مورینیو گزینه خوبی برای هدایت دورتموند است
۹۲۵۰۱۲
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
۲۵۳۰
ستاره سابق بایرن و منچستریونایتد حضور مورینیو روی نیمکت دورتموند را برای وی ایده آل توصیف کرد.

ورزش سه: ژوزه مورینیو که از یک سال پیش بدون تیم است، هر از چندگاهی به گزینه مربیگری یک تیم بزرگ تبدیل می شود. چند هفته پیش او چیزی تا بازگشت به رئال فاصله نداشت و این روزها گفته می شود جدی ترین گزینه جانشینی اونای امری در آرسنال است.

مورینیو که در حال یادگیری زبان آلمانی است، حتی ممکن است چالش حضور در بوندسلیگا را قبول کند.

مورینیو گزینه خوبی برای هدایت دورتموند است

باستین شواین اشتایگر ستاره تازه بازنشسته شده آلمانی معتقد است مورینیو گزینه ای خوب برای فوتبال باشگاهی آلمان و بروسیا دورتموند خواهد بود:« می‌توانم سرمربیگری ژوزه مورینیو را در فوتبال باشگاهی آلمان تصور کنم. به خوبی به یاد دارم که ژوزه همیشه از من در مورد بایرن مونیخ و بوندس‌لیگا می‌پرسید. مورینیو تاکنون در بوندس‌لیگا کار نکرده، از این‌رو می‌توانم تصور کنم که او می‌تواند برای سرمربیگری در آلمان وسوسه شود.

مورینیو به خوبی همه بازیکنان را می‌شناسند، حتی بازیکنان باشگاه‌های کوچکتر را. او همچنین شروع به یادگیری زبان آلمانی کرده است. آیا آقای خاص مناسب سرمربیگری دورتموند است؟ بله؛ می‌دانم که او ورزشگاه سیگنال ایدوناپارک و هواداران دورتموند را دوست دارد.

مورینیو مهارت‌های خاصی دارد و اگر بازیکنان خوبی داشته باشد، می‌داند که چطور تیمش را به قهرمانی برساند و چطور به حریف ضربه بزند، برای همین از نظر من ژوزه مناسب سرمربیگری دورتموند است. در کنار اینها ژوزه می‌تواند بر دارایی‌های بوندس‌لیگا بیفزاید و باعث بهتر شدن این لیگ شود.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج