یک تفاوت عمده ویلموتس و کی‌روش
۹۲۶۸۴۳
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
۶۵۳۰
کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال می گوید بعد از صعود ایران به جام جهانی 2014 و شروع رقابت‌ها آنها 8 ماه دستمزد کارلوس را نداند و این مربی یک بار هم آنها را تهدید نکرد. کارلوس درک کرده بود تحریم‌ها چقدر فدراسیون را با مشکل روبرو کرده و به همین دلیل بعد از جام جهانی 2014 دستمزدش را گرفت.

خبرآنلاین: هر چند مسئولان فدراسیون فوتبال مدام می گفتند مارک ویلموتس خیلی ماخوذ به حیاست و از روز اول آنها را برای گرفتن پولش تحت فشار نگذاشت ولی حالا این مربی بدجور فدراسیون را تهدید کرده است. ظاهرا تاج و همکارانش خیلی زود درباره ویلموتس قضاوت کردند. اینکه یک مربی حق و حقوقش را بخواهد کاملا طبیعی است و نمی‌توان به او خرده گرفت ولی در گذشته کارلوس کی روش در شرایطی به مراتب حساس‌تر ماهها پول نگرفت و لام تا کام حرف نزد.

کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال می گوید حد فصل صعود ایران به جام جهانی 2014 و شروع رقابت‌ها آنها 8 ماه دستمزد کارلوس را نداند و این مربی یک بار هم آنها را تهدید نکرد. کارلوس درک کرده بود تحریم‌ها چقدر فدراسیون را با مشکل روبرو کرده و به همین خاطر بعد از جام جهانی 2014 دستمزدش را گرفت. کی‌روش حتی در حد فاصل بین جام جهانی روسیه و جام ملت ها هم یک دلار دستمزد نگرفت ولی حرفی از فسخ قرارداد نزد.

حال آنکه ویلموتس در همین شروع کرد و در حالی که ایران اصلا بازی حساس نداشته و تازه در مرحله اول مقدماتی جام جهانی است، فدراسیون را تهدید به فسخ کرده است. اینکه او حقش را می خواهد طبیعی است اما بی‌شک تاج و همکارانش نباید اینقدر زود درباره اش قضاوت می کردند!

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1398/08/18
مدیران نگران درصد خودشان هستند...بعد روشن میشود...همه پاک دست هستند...همه پیشرفت ها مدیون ایثار همه مسئولین وطن هستیم....وقتی افشا شدن که مقیم کانادا میشوند!!!
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1398/08/18
دیگرهیچ زمانی فوتبال مامثل جناب کی روش را نخواهددید.
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1398/08/18
کیروش اینقدرازدلالی وپدرسوخته بازی گیرش میومدکه تاپایان قراردادش بیخیال دستمزدبشه
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/08/18
معمولاًکارفرمابایدحقوق پرداخت کندونویسنده دوزاری یادش رفته کیروش خودش یکپاکارفرمابودعزل میکردنصب میکرداردومنحل میکردلیگ تعطیل میکردیک گردنکش یاغی به تمام معنابود
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1398/08/18
کاش کی روش رو از دست نمی دادین اقای تاج چرا گم نمیشی بری با این بلژیکی معلوم نیست حتی به جام جهانی بریم کیروش خوب بود
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1398/08/18
هنوز هم نمیفهمید کارلوس کی بود
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1398/08/18
من اگر جای تاج بودم به خاطر قهر بی موقع ویلموتس، اگر به عراق ببازیم، همون شب ویلموتس را اخراج میکنم و اگر تونستم تا یکماه بعد یه مربی خارجی خوب برای تیم ملی بیارم که هیچ، در غیر اینصورت علی دایی رو سرمربی تیم ملی میکنم.
عراق الان یکهفته است رفته تو اردو ولی ما هنوز یک جلسه تمرین هم انجام ندادیم.
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1398/08/18
کیروش بین 10 مربی برتر جهان بود و ب تیمش تعصب داشت و همه ملت دوستش داشتن نتیجه نگرفتنش بی کفایتی فدراسیون نداشتن بازی دوستانه با تیمهای قوی بود ویلموتس حداقل بین 50 مربی شاید باشه خیلی سبکش از کیروش پایین تره الانم با تیم کیروش داره نتیجه میگیره هنوز عیارش مشخص نیست خدا کنه ارزش هزینه ای ک قراره بشه رو داشته باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج