عضو سابق شورای شهر تهران، درباره حضور محمدباقر قالیباف در انتخابات مجلس یازدهم و کاندیدا شدن وی از تهران و حمایت اصولگرایان از او گفت: اگر اخبار موجود در این رابطه درست باشد و ایشان حضور پیدا کنند، ما شاهد رویدادی مثبت در بین نیروهای انقلاب خواهیم بود. زیرا بالاخره نیروهای انقلاب (یا به‌قول شما اصولگرایان) یک مجموعه مولفه‌ها را برای انتخاب کاندیداها و لیست‌های خود دارند. این مولفه‌ها در حوزه‌های اعتقادی و سیاسی و ملی مطرح است. البته کارآمدی و مقبولیت اجتماعی نیز از مولفه‌های مهم انتخاب افراد در میان جبهه نیروهای انقلاب است. با این فرض، جریان نیروهای انقلاب(اصولگرایان) حتما از حضور آقای قالیباف برای حضور در انتخابات مجلس امسال استقبال خواهند کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر توان فعالیتی قالیباف در نهاد مهمی مثل مجلس گفت: به‌نظر من حتما ایشان در قواره حضور در مجلس نیز هستند و حتی لیاقت سرلیستی نیروهای انقلاب را نیز در تهران دارند. گاهی ما نسبت‌هایی را به افراد می‌دهیم که ناشی از عدم شناخت کافی‌مان از افراد است. اینکه ایشان یک فرد دارای سابقه نظامی و عملیاتی‌است و در نتیجه تنها می‌تواند یک نیروی اجرایی باشد، چندان مبنا ندارد.

وی ادامه داد: اگر مجلس ما دارای نیروهایی بود که بیش از زمان فعلی دارای سوابق اجرایی و مدیریتی بودند، اکنون مجلسی چابک‌تر و بهتر داشتیم. اکنون ما شاهد این هستیم که بسیاری از مصوبات مجالس گذشته قابلیت اجرایی ندارد. این ضعف ناشی از جدایی تجربه اجرایی و تجربه قانون‌گذاری است. لذا حضور فردی چون آقای قالیباف اتفاقا به نفع مجلس و در نهایت مردم است.

طلایی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره مناسب بودن قالیباف در ریاست مجلس و سرلیستی اصولگرایان گفت: اگر این اتفاق رقم بخورد، ما شاهد یک مجلس پرکار و پر تحرک خواهیم بود که در راس امور بودن مجلس را تازه در آن زمان می‌توان حس کرد. ایشان برای ریاست مجلس نیز مناسب هستند. ویژگی‌های مدیریتی آقای قالیباف برای کسانی چون بنده که از نزدیک با ایشان کار کرده‌اند و مدیریت ایشان را دیدند، بیش از دیگران نسبت به توانایی‌های وی شناخت دارند. بنده هم در زمان سپاه و هم در زمان نیروی انتظامی و شهرداری با ایشان کار کردم و دیده‌ام که محمدباقر قالیباف در هرجایی که کار کرده است، آنجا متحول شده است و انتظار می‌رود که مجلس آینده نیز با حضور وی متحول شود.

قالیباف را در قامت ریاست مجلس می‌بینم

احمد توکلی، فعال سیاسی اصولگرا باور دارد که باتوجه به کارنامه‌ مثبت قالیباف، این شخصیت سیاسی می‌تواند می‌تواند در مجلس مؤثر عمل کند. او در تحلیل قطعیت‌یافتن حضور قالیباف در انتخابات مجلس گفت: کارنامه آقای قالیباف مملو از نقاط درخشان است و وقتی این کارنامه را ارزیابی می‌کنیم، در می‌یابیم که در مجموع او لیاقت نمایندگی تهران را دارد. او در سطح عالی‌ترین رجال سیاسی‌مذهبی حال حاضر کشور است و به دلیل آنکه نگاهی کلان به اداره کشور دارد به شدت برای نمایندگی مجلس مناسب است و تصور می‌کنم مردم هم آقای قالیباف را مناسب ببینند و به او رأی بدهند.

توکلی در پاسخ به این پرسش که آیا اصولگرایان بر سرلیستی او به اجماع می‌رسند یا خیر، اظهار کرد: عقلانی است که سرلیست شود زیرا چهره‌ای شناخته‌شده است و مردم تهران اگر برخورد سیاسی نکنند به او رأی می‌دهند زیرا از چنین شخصیتی‌هایی خوششان می‌آید.

او همچنین درباره شانس قالیباف برای ریاست مجلس آتی گفت: اکنون زود است که درباره ریاست مجلس آینده اظهارنظر کنیم و باید دید که در مجلس چه گرایش‌هایی از اصولگرایان وارد می‌شوند و چه طیفی می‌تواند اکثریت اصولگرایان را دارا باشد اما من او را در قامت ریاست مجلس می‌بینیم زیرا کسی که می‌تواند در قامت نامزد ریاست‌جمهوری رقابت کند، حتما و به مراتب اولی می‌تواند رئیس‌مجلس هم بشود.

انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1398/08/11
بالاخره اگه برای اقای قالیباف آب نداشته باشه،برای شمانان داره
پاسخ ها
AAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
بیاییم با خودمان صادق باشیم
واقعا اصولگرا کیست
و
اصلاح طلب چیست
جبهه پایدار چیست
این سه گزینه فقط ماموریت دارند تمام جلسات دولت و مجلس را‌ به چالش بکشند،
سود این‌چالش ها برای کیست؟
امریکا
shanjani.............
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
''''''' شغل جدید '' مرتضی طلایی '''' چیست ?
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1398/08/11
اگر مردم ۴ درصدی های اصلاحطلب را جدی گرفته بودند و به آنها رأی نمی دادند الان وضع کشور اینطور نبود &&&&&&&&&&:از ماست که بر ماست............
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1398/08/11
قالیباف مرد هستش
پاسخ ها
AAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
شاد مردانگی قالیباف به شما ثابت شده باشد
ولی مردم جز واگذاری خانه به اطرافیان چیزی از او ندیده است
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1398/08/11
اصول گرایان همان لیاقت قالیباف دارند
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1398/08/11
مردم،وقتی کشوری از تمام دنیا رانده شده و دربهای اقتصاد دنیا به رویش بسته شده ایا متحول خواهد شد؟صد البته خیر،قالیباف که خوبه تمام اقتصاد دانهای تراز اول هم به ایران بیایند متحول نخواهیم شد،گول این اراجیف را نخورید!انتخابات خوبه و شرکت در ان هم بهتر ولی !! همین ولی دنیای حرفه که همه ملت ایران میدانند از سردار سازندگی و کلید طلایی گرفته تا محمودی خودمون ! ایا پیشرفتی حاصل شد؟خیر
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1398/08/11
این آقای قالیباف چقدر می خواهد خودش را محک بزند ، مگر کسی در انتخابات شرکت نمیکند که نمیکنند آنوقت شاید ..... انتخاب شود
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1398/08/11
درود به شرفت اگر کاندید شود به حرمت خون شهدا به ایشان رای می دهیم از لار هستم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
میدهیم نه میدهم بی سواد از طرف خودت حرف بزن نه دیگران:
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1398/08/11
ابتدا حساب خود را طی دوران ریاستش در شهرداری روشن و شفاف سازی بشه ، آنگاه همه بهش رای خواهند داد.
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1398/08/11
داستان روباه و دمشه ..این اقای طلایی وقتی در شورای شهر بود همه فامیلهاشو اورد شهرداری حتی پسر خاله کم سن و سالشو که هنوز دانشجو بود و مدرک نگرفته بود اول معاون یکی از نواحی منطقه 3کرد سال بعدش شهردار یکی ازنواحی شد با سن 22.23سال اخه چقدر اقازاده بازی همتون مثل همید این اقای طلایی دیگه از همه بدتر هستش نه تنها فامیل درجه یک بلکه به پسرخاله و پسر دایی هاشو هم با سو استفاده از موقعیتش در شورای شهر بدون حتی ازمون کاری اورد سرکار و تازه شهردار ناحیه هم کرد بعد این همه دکتر و فوق لیسانس بیکار یا نهایت پیمانی که قراردادی هادیان و خدمات امور شهرشون نمیکنند چون پارتی ندارند.قالیباف اقازاده بازی و باند بازی در استخدامی شهرداری و به اوج رسوند
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1398/08/12
نه تو کارایی مطلوبی داشته ای آقای طلای ونه آقای که ازش دفاع میکنید واقعا شهرداری رابابانک شهرخودمعروف کرد که خدماتشان ازهمسرگرفته تابرسدماشاالله فرزند.وآشنایان.کاری که آقای احمدی نژادکرد قدرت فامیلی رادرحوزه ریاست ومعلوم نشد ۸۰۰ میلیارددلاری که به گفته آقای زنگنه دردوران ریاست جمهوریشان چه کرد باتعویض ریاست بانک مرکزی اینم دوبار وپولهای ارزی بیت المال که بعنوان سهام دراروپا وبحث ضبط کردن آن توسط آمریکا خدمات شایان حضرات بوده است.وبازهم ازرونمیروند.شهیدرجایی هم یکی بود .خودراباکه قابل مقایسه میکنید زبانتان جسارت بسیارمیکندولی هیچ نانی به غیرازتورم حاصل کشورنکردیدواقعا باعث تاسف است.پول بیت المال سرازکجاهادرآورد.خودتان میدانیددرمقابل شهدای دفاع مقدس وخانوادهای شهدا ومردم محروم.چون با گفتمان رسیدگی به محرومان خودرابه ریاست رساندیدآیاواقعا این همه نمودارهاتون بدردخورد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج