حسین روحانی: تمرکزم روی تیم ملی کاراته روسیه است
۹۳۰۰۲۷
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۶
۴۱۷۲
حسین روحانی مربی تیم ملی کاراته روسیه گفت: تمام تمرکزم روی موفقیت با تیم ملی کاراته روسیه در مسابقات پیش‌رو است.

خبرگزاری میزان: حسین روحانی در گفت‌وگو با خبرنگار، در خصوص شرایط کاراته‌ کاهای روسیه در رنکینگ المپیکی اظهار داشت: در سه وزن بانوان شرایط ایده‌آل است و در بخش مردان هم در ۲ وزن ۷۵- و ۷۵+کیلوگرم شانس کسب سهمیه المپیک از طریق رنکینگ وجود دارد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم یک کاراته‌کا کم‌تجربه داریم که باید تجارب بیشتری کسب کند. نمی‌توانم پیش‌بینی کنم که چند سهمیه المپیک می‌گیریم، اما تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه انجام می‌دهیم.

حسین روحانی: تمرکزم روی تیم ملی کاراته روسیه است

وی ادامه داد: برنامه ما این است که در رقابت‌های انتخابی نهایی که سال آینده برگزار می‌شود کسب سهمیه کنیم. روسیه همیشه در المپیک و میادین ورزشی بزرگ جزو بهترین‌ها بوده و از نظر امکانات شرایط ایده‌آلی دارد من هم برنامه‌ام را به کمیته ملی المپیک و فدراسیون کاراته روسیه تحویل داده‌ام که مورد موافقت آنها قرار گرفته است.

مربی سابق تیم ملی کاراته در پاسخ به این سوال که چه نظری درباره حضور برادرش در کادرفنی تیم ملی ایران دارد، تصریح کرد: حسن سال‌ها در رده‌های پایه تیم ملی به عنوان سرمربی و مربی کار کرده و تجارب زیادی به دست آورده است. او با نظر شهرام هروی به کادرفنی تیم ملی اضافه شده و امیدوارم روز‌های خوبی را با کاراته ایران سپری کند.

روحانی در واکنش به این موضوع که چه صحبتی درباره عدم حضور در تیم ملی کاراته ازبکستان دارد، خاطرنشان کرد: حرف‌های زیادی در این خصوص دارم، اما ترجیح می‌دهم تمام اتفاقاتی که در این باره افتاد را فراموش کنم. داستان ازبکستان برای من تمام شده و دیگر به آن فکر نمی‌کنم و تمام تمرکزم روی موفقیت با تیم ملی روسیه است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج