طباطبایی: استقلال با استراماچونی خوب نه، عالی شده
۹۳۱۶۹۶
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
۴۲۲۷
هادی طباطبایی، دروازه‌بان پیشین استقلال گفت: به دلیل مشکلات مختلف، چند فصل است که موتور آبی‌پوشان پایتخت دیر روشن می‌شود.

خبرگزاری میزان: هادی طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار ، در ارتباط با وضعیت استقلال تحت هدایت آندره‌آ استراماچونی پس از گذشت یک سوم از لیگ نوزدهم اظهار داشت: استقلال در چند فصل اخیر به دلیل مشکلات مختلف اعم از فنی، مدیریتی، عدم ثبات، نبود آرامش و حواشی، موتورش دیر روشن شده است.

وی ادامه داد: این مشکلاتی که گفتم باعث شده آبی‌پوشان پایتخت همواره امتیازات ابتدای فصل را از دست بدهند که این امر در ادامه فصل برای آن‌ها مشکل ایجاد می‌کند.

در همین لیگ جاری هم استقلال با استراماچونی بد شروع کرد، اما حالا تیم آن‌ها خوب که نه، عالی شده است. تیمی مثل استقلال همیشه مدعی است و فرقی نمی‌کند کجای جدول باشد.

سنگربان سابق استقلال پیرامون شانس شاگردان استراماچونی برای قهرمانی تصریح کرد: به‌هر حال استقلال اگر می‌خواهد مدعی قهرمانی باشد، نباید فرصت‌ها و امتیازات اول فصل را از دست بدهد.

متاسفانه در ۳ فصل اخیر به دلیل تغییر و تحولات، امتیازات ابتدای فصل از دست رفت. چند فصل است که اسقلال بد شرع می‌کند، اما کم‌کم به دلیل حمایت طرفداران و نام و شخصیتی که باشگاه دارد، بهتر می‌شود.

طباطبایی در پایان در مورد وضعیت استقلال گفت: در فصل جاری با استراماچونی هم همین اتفاق افتاد و الان تیم خوب شده، اما به دلیل فرصت‌هایی که اول فصل از دست رفت، حالا رسیدن به صدر جدول سخت شده و باید انرژی بیشتری بگذارند و بیشتر تلاش کنند.

هر سال تغییرات زیادی در کادرفنی و لیست بازیکنان رخ می‌دهد. همین امر زمینه‌ساز تلف شدن زمان زیادی می‌شود و تا وقتی تیم به هماهنگی برسد، امتیازات از دست می‌رود. این مشکل باید در سطح مدیریت باشگاه حل شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج