مغانلو: الگوی من در گلزنی علی دایی است
۹۳۰۶۶۸
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
۵۰۵۰
آقای گل حال حاضر لیگ برتر با انگیزه زیادی به دنبال بالا بردن تعداد گل هایش در بازی های آینده است تا بتواند برای دومین سال پیاپی به این عنوان دست پیدا کند.

ورزش سه: شهریار مغانلو فصل گذشته و زمانی که به عنوان بازیکن سرباز در ملوان بازی می کرد، توانست به عنوان آقای گلی رقابت های لیگ یک دست پیدا کند. او در بازگشت به تیمش، پیکان، در این فصل و در 10 هفته از مسابقات 6 بار گلزنی کرده و اکنون به تنهایی در صدر جدول گلزنان قرار دارد. البته که مغانلو در این فصل با وجود مهاجمان مطرحی که در لیگ برتر هستند کار سختی برای تکرار این عنوان در پیش دارد، اما او ثابت کرده که یک مهاجم گلزن است و تا این لحظه از تمامی رقبایش عملکرد بهتری داشته است.

مغانلو درباره شرایط تیم پیکان در حال حاضر گفت:" ما چند هفته است که بازی های خوبی انجام داده‌ایم و می خواهیم در ادامه نتایج خیلی خوبی بگیریم."

او درباره اهداف پیکان در این فصل از رقابت ها گفت:" تیم ما نسبت به دیگر تیم های لیگ برتری هزینه زیادی نکرده اما با وجود حسین آقا فرکی، که نیازی به تعریف من ندارد، توانسته ایم عملکرد نسبتا خوبی داشته باشیم."

مهاجم فصل گذشته ملوان درباره گذراندن دوران سربازی اش در این تیم قدمت‌دار گفت:" زمانی که به ملوان رفتم بازیکن فیکس پیکان نبودم، اما وقتی برای سربازی به ملوان رفتم خدا را شکر از نظر فوتبالی برایم خیلی خوب بود، هر چند از نظر مالی این دو سال چیزی برایم نداشت."

آقای گل حال حاضر لیگ برتر درباره گلزنی هایش گفت:" من همیشه سعی کرده ام از تک موقعیت هایم استفاده کنم، اما همیشه تمرکزم روی موفقیت تیم بوده؛ چه در ملوان و چه در پیکان این هدف اصلی ام بوده است. با این حال به عنوان یک مهاجم نوک گلزنی را دوست دارم."

او که یک مهاجم پنالتی‌زن هم هست درباره پنالتی هایش گفت:" من سال گذشته 6 پنالتی را تبدیل به گل کردم و امسال هم سه گل را از روی نقطه پنالتی زده ام."

مغانلو درباره رقبایش در کسب عنوان آقای گلی در این فصل از رقابت های لیگ برتر گفت:" امسال مهاجمان خیلی خوبی در لیگ برتر داریم و آقای گلی کار خیلی سختی است. استنلی کی روش مهاجم خیلی خوبی است ، شیخ دیاباته و علی علیپور هم مهاجمان خوبی هستند."

مهاجم پیکان درباره فشاری که در این فصل روی علی علیپور مهاجم پرسپولیس به خاطر گل نزدن وجود دارد گفت:" علیپور مهاجم خیلی خوب و گلزنی است. مهاجمی که آقای گل می شود را نمی توانیم بگوییم گلزن نیست. من فکر می کنم برای مهاجمان گاهی مشکلاتی از این دست پیش می آید و تمرکز بازیکن از دست می رود. البته که شانس در فوتبال تاثیرگذار است و گاهی توپ هایتان وارد دروازه می شود و گاهی نمی توانید گل خالی را بزنید."

او با اشاره به بازی آینده پیکان برابر پارس جنوبی جم که روز پنجشنبه قرار است برگزار شود گفت:" ما برای سه امتیاز به میدان می رویم و فرقی برایمان نمی کند با چه تیمی بازی داریم. آقای فرکی تفکرش فوتبال تهاجمی است و به دنبال ارائه بازی تماشاگر پسند و پرگل هستیم."

مغانلو در پایان درباره الگوهای فوتبالی و سبک بازی اش گفت:" من در فوتبال دنیا بیشتر لوکاکو و زلاتان را دوست دارم اما الگوی ایرانی ام آقای دایی است."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج