کاوه رضایی: هدفم بازگشت به تیم ملی است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۲۴۵۹۱
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲
۳۹۳۸
دستیار اول ویلموتس روی نیمکت ایران، به عنوان نماینده سرمربی تیم ملی اوایل هفته گذشته با حضور در ورزشگاه خانگی باشگاه شارلروا نظاره‌گر عملکرد کاوه و قلی زاده مقابل اوستنده بود.

خبرورزشی: نمایش درخشان کاوه رضایی و علی قلی‌زاده در یک ماه گذشته ژوپیرلیگ و تعریف و تمجید‌های صورت گرفته از سوی رسانه‌های این کشور باعث شد سرمربی بلژیکی ایران بار دیگر این دو ستاره شارلروا را زیر ذره‌بین قرار داده تصمیم به دعوت دوباره از آن‌ها به اردوی تیم ملی بگیرد.

قلی‌زاده و کاوه رضایی در دوران حضور کارلوس کی‌روش هم بار‌ها به اردو‌های تیم ملی دعوت شده بودند به خصوص قلی‌زاده که در جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ تنها در آخرین لحظه از فهرست ۲۳ نفره خط خورد.

کاوه رضایی: هدفم بازگشت به تیم ملی است

سایت AD هلند در گزارشی از جادوی فوق العاده این دو ستاره ایرانی در ترکیب شارلروا و احتمال روزافزون دعوت شدن هر دو بازیکن به تیم ملی ایران توسط سرمربی بلژیکی اشاره و ادعا کرد رضایی و قلی‌زاده تا چند روز دیگر به کشور خود بازمی‌گردند تا طعم ملی‌پوش شدن را بچشند.

مأمور ویلموتس خندان رفت

مانو فریرا، دستیار اول ویلموتس روی نیمکت ایران، به عنوان نماینده سرمربی تیم ملی اوایل هفته گذشته با حضور در ورزشگاه خانگی باشگاه شارلروا نظاره‌گر عملکرد کاوه و قلی‌زاده مقابل اوستنده بود.

فریرا که به نوعی تئوریسین ویلموتس در ایران قلمداد می‌شود در طول ۹۰ دقیقه بازی به دقت عملکرد ستاره‌های ایرانی را زیر نظر داشت و بار‌ها در دفترچه خود نکاتی را یادداشت و در پایان هم خندان جایگاه VIP را ترک کرد. سایت AD با اشاره به خنده‌های مربی تیم ملی، حضور مانو فریرا کنار مهدی بیات، مالک ایرانی شارلروا و رئیس فدراسیون فوتبال بلژیک، را جالب توجه قلمداد کرد و صحبت آن‌ها در خصوص دو ستاره ایرانی را مورد توجه قرار داد.

بالحسین: قلی‌زاده و کاوه شایسته تقدیر هستند

کریم بالحسین، سرمربی فرانسوی، از جمله کسانی بود که این هفته‌ها از روی فرم بودن دو ستاره ایرانی شادمان و خشنود است. سرمربی جوان شارلروا با اعتماد به دو ستاره‌ای که برای بازگشت به ریتم سابق نیاز به حمایت داشتند حالا رؤیای کسب سهمیه اروپا و بودن در کورس مدعیان را در سر دارد.

بالحسین در تمجید از بازیکنان ایرانی گفت: «علی قلی‌زاده بعد از مصدومیت‌های متوالی نیاز داشت قدم به قدم به ترکیب اضافه شود. در قبال او نمی‌شد ریسک کرد، اما خوشحالم با بهبودی کامل برگشت و هر روز بیشتر از روز قبل به مهره کلیدی تیم ما تبدیل و الان قلب متحرک شارلروا است.

کاوه پیش از اینکه ستاره نامیده شود ستاره بودن خود در شارلروا را ثابت کرده بود، چون دو فصل قبل توانایی‌هایش را به رخ کشید و تنها فصل قبل از ریتم اصلی خود دور شد و نیاز داشت دوباره برگردد که این اتفاق با کمی صبوری و تلاش دوچندان افتاد و حالا طرفداران لذت شادی را با نمایش آن‌ها در کنار تیم حس می‌کنند.»

کاوه: هدفم بازگشت به تیم ملی ایران است

ثبت اولین گل در بازگشت به شارلروا آن هم بعد از گذشت ۱۲ هفته از ژوپیرلیگ باعث شد دوباره نام یکی از گران‌ترین خرید‌های تاریخ ژوپیرلیگ بر سر زبان‌ها بیافتد. همین اتفاق باعث شد این بازیکن گفت‌وگوی کوتاهی با walfoot از روندی که در این هفته‌ها سپری کرد صحبت کند.

کاوه گفت: «به زمان نیاز داشتم و خوب می‌دانستم قبل از هر چیزی باید با افکار تاکتیکی سرمربی و هم‌تیمی‌های خود سازگاری پیدا کنم. الان احساس بهتر و بهتری دارم، چون اعتمادبه‌نفسم برگشته و از لحاظ بدنی هم شرایط مطلوبی دارم.

فقط باید بازی‌های متوالی را در ترکیب قرار می‌گرفتم و خوشحالم این اتفاق افتاده است.» مهاجم ایرانی در ادامه افزود: «در شارلروا هستم و خوشحالم برگشتم، چون این تصمیم دوباره انگیزه‌های مرده من را زنده کرد. فصل قبل خیلی بدشانس بودم، اما امسال فرق می‌کند و انگیزه‌های زیادی دارم به خصوص که می‌خواهم به تیم ملی ایران برگردم.»

مکث

با افزایش احتمال دعوت از علی قلی‌زاده و کاوه رضایی به اردوی بازی با عراق باید منتظر تغییرات گسترده‌ای در ساختار تهاجمی تیم ملی به نسبت اردوی قبلی ایران بود.

مسلماً با آمادگی بالای علی قلی‌زاده آن هم در پست وینگر و همین‌طور کاوه رضایی در نوک پیکان خط حمله آژیر قرمز برای سایر مدعیان ملی‌پوش شدن به صدا در خواهد آمد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222