بررسی استایل مارگو رابی؛ بازیگر خوش‌چهره‌ی هالیوود
۹۲۶۷۶۶
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
۱۴۷۱۲
مارگو رابی، بازیگر استرالیایی هالیوود، از زمانی که نقش «دونا فریدمن» را در سال ۱۹۸۵ در سریال استرالیایی «همسایه‌ها» (Neighbours) ایفا کرده، تاکنون که به ستاره‌ای هالیوودی تبدیل شده، راهی طولانی را طی کرده است.

برترین‌ها: مارگو رابی، بازیگر استرالیایی هالیوود، از زمانی که نقش «دونا فریدمن» را در سال ۱۹۸۵ در سریال استرالیایی «همسایه‌ها» (Neighbours) ایفا کرده، تاکنون که به ستاره‌ای هالیوودی تبدیل شده، راهی طولانی را طی کرده است. مارگو تاکنون در فیلم‌های سینمایی معروفی همچون «گرگ وال‌استریت» (The Wolf of Wall Street)، «تمرکز» (Focous)، «افسانه تارزان» (The Legend of Tarzan) و «جوخه خودکشی» (Suicide Squad) ایفای نقش کرده و فیلم جنجالی جدیدش نیز با نام «روزی، روزگاری در هالیوود» (Once Upon a Time in Hollywood) به‌زودی اکران عمومی می‌شود.

مارگو جزو آن دسته از بازیگرانی است که علی‌رغم داشتن چهره‌ای طبیعی و زیبا، استایل خاص خودش را دارد؛ استایلی شیک و درعین‌حال پیچیده و راحت و زنانه. باهم در این مطلب، استایل این بازیگر هالیوودی را بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

استایل فرش قرمز مارگو رابی

مارگو در مراسم فرش قرمز، استایلی شیک دارد و معمولا لباس‌هایش را از میان گزینه‌های کلاسیکی انتخاب می‌کند که هم پرزرق‌وبرق و جذاب هستند و هم راحت. درمورد انتخاب رنگ این بازیگر هم باید بگوییم که مارگو، رنگ‌های کلاسیک، مانند سفید و سیاه را ترجیح می‌دهد، اما درمورد رنگ جواهراتش باید بگوییم که او معمولا رنگ‌های خاصتری را انتخاب می‌کند. از نظر طرح کلی لباس و دوخت آن، مارگو اغلب طرح‌های زنانه‌ای را می‌پسندد که در قسمت کمر و بالاتنه، چسبان هستند و از قسمت کمر، به‌آرامی گشادتر شده و برروی پا میفتند.

لباس‌های پشت‌باز

بررسی استایل مارگو رابی

استایل کلاسیک مارگو رابی، اغلب اوقات شامل پیراهن‌های شیک و جذابی است که نشان از جسارت او در انتخاب لباس دارد؛ البته او سعی می‌کند که همزمان، با اضافه کردن جزئیات خاص، استایلش را مدرن و به‌روز نگاه دارد. یکی از روش‌های موردعلاقه او برای این کار، پوشیدن لباس پشت‌باز است. لباس‌هایی که معمولا قسمت جلویی آن‌ها ساده و زیباست و پشتِ بازی دارند. اگر شما هم دوست دارید این استایل را امتحان کنید، حواستان باشد که زیرپوش مناسبی را انتخاب کنید، زیرا یک بند اضافی می‌تواند کل استایلتان را به‌هم بریزد.


استایل سیاه و سفید

بررسی استایل مارگو رابی

مارگو رابی، یکی از عاشقان استایل سیاه و سفید است. هرچند که او هم در لباس سفید و هم در لباس سیاه، زیبا می‌شود، اما وقتی که این دو رنگ را با استایلی مونوکروم ست می‌کند (یعنی توناژ‌های مختلف یک رنگ یا نهایتا دو رنگ در استایل)، استایلی کلاسیک، ساده و درعین‌حال جلب‌توجه کننده می‌سازد.

بررسی استایل مارگو رابی

یکی از حقه‌های مارگو برای هرچه شیکتر کردن این استایل، پرهیز از پوشیدن طرح‌های شلوغ است؛ او طرح‌های ساده و سرراست را ترجیح می‌دهد. شما هم می‌توانید با ترکیب لباس‌های سیاه و سفید درون کمد لباستان، استایلی مونوکروم بسازید.


لباس‌های پولکی

بررسی استایل مارگو رابی

مراسم فرش قرمز، باشکوه برگزار می‌شود و چه لباسی باشکوهتر و جلب‌توجه کننده‌تر از لباس‌های پولکی؟ مارگو رابی هروقت که بخواهد توجه دیگران را حسابی به خودش جلب کند، از لباس‌های زرق‌وبرق‌دار پولکی کمک می‌گیرد؛ چه پیراهن‌های مشکی پولکی و چه لباس‌های ساده‌تری که آن‌ها را با جواهرات طلایی و زرق‌وبرق‌دار ست می‌کند.

بررسی استایل مارگو رابی

لباس‌های پولکی، انتخاب مناسبی برای مراسم شب هستند. اگر قصد دارید که برای مراسم بعدیتان از لباس پولکی استفاده کنید، بهتر است که جواهرات مینیمال (ساده و بی زرق‌وبرق و کوچک) انتخاب کنید.


لباس‌های توری

بررسی استایل مارگو رابی

همانطور که گفتیم، استایل‌های رسمی مارگو معمولا زنانه است. ممکن است که این بازیگر ۲۹ ساله، لباس صورتی یا چیندار نپوشد، اما از پارچه‌هایی که جنس و طرح زنانه دارند، خوشش می‌آید؛ مثل پارچه‌های توری با دوخت شیک و زیبا.

وقتی که مارگو می‌خواهد، استایلی زیبا و درعین‌حال ساده و ملایم داشته باشد و چندان به چشم نیاید، تور سفید می‌پوشد؛ ازطرف دیگر، انتخاب او برای اوقاتی که می‌خواهد جذاب و جسور به‌نظر بیاید، تور مشکی است.

بررسی استایل مارگو رابی


استایل خیابانی مارگو رابی

استایل خیابانی مارگو نیز مانند استایل فرش قرمزش، زنانه و شیک است، البته همانطور که از استایل خیابانی انتظار می‌رود، راحت‌تر است. او همیشه سعی می‌کند شیک باشد؛ چه وقتی که پیراهنی را با کفش پاشنه‌بلند ست کند و چه وقتی که شلوار جین و اسنیکرز (نوعی کتانی) بپوشد. مارگو برای استایل خیابانی، عاشق سبک مینیمال (ساده)، پالت‌های رنگی و طرح‌های زنانه است؛ البته او برخلاف استایل‌های فرش قرمزش، در استایل خیابانی، بیشتر از ترند‌های روز و طرح‌های مدرن استفاده می‌کند.

یقه دلبری و آستین‌های بدون سرشانه

یکی از ترند‌های سال ۲۰۱۶ که مارگو رابی نیز بسیار آن را پسندید و در استایل خیابانی‌اش از آن در پیراهن‎ها، بلوزها، سرهمی‌ها و تونیک‌هایش استفاده کرد، آستین بدون سرشانه است.

بررسی استایل مارگو رابی

مارگو معمولا این لباس‌ها را مانند یک طراح لباس حرفه‌ای با استایلش ست می‌کند. درحال حاضر، این نوع آستین‌ها دوباره ترند شده‌اند و با استایل‌های زنانه، ترکیب جذابی می‌سازند.


استایل مونوکروم

بررسی استایل مارگو رابی

مارگو خوب می‌داند که چه بپوشد که شیک باشد. همانطور که گفتیم او عاشق استایل مونوکروم است و نه‌تن‌ها در مراسم فرش قرمز، بلکه در استایل خیابانی‌اش نیز از آن در قالب لباس‌های سیاه و سفید استفاده می‌کند، البته تفاوتش با استایل فرش قرمز در این است که در استایل خیابانی، از طرح‎ها و گرافیکی بزرگ و شلوغ استفاده می‌کند.

بررسی استایل مارگو رابی

شما هم می‌توانید برای ساختن چنین استایلی، علاوه بر رنگ‎های سیاه و سفید، از توناژ‌های مختلف آن ازجمله خاکستری، کرم و سفید مایل به زرد استفاده کنید.


کیف کوچک قرمز

بررسی استایل مارگو رابی

درست است که مارگو عاشق رنگ سیاه و سفید است، اما خوب می‌داند که باید گاهی از رنگ‌های خاص نیز استفاده کرد. برای این کار می‌توان از کفش‌هایی با رنگ‌های جیغ استفاده کرد یا گردنبندی بزرگ و قابل‌توجه به گردن انداخت، اما مارگو ترجیح می‌دهد که از کیف‌های دستی کوچک در رنگ‌های مختلف متناسب با لباسش استفاده کند.

بررسی استایل مارگو رابی

معمولا انتخاب او، کیف کوچک قرمز رنگ است که تضاد زیبایی با استایل سیاه و سفید کلاسیک و زنانه‌اش ایجاد می‌کند.


استایل بوهمین

بررسی استایل مارگو رابی

مارگو علاوه بر استایل‌های کلاسیک به استایل بوهمین نیز علاقه دارد و این علاقه را با پوشیدن دامن‌های ماکسی طرحدار، کیمونو‌های رنگی، بلوز‌های بدون یقه یا بلوزوشلوار‌های سرهمی راحت و غیررسمی نشان می‌دهد.

بررسی استایل مارگو رابی

این استایل بسیار مناسب مواقعی است که مارگو قصد دارد لباسی راحت و غیررسمی بپوشد و درعین‌حال شیک نیز به‌نظر برسد.

بررسی استایل مارگو رابی


شلوار جین لبه‌برگردان و اسنیکرز سفید

بررسی استایل مارگو رابی

هرکسی که بخواهد کمی گشت‌وگذار کند، نیاز به لباسی راحت دارد؛ به‌خصوص مارگو رابی که هرچند وقت یکبار سوار هواپیما می‌شود و ساعت‌ها در حال پرواز است. اکثر ما برای چنین مواقعی، شلوار جین و یک مانتو یا کت و بلوز راحت می‌پوشیم. مارگو نیز چندان از این قاعده مستثنی نیست.

بررسی استایل مارگو رابی

هرچند که معمولا جین را بخاطر راحتی‌اش انتخاب می‌کنیم، اما با این وجود نیز می‌توان با کمی ترفند، جذاب و خوش‌پوش به‌نظر رسید. اگر لبه‌های شلوار جینتان را تا بزنید و اسنیکرز (نوعی کفش کتانی) بپوشید، استایلتان جذابتر خواهد شد.


مدل موی مارگو رابی

مدل مو یکی از گزینه‌هایی است که تاثیر زیادی برروی استایل دارد و یک اشتباه کوچک در آراستن آن باعث می‌شود که استایلتان به‌هم بریزد. استایل‌های متفاوت باید با مدل مو‌هایی همراه شوند که با آن‌ها هماهنگی داشته باشد. مارگو نیز به‌خوبی از این قضیه آگاه است، بااینحال او چند مدل موی خاص و موردعلاقه دارد.

مو‌های بلند موجدار

بررسی استایل مارگو رابی

مارگو مدل مو‌های مختلف و رنگ‌های متفاوتی را امتحان می‌کند، اما مدل موردعلاقه‌اش مو‌های موجدار بلند با رنگ بلوند است. مدل مو‌های مارگو به‌خوبی انتخاب می‌شوند و استایل شیک و راحت او را تکمیل می‌کنند.

بررسی استایل مارگو رابی

شما هم می‌توانید برای موج د ادن به موهایتان، هنگام حمام، از نمک دریایی استفاده کنید و پس از حمام نیز به مو‌های مرطوبتان، لوسیون بزنید و سپس آن را با حوله خشک کنید. پس از آن، موهایتان را سشوار بکشید و درحین سشوار کشیدن، مو‌ها را با دستانتان فشار دهید و مچاله کنید. اگر لازم شد، می‌توانید در مرحله آخر از بابلیس استفاده کنید.

بررسی استایل مارگو رابی

منبع: thetrendspotter

شایسته عسگریان
انتشار یافته: 60
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1398/08/18
حالا چند؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
فكر كنم راه رو اشتباهي بهت ادرس دادن شهرنو اينجا نيست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
تو پولشو نداری برو غازتو بچرون
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1398/08/18
یاد یه جکی افتادم : خدا اگه این رو آفریده ما رو .............:)))))

اونایی که جای خالی رو بلدن خودشون پر کنن :)
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1398/08/18
خدا به مردان خارجی شانس بدهد،همه زنانشان سفید هستند و لاغرو بدون آرایش، اما زنان اینجا همه پراز آرایش و بوتاکسی که بدون آرایش همچون اجنه ای هستندو آدم فضایی به نظر میرسندوچاق میباشند و گن میبندند تا خپلی اشان دیده نشود
پاسخ ها
شاهین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
از حرف زدنت معلومه ایرانی نیستی . لابد خودت زشتی که زنای این مدلی گیرت میاد
الی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
خدا به زنان خارجی شانس بده همه مردای بور و جذاب و خوش هیکل و باشعور و تحصیل کرده! مردای اینجا همه هوس باز و امپولی و ابرو برداشته و سوسول! والا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
نه که مردای اینجا همه از نژاد وایکینگها،خوش قد و بالا و خوشتیپ هستن
تو یکی از اون پشمالوهای شکم گنده کوتوله و طاسی
کاملا معلومه چیزی رو که نداری تو دیگران دنبالشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
اگه دورو برتو اجنه پر کرده مشکل از دخترای ایرانی نیست ماها هم طبیعی هستیم هم خوش اندام و ورزشکار هم پوستمون ازین روشنتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
قشنگ معلومه دهاتی هستی از سلیقت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
اتفاقا خوبم ایرانیه...یه مرد ایرانیه پر عقده زشت که زنای خوشگل آدم حسابش نمیکنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
طبق تحقیقات صورت گرفته از همون مردهای خارجی که شما میگید اکثرا زیبایی رو در پوست سبزه میدونند نه پوست سفید خسته کننده. کافیه تو گوگل سرچ کنید تا فکر نکنید از روی تعصب به رنگ پوست حرف زدم. تازه امریکا یکی از چاقترین کشورهای جهان است اینها خوش هیکلند همشون نیستند تو ایران هم خوش اندام پیدا میشه. در مورد آرایش زیاد ایرانیها باهاتون موافقم.
بدون نام
United Kingdom
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
دمت گرم خخخخخخخخخ
بدون نام
China
۰۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
عقده ای، چیزی رو که خودت نداری دنبال اش تو بقیه می گردی. اگه دخترای ما ازادی اینا رو داشتن شاید بهتر عم بودن. جامعه مردسالار ما همه رو خراب کرد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
اگه بنا به مقایسه باشه که شما باید برید بمیرید،مردهای قدبلند و خوش چهره و خوش هیکل اروپایی کجا،مردهای شکم گنده و پشمالو و کوتوله ی ایرانی کجا!زن ایرانی هر شکلی هست نژادش با مرد ایرانی یکیه،تازه زنها به خاطر زن بودنشون بازم زیباتر و قابل تحمل تر از مردها هستن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
چاییدی اونا برنز دوست دارن. دوست پیر شکم گنده
نازی
United Arab Emirates
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
جون ب تو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
خدا به زنان خارجی شانس بدهد
مردان زیبا و سفید چشم سبز
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/08/18
جای تاسف داره که وقت بیای به بررسی استایل یه زن غربی کافر بپردازین !!
پاسخ ها
من
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
کافرتویی که ندانسته برچسب میزنی ازکی تا خالا اهل کتاب کافر شده؟
بدون نام
United Kingdom
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
برو راجب فاطی کاماندو بخون
همراه
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
میای دیدتو میزنی چرت و پرت هم مینویسی ، ناراحتی نگاه نکن !!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
خدايا مملكت پر ديوونه شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
مگه هر کی غربیه کافره؟
واااااااا عجیب نیست جهان سوم میگن
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1398/08/18
به غیر از کت ارتشی و اون لباسهای پولکی بقیه لباسهاشون قشنگ بودند.
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1398/08/18
چرا باید به اینان پرداخت؟ واقعاً لازمه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
باید به تو پرداخت؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
به مشکلات داخل به بیکاری به علافی به هرج و مرج به اختلاس به چقدر دیگه بگم
گلدان
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
خخخخ,خخخخه,واقعا خوب تو این وضع خندوندی دمت گرم ,باید به این یارو پرداخت؟
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1398/08/18
خودع مارگو خوشگله بازیشم عالیه مخصوصا جوخه انتحار .هارلی...منکه خوشم اومد
مرسی
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/08/18
نود درصد مردم ایران تو فقر هستند شما چه مطالبی میذارین.به جای این کارا اون فرهنگ و علمی که باعث بالاتر رفتن دنیای غرب شده بذارین.حتما از لحاظ علمی یه چیزهایی دارند که از ما بهتر باشه.البته به غیر از نحوه پوشش که اونا شان انسانی رو پایین اوردند
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1398/08/18
١١:٥٣
مرداشونم خوش تيپ و سفيدند! نه مثل مرداي ايراني سياه، كوتوله ، تازه پرتوقع و خود گنده بين، نفهم! اينا به كنار، با اون باسن سياه سوخته ي پشمالو شلوار فاق كوتاه هم مي پوشند:))))
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
سرتا پاشونم که فقط پشمه و پشم اونم پشم سیاه فر و زمخت!عوووق
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
دقیییققاااا
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1398/08/18
آخه تو که اینقدر تو پخش عکسها محدودیت داری مگه مجبوری از این جنس خبر ارسال کنی ؟برو سراغ همون خبر های عادی مثل آلودگی هوا و ....‌.
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1398/08/18
ابروش تو بعضی از عکسها نگرفته است برعکس خیلی از خانم های ایرانی که اینقدر با ابروهاشون ور رفتند که دیگه ابرویی براشون نمونده و مجبورند رو بیارن به هاشور که قیافشون رو مصنوعی نشون میده و یا کاشت که مجبورند کلی پول براش خرج کنند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
اونا مرداشون هی زنای اینور اونور دنیا رو تو سرشون نمیزنن درنتیجه اعتماد به نفس دارن و نیازی به اینکارها ندارن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
پس عکسای چند سال پیش همینو نگا کن تا آنقدر ذلیل نباشی
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1398/08/18
کردها بیشترشون سفید و بوراند ،دوستم خودش و خواهرانش والا از این خوشگل ترند ،منتها اینا قدشون امتیاز ویژه شونه !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
محض اطلاعت مارگو قدش 1.68 هست بین نسل جدید و اونجایی که من میبینم افراد زیادی این قد رو دارند
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1398/08/19
سلام عزیزان اولاً غربی ها کافر نیستن دوما اونا هم زنای چاق و زشت و عمل کرده و بوتاکسی هم دارن سوما اینارو نشون میدن که بتونیم تیپ مناسب داشته باشیم رابعاً آدم اگه اندامشو خوب نگهداره صاف راه بره قوز نکنه و لباس مناسب اندامش بپوشه و ظاهرش مرتب و آراسته و کلاسیک باشه همیشه زیبا به چشم میاد ربطی هم نداره ایرانی باشی یا آمریکایی یا اروپایی خامساً اینایی که نشون میدن هنر پیشه هستن جلوی دوربین شیک میان همه زنان که اون تیپی نمیان بیرون که با زنای ایرانی مقایسه میکنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
اخه زن امریکایی داریم مرد انریکای هم دتریم بین مردان لمریکایی قد ۱۸۰ قد متوسط هست و بالای ۱۹۰بلند قد محسوب میشه اما تو ایران پسره قدش ۱۸۰باشه فکر میکنه قد بلنده
خواستم بگم کلا در و تخته است اگر زنهاشون بالاترند مردهاسونم صد در صد بالاترند
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1398/08/19
دقیقا همون جور که یکی از دوستان گفتند خارجی ها ابرو بر نمی دارند ،دخترونه نگه می دارند ،فقط کمی مرتب اش می کنند .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
جدیدا خیلی از مدلهای خارجی و یا حتی ایرانی ابرو برنمی دارند. حتی یه سری از بازیگران ایرانی مثل آزاده صمدی آنا نعمتی و ... یاحتی خیلی از مدلهای ارایشگران معروف تهران که عکسهاشون تو پیجشون است ابروهاشون رو برنداشتند. البته اینطوری هنری تر و فابریک تره.
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1398/08/19
دعوا نکنین
اساس ترین رکن استایل یه قد بلنده متناسبه
که تو ایران چه مرد و چه زن اکثرا قدکوتاهن
پس اگه از خوتون و مادرتون و پدرتون و ...بدتون میاد زیاد دقت نکنید
Iran, Islamic Republic of
02:03 - 1398/08/20
چرا کسی نگفت حجاب اینا چقدر خوبه در مقابل زن مسلمان ایرانی؟ منتظریم هنوز
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1398/08/24
برنزه دوست دارند ،البته با چشم آبی و موی طلایی ،نه چشم و ابروی مشکی ،چشم و ابروی مشکی با پوست سفید قشنگتره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
آره
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1398/08/24
بابا آخه مگه موی بور و.... دست خود ادمه!!
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1398/08/28
پاهاش پرانتزیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
اشتباه مثبت دادم
چقدر با وقتی تو
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1399/09/02
بابا خارجی ها بدون عمل زیبا هستن اندام خوبی دارن ندید بدید نیستن ولی حالا ایرانیا بوتاکس،عمل زیبایی،پروتز،لباشونو اندازه بالن میکنن،کلا هرچیه ایرانیا خوب نیستن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج