ابعاد جدیدی از پرونده محرومیت سامان قدوس فاش شد
۹۲۵۹۹۶
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۳
۶۰۷۸
یک رسانه سوئدی ابعاد جدیدی از پرونده محرومیت هافبک تیم ملی کشورمان را برملا کرد.

خبرگزاری فارس: سایت «fotbollskanalen» سوئد امروز در گزارشی ابعاد جدیدی از داستان محرومیت سامان قدوس، هافبک ملی پوش کشورمان را برملا کرد.

این رسانه سوئدی نوشت: باشگاه استرشوندس بعد از بازگشت سامان از اسپانیا او را تهدید کرد که باید توافق خود را با باشگاه اسپانیایی زیرپا بگذارد و به تیم آمیان فرانسه برود. قدوس می‌گوید که او می‌خواست به اوئسکا برود ولی باشگاه سوئدی مانع از این کار شده است و همین موضوع عامل محرومیت وی شده است.

ابعاد جدیدی از پرونده محرومیت سامان قدوس فاش شد

حکم فیفا محرومیت قدوس به مدت 4 ماه و پرداخت 4 میلیون یورو است. باشگاه استرشوندس نیز به خاطر این تخلف از 2 پنجره نقل و انتقالات محروم شد. خودش وقتی از سوئد برگشت می دانست که با اوئسکا قرارداد امضا کرده اما استرشوندس او را مجبور کرد تا زیر این توافق بزند و مجبور شود به آمیان فرانسه ملحق شود.

قدوس گفته که باشگاه استرشوندس بعد از امضای قراردادم با اوئسکا بلافاصله مرا به سوئد فرا خواند. وقتی او به سوئد برگشت استرشوندس سعی کرد تا بگوید این قراردادش با باشگاه اسپانیایی قابل اجرا نیست و اهمیتی ندارد و درصورت جریمه شدن آنها پرداخت خواهند کرد. اما قدوس نپذیرفت و خواست به اوئسکا برود که در این بخش با تهدید استرشوندس مواجه شد و این باشگاه اعلام کرد که در صورت پایان ندادن به این موضوع به او اجازه رفتن در فصل آینده نیز نمی‌دهد و تمام پیشنهادها را رد می کند.

اگر ثابت شود که باشگاه استرشوندس قدوس را تهدید کرده و به صورت مستقیم در توافق او با اوئسکا دخالت کرده تا این قرارداد نقض شود، باید باشگاه سوئدی نیز جریمه شود.

قدوس امروز با یک رسانه سوئدی دیگر مصاحبه تفضیلی انجام داده بود و اعلام کرده بود که جریمه نقدی 4 میلیون یورویی او در این پرونده ناعالادنه است و به این جریمه اعتراض کرده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج