شکست تلخ ستاره «بازی تاج و تخت» در سینما
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
۹۲۸۱۱۹
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
۴۷۹۱
امیلیا کلارک ستاره سرشناس سریال «بازی تاج و تخت» با فیلم «آخرین کریسمس» به سینما آمد، اما در رقابت با تازه‌های اکران حرفی برای گفتن نداشت.

خبرآنلاین: امیلیا کلارک ستاره سرشناس سریال «بازی تاج و تخت» با فیلم «آخرین کریسمس» به سینما آمد، اما در رقابت با تازه‌های اکران حرفی برای گفتن نداشت.

شکست تلخ ستاره «بازی تاج و تخت» در سینما

فرزاد مظفری: هفته پیش چهار فیلم جدید روی پرده سینما رفت و در میان آن‌ها فیلم جنگی «میدوی» به کارگردانی رولند امریش؛ کارگردان مشهور ژانر فاجعه، بهترین عملکرد را داشت.

«میدوی» که با فروش ۱۷ میلیون دلاری پرفروش‌ترین اثر روی پرده سینما و پیروز میدان بود، هر چند یک پیروز ضعیف. پیروزی «میدوی» با توجه به اخباری که به صورت غیررسمی درباره بودجه سنگین ساخت و تبلیغات آن منتشر می‌شود، چندان خبر خوشی برای تهیه‌کنندگان فیلم نخواهد بود.

داستان «میدوی»‌ در دوران جنگ جهانی دوم روی می‌دهد و نبرد مشهور «میدوی» میان نیروهای آمریکایی و ژاپنی را به تصویر می‌کشد. این فیلم خارج از آمریکا هم عملکرد چندان بهترین نداشت و در مجموع اندکی بیش از ۲۱ میلیون دلار از کشورهای خارج از جمله در چین به دست آورد.

ادامه داستان «درخشش» در سینما

شکست تلخ ستاره «بازی تاج و تخت» در سینما

سال‌ها پیش فیلمی درخشان با عنوان «درخشش» به کارگردانی استنلی کوبریک و بازی درخشان جک نیکلسون با اقتباس از رمان استفن کینگ به سینما عرضه شد. هر چند استفن کینگ از شاهکار استنلی کوبریک ناراضی بود، اما «درخشش» به یکی از آثار ماندگار تاریخ سینما تبدیل شد. استفن کینگ سال ۲۰۱۳ رمانی با عنوان «دکتر اسلیپ» در ادامه رمان درخشش نوشت.

حالا چندین سال پس از مرگ استنلی کوبریک فیلم «دکتر اسلیپ» با کارگردانی مایکل فلانگن به جهان سینما معرفی شده است. این فیلم هفته گذشته با تبلیغات فراوان روی پرده رفت اما بر خلاف انتظار در روزگاری که فیلم‌های ترسناکی مثل «آن» به فروش‌های چند صد میلیون دلاری دست پیدا می‌کنند، با فروش به یکی از شکست‌خوردگان گیشه تبدیل شد.

امیلیا کلارک کم‌فروغ و کم‌فروش

یکی از ناامیدهای بزرگ گیشه فیلم «آخرین کریسمس» به کارگردانی پل فیگ بود. این فیلم برای فروش روی حضور امیلیا کلارک ستاره سریال «بازی تاج و تخت»‌ حساب باز کرده بود اما در افتتاحیه کم‌فروغ ظاهر شد و به فروش ۱۱ میلیون دلاری بسنده کرد.

با این افتتاحیه کم‌فروش تنها نقطه امید برای سرمایه‌گذاران فیلم، بودجه ۳۰ میلیون دلاری ساخت فیلم است که روزنه‌های امید را باز نگه داشته است.

آتش‌نشان‌ها روی پرده سینما

«بازی با آتش» یکی دیگر از تازه‌های سینما است که هفته پیش روی پرده رفت. در این فیلم با بازی جان سینا داستان گروهی آتش‌نشان نمایش داده می‌شود که باید با چالش عجیب «پرستاری بچه» دست و پنجه نرم کنند.

آتش‌نشان‌های محبوب با فروش ۱۲ میلیون دلاری از امیلیا کلارک و «آخرین کریسمس» عملکرد به مراتب بهتری داشتند.

نظر تماشاگران

با اتکا به نظرات تماشاگران فیلم «میدوی» همچنان برترین اثر اکران است. امتیازدهی تماشاگران تقریبا مشابه با فروش فیلم‌های روی پرده است. در نظرسنجی از تماشاگران پس از «میدوی» به ترتیب فیلم‌های «دکتر اسلیپ»، «بازی با آتش» و در آخر فهرست «آخرین کریسمس» قرار گرفتند.

«انگل» کره‌ای رکوردشکن می‌شود

دیگر همه «انگل» را می‌شناسند. فیلمی کره‌ای که نخل طلای کن را گرفت و حالا با فروش بی‌نظیر در گیشه جهانی می‌تازد. این فیلم که فروش جهانی‌اش از ۱۰۰ میلیون دلار فراتر رفته است، از آثار روی پرده سینما در آمریکا است و هر چند مثل فیلم‌های هالیوودی اکران گسترده‌ای ندارد اما با بیش از ۱۱ میلیون دلار فروش به پرفروش‌ترین فیلم خارجی سال ۲۰۱۹ در آمریکا تبدیل شده است.

«جوکر» در مرز یک میلیارد دلار

در گیشه جهانی هیچ فیلمی به اندازه «جوکر» خبرساز نبوده است. این فیلم چندین رکورد از جمله پرفروش‌ترین اثر مثبت ۱۷ تاریخ سینما را در کارنامه دارد و حالا در نزدیکی باشگاه فیلم‌های میلیارد دلاری تاریخ سینما قرار گرفته است. فروش «جوکر» هفته پیش به بیش از ۹۸۴ میلیون دلار رسید.

«ترمیناتور» و زیان میلیون دلاری

فیلم جدید آرنولد شوارتزنگر در هفته دوم اکران ۶۳ درصد افت فروش داشت و با کسب ۱۰ میلیون دلار به رده پنجم جدول پرفروش‌ها سقوط کرد.

فیلم پرهزینه «ترمیناتور/ نابودگر» با فروش ۱۹۹ میلیون دلاری در گیشه جهانی که بعید به نظر می‌رسد خیلی رشد داشته باشد، زیانی ۱۲۰ میلیون دلاری روی دست سه کمپانی اسکای‌دنس، پارامونت و دیزنی خواهد گذاشت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر