البغدادی به گروگانِ زن آمریکایی تجاوز کرده بود
۹۲۸۸۳۰
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
۱۴۳۸۷
گزارش جدیدی فاش می‌کند، گروگان آمریکایی در نزد داعش به نام "کایلا مولر" که این گروه تروریستی ادعا کرد او در حمله هوایی اردن به سوریه در سال ۲۰۱۵ به قتل رسید به دستور ابوبکر بغدادی کشته شده در حالیکه سرکرده سابق داعش چندین بار به او تجاوز کرده بود.

ایسنا: گزارش جدیدی فاش می‌کند، گروگان آمریکایی در نزد داعش به نام "کایلا مولر" که این گروه تروریستی ادعا کرد او در حمله هوایی اردن به سوریه در سال ۲۰۱۵ به قتل رسید به دستور ابوبکر بغدادی کشته شده در حالیکه سرکرده سابق داعش چندین بار به او تجاوز کرده بود.

براساس گزارش منتشر شده از سوی روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز، مولر که ۲۶ ساله بود به این دلیل کشته شد که هویت ابوبکر بغدادی، سرکرده سابق و ابو محمد العدنانی، سخنگوی داعش و مرد شماره دو آن را می‌دانست. به نظر می‌رسید او می‌توانست خطری امنیتی برای آن دو باشد.

سرانجام کایلا مولر در اقامتگاه البغدادی؛ کتک و تجاوز

روزنامه مذکور به نقل از ام سیاف همسر یکی از نزدیکان بغدادی دراظهاراتش به بازپرس ویژه دفتر تحقیقات فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) این مساله را مطرح کرده بود.

ام سیاف گفت است: مولر که بارها توسط بغدادی مورد تجاوز قرار گرفته بود، در ماه‌های آخر عمرش به مکانی دیگر منتقل شد، در برهه‌ای به دلیل اینکه به دست همسران بغدادی کتک خورده و مورد حمله قرار گرفته بود، جابجا شده بود. همسران بغدادی وقتی فهمیدند بغدادی به او هدیه ماه رمضان داده او را کتک زدند.

ام سیاف تاکید کرده بود، بعد از این حادثه ابوبکر همسر اولش را از خانه بیرون کرد.

روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مقامات سابق نقل می‌کند، بغدادی چه بسا مجبور شده بود دستور قتل مولر را بدهد زیرا تبدیل به باری روی دوشش شده بود، درحالی که تلاش می‌کرد او را نه بکشد و نه زندانی کند.

این گزارش در عین حال می‌افزاید، دولت آمریکا صراحتا داستان ام سیاف را تایید نکرده است.

طبق این گزارش، ام سیاف بازرس ویژه اف‌بی‌آی را در مصاحبه طولانی مدت خود به زبان عربی مطلع ساخته بود که عناصر داعش، مولر را به منزل او در الشدادی سوریه در سپتامبر ۲۰۱۴ برده بودند.

ام سیاف گفته بود، مولر در زمانی که آنجا بود از هویت بغدادی اطلاعی نداشت چون او خودش را به مولر "فردی مهم " معرفی کرده بود، در عین حال نام "ایمان" روی مولر گذاشته شده بود و تلاش می‌شد او به دین اسلام گرایش پیدا کند. به گفته ام سیاف، در دسامبر ۲۰۱۴ بعد از فرار تعدادی از زنان ایزدی دربند داعش در منزلی بغدادی به مولر تجاوز کرد.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1398/08/23
این کثافت ها حاصل شیاطین سعودی است، نابودی و به خاک خون کشیدن عربستان کافر شیطان تنها کوچک ترین پاسخ به جنایتهای آن ملعون است..
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1398/08/23
در عالم توهم بغدادی خیال کرده حوری براش فرستادن کیف شو کرده
Russian Federation
18:12 - 1398/08/23
از نظر قوانین شرعی، کار البغدادی هیچ ایرادی نداشته
اونایی هم که به تریج قباشون برمیخوره برن شرع مطهر را یکبار مرور کنن ببینن دروغ میگم یا نه
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1398/08/23
تجاوز...یابه قول خودملعونش جهادجنسی؟؟؟حیف خاک که اینچنین موجودی روتواون دفن میکنن
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1398/08/23
تجاوز نه صیغه موقت. ضمنا امریکایی بوده و جهاد نکاح بلامانع است
پاسخ ها
بی نام؛
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
این دین خدایش نمونه است بنازم بهش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج