پرس، رئیس اتحادیه جهانی باشگاه‌های فوتبال شد
۹۲۹۲۱۰
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۱
۴۳۵۹
پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید، به عنوان رئیس اتحادیه جهانی باشگاه‌های فوتبال انتخاب شد.

خبرورزشی: امروز جلسه‌ای در سازمان فیفا برگزار شد و در آن جزئیات برگزاری شکل جدید جام باشگاه‌های جهان مورد بررسی قرار گرفت. در پایان این جلسه تصمیم گیری شد که یک اتحادیه به نام اتحادیه جهانی باشگاه‌های فوتبال تاسیس گردد تا روند برگزاری شکل جدید جام باشگاه‌های جهان نظارت داشته باشد.

در جلسه‌ای که امروز برگزار شد نماینده ۸ باشگاه از جمله رئال مادرید، میلان، بوکاجونیورز، ریورپلاته، کلاب آمه‌ریکا مکزیک، آوکلند نیوزیلند، گوانگژو اورگراند چین و مازمبه از جمهوری دموکراتیک کنگو حضور داشتند. همچنین در پایان این جلسه فلورنتینو پرس به عنوان رئیس اتحادیه جهانی باشگاه‌های فوتبال انتخاب شد.

پرس، رئیس اتحادیه جهانی باشگاه‌های فوتبال شد

فلورنتینو پرس پس از انتخاب شدن به عنوان رئیس اتحادیه جهانی باشگاه‌های فوتبال در مصاحبه‌ای گفت: "بسیار هیجان زده و خوشحال هستم که باشگاه‌هایی از سراسر دنیا در این جا جمع شدند تا با هم اتحادیه جهانی باشگاه‌های فوتبال را تشکیل بدهند. این اتحادیه از این پس تمام کار‌های مربوط به باشگاه‌های جهان را انجام خواهد داد. این اتحادیه همچنین نظارت ویژه‌ای برای جام جهانی باشگاه‌ها با فرمت جدید و در سال ۲۰۲۱ خواهد داشت. قصد داریم که به کمک فیفا سطح رقابت‌های باشگاهی را به شکل گسترده‌ای ارتقا دهیم."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج