سرمربی تیم فوتبال جوانان: آبرومندانه صعود کردیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۲۷۴۳۹
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷
۵۲۸۶
سیداکبر پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش گفت که هر ۲۳ بازیکن این تیم استحقاق حضور در زمین را داشته‌اند.

خبرگزاری تسنیم: سیداکبر پورموسوی پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل تیم فوتبال جوانان امارات گفت: به تمام مردم ایران این صعود را تبریک می‌گویم. خدا را شکر می‌کنم که با تمام حرف و حدیث‌هایی که بود، آبرومندانه صعود کردیم.

به تمام مربیانی که در رده سنی جوانان کار می‌کنند، صعودمان را تبریک می‌گویم، آنهایی که بدون امکانات و با عشق و علاقه کار می‌کنند. این موفقیت برای مربیان پایه و محلات است. از خانواده‌های‌مان که 11 ماه دوری ما را تحمل کردند، هم تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان: آبرومندانه صعود کردیم

وی درباره عملکرد تیم جوانان در این مرحله از مسابقات، اظهار داشت: ما می‌دانستیم که هر دو تیم قرقیزستان و نپال دفاعی بازی می‌کنند و روی این موضوع برنامه‌ریزی کرده بودیم. جا دارد از حیدر شریفی، مارکو، فرشاد بختیاری، خطیب، شیخ‌الاسلامی، خرسندی و کادر تدارکات و پزشکی تیم تشکر کنم که شبانه‌روز برای تیم ما زحمت کشیدند. ما در دوره قبل در همین مرحله حذف شده بودیم و بازیکنان تیم جوانان مستحق کسب این امتیازات بودند.

سرمربی تیم فوتبال جوانان همچنین تصریح کرد: عقیده دارم که فوتبال مثل شطرنج است. ما دو بازی کرده بودیم و اماراتی‌ها هم ما را آنالیز کرده بودند و مجبور بودیم که تغییر سیستم بدهیم. بعد از تعویض‌هایی هم که داشتیم توانستیم گل بزنیم و می‌دانستیم که نقطه ضعف امارات توپ‌های بلند است. واقعاً 23 بازیکنی که در تیم جوانان بودند، مستحق بودند که بازی کنند، ولی ما مجبور بودیم که در هر بازی از 11 بازیکن استفاده کنیم.

پورموسوی درباره برنامه‌های تیم جوانان گفت:‌ جا دارد از فدراسیون فوتبال، کمیته فنی، کمیته جوانان و سازمان‌ تیم‌های ملی و همچنین مهمانسرای کمپ تیم ملی تشکر کنم. ما دو سه روز استراحت می‌کنیم. البته من فردا برای حضور در همایشی به مالزی سفر خواهم کرد. اگر بخواهیم به جام جهانی برویم باید با امکانات بیشتری کار کنیم.

وی همچنین در نشست خبری پس از بازی با امارات خاطر نشان کرد: بازیکنان ما 11 ماه تلاش کردند و از خانواده آنها تشکر می‌کنم که این شرایط را فراهم کردند که با انگیزه حضور داشته باشند. خدا را شکر می‌کنیم که شادی را به مردم ایران دادیم و این پیروزی مبارک آنها باشد. ما دو بازی از تیم امارات دیده بودیم و نقطه ضعف آنها را می‌شناختیم.

«ما در هر سه بازی نشان دادیم که قابلیت کسب امتیاز را داشته باشیم.»، سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان با بیان این جمله اظهار کرد: من به داور چهارم گفتم که اماراتی‌ها بازی جوانمردانه را رعایت نمی‌کنند. آنها به محض اینکه دریبل می‌خوردند مربی‌شان می‌گفت که خطا کنند!

پورموسوی ادامه داد: تمام بازیکنان سخت تلاش کردند تا تیم به کیفیت امروز برسد. مطمئناً کیفیت امکانات تا امروز خوب بوده است، ولی اگر می‌خواهیم موفق باشیم باید امکانات بیشتری داشته باشیم. ان‌شاءالله وقتی از مالزی برگردم برنامه‌های مدون‌مان را به فدراسیون ارائه می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان در پایان گفت: امروز بازی مستقیم نتیجه را مشخص می‌کرد. ما توانستیم در نیمه اول با تغییر تاکتیک به گل برسیم و این روی روندمان تأثیر داشت. بچه‌های ما با قلب‌شان بازی کردند و از همه‌ی آنها تشکر می‌کنم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فرش تارنگ_فوتر
تدبیرکالا_فوتر