ابطال ویزای جونیور براندائو در پرسپولیس
۹۳۱۷۱۲
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱
۱۳۴۵۵
خروج مهاجم برزیلی از لیست هجده نفره
مهاجم برزیلی پرسپولیس بعد از سه ماه اقامت در تهران به پایان کار خود رسیده و باید زودتر از آنچه تصور می شد پرسپولیس را ترک کند.

ورزش سه: مهاجم برزیلی پرسپولیس بعد از سه ماه اقامت در تهران به پایان کار خود رسیده و باید زودتر از آنچه تصور می شد پرسپولیس را ترک کند.

لیست هجده نفره پرسپولیس در بازی برابر نفت مسجد سلیمان یک اتفاق ویژه داشت؛ گابریل کالدرون سرانجام تصمیم نهایی اش را در ارتباط با جونیور براندائو گرفت و خروج این بازیکن از لیست هجده نفره بازی هفته یازدهم به معنای پایان حضور کوتاه مدتش در تهران است.

ابطال ویزای جونیور براندائو در پرسپولیس

او روز 28 مرداد سال جاری به تهران آمد و بعد از موفقیت در تست پزشکی با پرسپولیس که به شدت در نقل و انتقالات به دنبال جذب یک مهاجم خارجی بود قرارداد بست. او اما از اولین حضورش در ترکیب پرسپولیس تحت فشار زیادی از سوی سکوها و رسانه ها قرار داشت و عملا در زمین نتوانست کار مثبتی برای تیمش انجام بدهد.

نکته ای که درباره جونیور براندائو قابل ذکر است اینکه از همان ابتدا کسی حاضر نشد مسئولیت چگونگی حضور این بازیکن در پرسپولیس را بپذیرد و در این بین کمترین تقصیر متوجه خود او است. کالدرون خیلی زود و از همان اولین بازی ها پشت این بازیکن را خالی کرد و او را گزینه دهم لیست مهاجمان مدنظرش معرفی کرد که به دلیل اینکه باشگاه پول لازم را نداشته جذب شده است.

جونیور هم هرچه گذشت عملکردش ضعیف تر شد. او در بازی های ابتدایی به مراتب بهتر از بازی های آخرش بود و در نهایت هم خیلی زود خودش را مقابل در خروجی باشگاه دید. مهاجم برزیلی که قرار بود در خط حمله مدافع سه عنوان قهرمانی لیگ برتر، گل های زیادی بزند بدون تنها یک گل و حتی توپ در چارچوب و یا صحنه ای که بتوان به یاد آورد به پایان کارش در پرسپولیس رسید.

حالا با قطعی شدن جدایی جونیور براندائو زودتر از موعدی که تصور می شد دو موضوع مهم پیش پای باشگاه پرسپولیس وجود دارد؛ ابتدا ماجرای قرارداد این بازیکن و بعد از انتخاب و جذب یک مهاجم بتواند مشکل گلزنی این تیم را حل کند.

تجربه های ناموفق قبلی پرسپولیس در جذب بازیکن خارجی، می تواند انتخاب مهاجم جدید را تبدیل به یک موضوع چالش برانگیز کند مگر اینکه مدیران این تیم به دنبال گزینه ای ایرانی باشند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج