آبیدال و رئیس سابق بارسا دادگاهی شدند
۹۳۱۶۸۹
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸
۴۳۰۷ 
اریک آبیدال ستاره فرانسوی سابق بارسا و مدیر فنی فعلی این باشگاه همراه با ساندرو راسل امروز در دادگاه حاضر خواهند شد و به اتهاماتشان پاسخ خواهند داد.

ورزش سه: اریک آبیدال ستاره فرانسوی سابق بارسا و مدیر فنی فعلی این باشگاه همراه با ساندرو راسل امروز در دادگاه حاضر خواهند شد و به اتهاماتشان پاسخ خواهند داد.

اریک آبیدال سال های 2010 و 2011 با بیماری سرطان دست به گریبان بود و به همین دلیل در مقطعی نتوانست برای بارسلونا به میدان برود. در آن دوران او نیاز به یک کبد جدید برای ادامه زندگی داشت که توسط یکی از اقوامش به او اهدا شد و در نهایت توانست هفته های پایانی فصل 11-2010 به میادین برگشته و با بارسا قهرمانی چمپیونزلیگ را نیز جشن بگیرد.

آبیدال و رئیس سابق بارسا دادگاهی شدند

چند سال پیش این اتهام به او و نیز ساندرو راسل رئیس وقت بارسا وارد شد که اهدای عضو به صورت غیرقانونی انجام گرفته است. اتهامی که به شدت تکذیب شد اما این پرونده در جریان بود و هفته گذشته فردی که به آبیدال کبد اهدا کرده بود، در دادگاه حاضر شد و حتی مورد بررسی های دقیق پزشکی نیز قرار گرفت.

طبق ادعای رسانه های اسانیایی، آبیدال همراه با ساندرو راسل امروز در دادگاهی در بارسلونا حاضر خواهند شد تا به این اتهام پاسخ دهند. وکیل آبیدال می گوید که پس از جلسه امروز، پرونده به احتمال زیاد بایگانی خواهد شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج