درخواست ویژه کالدرون برای بازگشت کمال
۹۲۷۳۸۴
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
۷۶۱۳
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از کادر خود خواسته هرچه زودتر کامیابی‌نیا را آماده بازی کنند.

خبرگزاری میزان: کمال کامیابی‌نیا که پیش از این یک روز در میان در محل تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس حضور پیدا می‌کرد، از یکشنبه با شروع دور جدید تمرینات، با تغییر برنامه در تمام جلسات تمرینی حاضر خواهد بود.

هافبک دفاعی سرخپوشان قرار است همچنان تمرینات اختصاصی را زیر نظر مربی بدنساز و تحت نظارت کادر پزشکی انجام دهد تا ظرف روز‌های آتی، آمادگی او برای حضور در بخشی از تمرینات گروهی مورد تائید قرار بگیرد.

سرمربی سرخپوشان البته از کادر پزشکی و بدنساز تیم درخواست کرده هرچه سریع‌تر این بازیکن را آماده شروع لیگ کند تا بتواند از او تا پیش از پایان نیم فصل استفاده کند. کمال در اردوی پیش فصل پرسپولیس در ترکیه عملکرد بسیار خوبی داشت و به همین دلیل کالدرون امیدوار است که با بازگشت او خط میانی سرخپوشان تقویت شود.

نکته مهم اینجاست تنها ۵ هفته تا پایان نیم فصل باقی مانده و بعد از آن بلافاصله نیم فصل دوم لیگ برتر آغاز خواهد شد و بعد از آن پرسپولیس خیلی زود باید آماده دیدار برابر تراکتور شود و بعد از وقفه‌ای کوتاه دوباره دیدار‌های رودرروی سرخپوشان مقابل مدعیان قهرمانی در پیش خواهد بود. به همین دلیل کالدرون از کادر خود خواسته تا با آماده کردن کمال قبل از پایان نیم‌فصل بتواند او را برای نیم‌فصل دوم کاملا آماده در اختیار داشته باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج