کاراته‌کاران ایران قهرمان رقابت‌های بین‌المللی شدند
۹۳۱۷۴۷
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۰
۵۸۲۶
مسابقات بین‌المللی کاراته کنترلی جام کاسپین، که با شرکت تیم‌هایی از هفت کشور منطقه در بندر مرزی آستارا در استان گیلان جریان داشت، با برتری زنان و مردان کاراته‌کار ایران پایان یافت.

خبرگزاری ایرنا: مسابقات بین‌المللی کاراته کنترلی جام کاسپین، که با شرکت تیم‌هایی از هفت کشور منطقه در بندر مرزی آستارا در استان گیلان جریان داشت، با برتری زنان و مردان کاراته‌کار ایران پایان یافت.

مسئول سبک شوتوکان کاراته ایران شامگاه جمعه در آیین پایانی مسابقات بین المللی کاراته در سالن ورزشی انقلاب آستارا گفت: این رقابت ها به مدت سه روز با شرکت حدود ۷۰۰ ورزشکار از کشورهای ایران، جمهوری آذربایجان، افغانستان، پاکستان، هندوستان، عراق و ارمنستان برگزار شد و در بخش بانوان، تیم ایران با کسب ۱۲ مدال طلا، افغانستان با ۶ مدال طلا و جمهوری آذربایجان با سه مدال طلا رتبه های اول تا سوم را تصاحب کردند.

علیرضا منفرد افزود: در بخش مردان نیز تیم ایران با ۱۴ مدال طلا، ارمنستان با چهار مدال طلا و پاکستان با یک مدال طلا مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

رئیس هیات کاراته شهرستان آستارا هم گفت: این مسابقات در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو بخش کاتا و کومیته با قضاوت حدود ۲۰ داور دارای درجه ملی و بین المللی برگزار شد.

غفور نصیری افزود: آستارا در سال های ۹۱ ، ۹۳ و ۹۶ میزبان مسابقات کیوکوشین کاراته غرب آسیا بود و بستر برگزاری مسابقات ملی و بین المللی در این شهرستان مهیاست و همایش ورزشکاران کشورهای مختلف، باعث تقویت روحی آنها می شود.

اهدای حکم قهرمانی و مدال به نفرات برتر و کاپ به تیم های اول تا سوم، از دیگر بخش های آئین اختتامیه این مسابقات بود.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در ۳۵ هیات ورزشی آن ساماندهی شده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج