«ج.ا»: شعور مردم را نادیده نگیرید
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۲۶۸۳۵
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
۳۳۴۱
تحولات این روزهای منطقه و جهان برای ما ایرانی‌ها هم درس‌آموز است. بی‌توجهی به واقعیت‌های پیرامونی نباید موجب شود وظایف و تکالیف خود را فراموش کنیم و به بعضی از داشته‌های خود غرّه شویم. همین فراموشی است که ما را به لبه پرتگاه خواهد برد.

روزنامه جمهوری اسلامی: تحولات این روزهای منطقه و جهان برای ما ایرانی‌ها هم درس‌آموز است. بی‌توجهی به واقعیت‌های پیرامونی نباید موجب شود وظایف و تکالیف خود را فراموش کنیم و به بعضی از داشته‌های خود غرّه شویم. همین فراموشی است که ما را به لبه پرتگاه خواهد برد.

عده‌ای تلاش می‌کنند با تهمت دخالت در امور داخلی کشورهای منطقه، جمهوری اسلامی ایران را به‌خاطر وقایع این روزهای چند کشور منطقه سرزنش کنند. این، نتیجه نداشتن تحلیل صحیح از مسائل جاری است. منافع ملی ما ایجاب می‌کند در خارج از مرزها با دشمنانی که علیه جمهوری اسلامی ایران و منطقه توطئه می‌کنند و قصد براندازی یا تضعیف این نظام را دارند مقابله کنیم.

اگر دولت آمریکا و دولت‌های اروپائی به خود اجازه می‌دهند در این منطقه با هزاران کیلومتر فاصله دخالت کنند، ما که در این منطقه هستیم و دخالت‌های آنها امنیت و منافع ملی ما را به خطر می‌اندازد چرا برای خنثی کردن توطئه‌های آنها وارد عمل نشویم؟ اینکه امام خمینی از آغازین روزهای نهضت روحانیت در سال 1342 بر سر اسرائیل و آمریکا و انگلیس و شوروی آن زمان فریاد می‌زد، به همین دلیل بود که آنها منافع ملی ایران و کشورهای منطقه را به خطر انداخته بودند و نسبت به اسلام و امت اسلامی خصومت می‌ورزیدند.

آن روز دولت ایران نیز با آنها همراهی می‌کرد چون دست‌نشانده آنها بود ولی امروز که به برکت زعامت امام و همت مردم ایران، کشور ما مستقل است و به سنگری مستحکم برای مبارزه با دخالت‌های استعمارگران در سرنوشت ملت‌های مسلمان و منطقه تبدیل شده، ما علاوه بر فریاد ضداستکباری و ضد مداخلات خارجی، باید در عمل نیز به کمک ملت‌های مظلوم منطقه بشتابیم و با توطئه‌های سلطه‌طلبان مقابله کنیم.

فلسفه حمایت قدرتمندانه نظام جمهوری اسلامی از مردم مظلوم یمن، عراق، سوریه، لبنان و سایر مظلومان اینست. این اقدام، علاوه بر اینکه مقتضای منافع ملی ملت ایران است، منطبق بر تعالیم اسلام و عمل به اصل 154 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است.

نکته مهم‌تر در این مبحث، توجه به مسائل داخلی است که بدون پرداختن دقیق به آنها نمی‌توانیم به وظایف برون مرزی خود عمل کنیم.

اولویت اول در مسائل داخلی به مردم تعلق دارد. در میان مسائل مختلف مربوط به مردم، معیشت در صدر قرار دارد. معیشت مردم، با استمرار منازعات میان مسئولین و جناح‌های سیاسی نه‌تنها بهبود نمی‌یابد بلکه هر روز سخت‌تر خواهد شد. وقتی منازعات وجود دارد، فرصت‌طلب‌ها با استفاده از زمینه‌ای که به وجود می‌آید مشغول سوءاستفاده می‌شوند. فساد، که امروزه مشکل بزرگ اقتصادی کشور است، از همینجا شروع می‌شود و ادامه و گسترش می‌یابد.

اگر تبلیغات کسانی که با حمایت ایران از ملت‌های مظلوم منطقه مخالفت می‌کنند در میان مردم طرفدار پیدا می‌کند، به همین دلیل است که بسیاری از مردم با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند و نمی‌توانند حمایت از ملت‌های دیگر که هزینه دارد را بپذیرند. مسئولان باید به اقتصاد سروسامان بدهند، مشکلات معیشتی مردم را حل کنند، بیکاری را ریشه‌کن نمایند، موانع کسب و کار را از بین ببرند و از هرجهت رفاه مردم را تامین کنند تا کسی در داخل با حضور جمهوری اسلامی ایران در خارج مرزها مشکلی نداشته باشد. مسئولان ما باید این واقعیت را لمس کنند که مردم با هزینه کردن برای تامین منافع ملی مخالف نیستند به این شرط که دچار مشکلات و تنگناهای شدید معیشتی نباشند و با چشم خود تبعیض‌ها را نبینند.

رتبه دوم در میان مسائل داخلی متعلق به جنگ قدرت میان متصدیان بخش‌های مختلف نظام است. مردم از ریزه‌کاری‌های این جنگ خبر دارند و می‌دانند که این منازعات و مانع‌تراشی‌ها برای خدا و حتی برای مصالح ملت و کشور و نظام نیست، بلکه برای این است که چرا بخشی از قدرت در دست تو باشد و به‌صورت کامل در اختیار من نباشد. حتی این را هم می‌فهمند که برجام اگر کار این دولت نبود و کار من بود خیلی هم خوب بود و اف‌ای‌تی‌اف هم چون مشکل این دولت را حل می‌کند نباید تصویب شود. اینها را مردم در کوچه و بازار و خانه و محل کار به زبان می‌آورند و تمام بازی‌های جدید رسانه‌ای و فضای مجازی علیه برجام و لوایح مرتبط را حقه‌های تبلیغاتی برای انتخابات می‌دانند. این، یعنی قربانی کردن منافع ملی در برابر مطامع شخصی و جناحی.

مسئولان باید به شعور مردم احترام بگذارند و آن را نادیده نگیرند. مردم ایران صاحب تشخیص و درک بالائی هستند و با مسئولان همراهی می‌کنند بشرط آنکه از آنها صداقت ببینند.

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1398/08/18
دقیقا همینه که گفتی
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1398/08/18
مساله اینجاست که اگر اروپا و آمریکا دخالت میکنند اون کشورها پیشرفت میکنند و سطح رفاهشون بالا میره ولی ....
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1398/08/18
اینها که گفتی یعنی چه ؟
نتیجه ؟
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1398/08/18
شعور مردم را چه نا دیده بگیرند چه نگیرند توهینشان را میکنند نمونه اش برجام یکطرف برد است که میبینید .
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1398/08/18
مردم اینقدر بفکر بدبختیاشون هستن که دیگه شعورو غیرت هم یادشون رفته لعت برشماها
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1398/08/18
رحمت بر پدر ومادرت که حرف حق میزنی.
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1398/08/18
آمریکا اگر از هزاران کیلومتر دورتر در منطقه خارمیانه دخالت میکنه به این خاطره که یک قدرت جهانیه منافع در سطح بین المللی داره. شما از سیر کردن شکم مردم خودتون عاجزین. پس بشینید سرجاتون به امورات داخلیتن بپردازین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
حرف آخر رو گفتی کو گوش شنوا
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1398/08/18
بعدسالها یک نفرسخن ازجان خسته امامومن به نظام وکشور سخن گفت،حقیقت امر همین هست اول توجه به داخل کشور وسپس به مردم به حق مظلوم سایرکشو ها
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1398/08/18
روزنامه خودتان از همه بدتر است
پاسخ ها
ط
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
مردم حقشونه تو انتخابات سر صف سرمیکونن
وانک علا خلق عظیم
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
درود بر شما عالی بود
Germany
22:54 - 1398/08/18
ما ضربه ای که از خودی خوردیم اسرائیل و امریکا و تمام دنیا جمع میشدند اینجوری ضربه به مملکت نمیزدند مردم با نظام و انقلاب مشکل ندارن مردم با نا عدالتی که سرمایه ملی بین چند نفر یقه سفید بسته که فکر میکنند مملکت مال پدرشونه کار دارند و بترسند از روزی که نفرین و اه مردم گریبانگیرشان بشود
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1398/08/19
بازی با کلمات و نتیجه بدبختی ایران
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
چوب و هنر _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر